İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 7 İş İlanı Bulundu.
Toplam 7 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Etiler Marmaris - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Restorancılık Sektöründe faaliyet gösteren Ülkemizin lider Markmasının Esenyurt Esenkent' te Bulunan Genel Müd ..

2 yıl önce

Kameks Eksantrik Milleri - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER Lisans mezunu Tercihen üretim İK da tecrübeli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Planlama ve organizasyon ye ..

3 yıl önce

Moda Selvim - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Bordro, puantaj ve personel özlük işleri uygulamalarında en az 3-5 yıl dene ..

3 yıl önce

Öz Kapital Inşaat - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Çalışanların işe giriş ve işten çıkış işlemlerinin yapılması ve yasal süreçlerin takibi, Personel özlük dosyal ..

3 yıl önce

Adecco Group - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI İsviçre Zürich merkezli Adecco Group, farklı uzmanlık alanlarına yönelik 9 alt markasıyla dünyanın önde gelen ..

3 yıl önce

Webhelp Türkiye - İstanbul Avrupa

• Üniversitelerin Mühendislik, Matematik bölümlerinden mezun, • Çağrı Merkezi Outsource yönetiminde ve Eğitim & Kalite Birimi' nde min. 3 yı ..

3 yıl önce

Şeref Ambalaj - İstanbul Avrupa

Personel özlük dosyalarının oluşturulması ve güncellenmesi, - Aylık personel puantaj hesaplamalarının altyapı çalışmalarını yapmak, - İSG sü ..

3 yıl önce