İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 17 İş İlanı Bulundu.
Toplam 17 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Forma Makina - İstanbul Avrupa

30 yıldır Yatay Ambalaj ve Gofret Üretim hat/ makinelerini imal eden sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamız bünyesinde görevlendiril ..

3 gün önce

Ant İhracat İthalat Tekstil - İstanbul Avrupa

-GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI- -Meslek lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun -Tekstil alanında endüstriye ..

1 hafta önce

Elcon - İstanbul Avrupa

Endüstriyel Isıtma sektöründe faaliyet gösteren firmamıza aşağıdaki niteliklere sahip elektrik teknikeri aramaktayız; * Elektrik bakım, onar ..

1 hafta önce

Masfen Makina - İstanbul Avrupa

Makinalarının elektrik panosu montajında tecrübeli, -Elektrik Projesi okumayı bilen. -Pano montaj,makine üstü montaj, fabrika içi gerekli el ..

1 hafta önce

Egem Pano Elektrik - İstanbul Avrupa

Firmamızda Pano montaj atölyemize bay, deneyimli veya yetiştirilmek üzere tercihen askerliğini yapmış personeller alınacaktır. Meslek Lisesi ..

2 hafta önce

Çalışkan Elektrik Elektronik - İstanbul Avrupa

Elektrik ehliyetli (Belgesi) olan , Kalfa yada ustalık belgesi olan, Elektrik panoları montajı , kumanda devreleri konusunda deneyimli, Maki ..

2 hafta önce

Selkoç Isıtma Soğutma - İstanbul Avrupa

Merkezi Bayrampaşa'da bulunan brülör imalatı sektöründe hizmet veren firmamız için elektrik teknisyenleri arıyoruz. - Elektrik projesi okuya ..

2 hafta önce

Kota Makina - İstanbul Avrupa

İkitelli Organize Bölgesi'nde bulunan, paketleme makineleri imalatında profesyonelleşmiş firmamızda çalışacak elektrik t ..

4 hafta önce

Erk Mühendislik Elektrik Elektronik - İstanbul Avrupa

Firmamız 2000 yılından bu yana elektrik malzemeleri üretimi ve ticareti alanında faaliyet göstermektedir. Üretim ve montaj hattı kadromuz iç ..

1 ay önce

Selkoç Isıtma Soğutma - İstanbul Avrupa

Merkezi Bayrampaşa'da bulunan brülör imalatı sektöründe hizmet veren firmamız için elektrik teknisyenleri arıyoruz. - Elektrik projesi okuya ..

1 ay önce

Özgür Elektrik - İstanbul Avrupa

Yenibosnada ki işyerimize sanayi ve işyeri elektrik tesisatı, montaj ve arıza tecrübesi olan tercihen B sınıfı ehliyetli elemanlar alınacakt ..

2 ay önce

Seval Gıda - İstanbul Avrupa

Sultangazi işyerimizde istihdam edilmek üzere, - Fabrika makine, arıza ve bakımında deneyimli - EML ve MYO Elektrik Mezunu, - Elektronik, ka ..

2 ay önce

Eysa Elektrik - İstanbul Avrupa

Elektrikçi PERPA-Şişli/Okmeydanı Mağaza,Ofis,konut ve fabrika,işlerinde,Genellikle İstanbul içi ve Kısa süreli İstanbul dışı,işlerimizde çal ..

2 ay önce

Petes Makina - İstanbul Avrupa

Kaldırma-İletme/Yükleme Ekipmanları İmalatı Yapan Şirketimizin, Kemerburgaz - Eyüp' te Bulunan Fabrikamızda Görevlendirilmek Üzere Deneyimli ..

2 ay önce

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ - İstanbul Avrupa

53 ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe ..

2 ay önce

Metadiag Bilişim Teknoloji - İstanbul Avrupa

Başakşehir İkitelli'de bulunan firmamıza Oto Elektrikçi alınacaktır. İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Oto Elektrik bilgisi bulunan Akti ..

3 ay önce

Pressan Madeni Eşya - İstanbul Avrupa

Kıraç- Esenyurt Bölgesinde Otomotiv Yan Sanayi olarak faaliyet gösteren Sanayi kuruluşumuza aşağıdaki niteliklere sahip Bakım Bölümünde ‘Ele ..

3 ay önce