İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 514 İş İlanı Bulundu.
Toplam 514 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Etiler Marmaris - İstanbul Avrupa

Restorancılık Sektöründe faaliyet gösteren Ülkemizin lider Markmasının Esenyurt Esenkent' te Bulunan Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üze ..

2 yıl önce

Seymag - İstanbul Avrupa

GAZİOSMANPAŞA KÜÇÜKKÖYDEKİ MAKİNA İMALATI FABRİKAMIZDA; CNC TORNA CNC FREZE MANUEL TORNA MANUEL FREZE OPERATÖRLERİ DENEYİMLİ,TECRÜBELİ PERSO ..

2 yıl önce

Aleynanın Ayakkabıları - İstanbul Avrupa

Sosyal medya hesaplarımızın whatsapp ve instagram'dan gelen mesajlarını cevaplamak ve sipariş sürecinin yönetilmesi ile ofis ve depo arasınd ..

2 yıl önce

Webhelp Türkiye - İstanbul Avrupa

2018 Avrupa Sektör Lideri Webhelp, dijital, sosyal ve geleneksel sesli iletişim kanalları aracılığıyla “Çok Kanallı İletişim Merkezi, Telesa ..

2 yıl önce

Motkonsis Otomasyon Ve Motor Kontrol Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. - İstanbul Avrupa

Teknik Servis Teknikeri/Teknisyeni; Çözüm ortaklığını yürüttüğümüz çok uluslu markaların Motor Hız Kontrol cihazları (frekans konvertörü) üz ..

2 yıl önce

Deça Hizmet Grupları - İstanbul Avrupa

ikitelli bölgesinde bulunan AVM projemiz için ; Vardiyalı çalışabilecek Açık AVM de temizlik işlerinde deneyimli, Kişise ..

2 yıl önce

CARREFOURSA - İstanbul Avrupa

CarrefourSA olarak 10.000 den fazla çalışanımızla 600'den fazla mağazamız, Hipermarket, Süpermarket, Gurme ve Mini forma ..

2 yıl önce

Gür-İş Makina - İstanbul Avrupa

Beylikdüzü O.S.B Mermerciler san. sit. GÜR-İŞ MAKİNA CNC İşleme merkezi ve CNC torna bölümlerinde çalışmak üzere vardiyalı çalışmaya müsait ..

2 yıl önce

Ym Yavuz Makine - İstanbul Avrupa

CNC TORNA OPERATÖRÜ / USTASI ARIYORUZ 10 YILI AŞKIN SÜREDİR İSTANBUL BAYRAMPAŞA DA KARTON BARDAK MAKİNESİ ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZA AŞAĞIDAKİ ..

2 yıl önce

2000 Ambalaj Koli Ve Matbaacılık - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI 1984 yılında ambalaj sektörü dünyasında Delta ambalaj ve koli san. olarak başladığımız 15 yıl süreyle etkin ve ..

2 yıl önce

Sultançiftliği Açı Özel Öğretim Kursu - İstanbul Avrupa

Açı özel öğretim kurumları bünyesinde çalışacak eğitim danışmanı arıyoruz. ..

2 yıl önce

Lemm Impex İç Ve Dış Ticaret - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER ve İŞ TANIMI * Tercihen benzer pozisyonda görev almış, mağazacılık deneyimi olan * Sözlü iletişim becerileri gelişmiş ve di ..

2 yıl önce

Sembol Deri - İstanbul Avrupa

DERİ SEKTÖRÜNDE HİZMET VERMEKTE OLAN FİRMAMIZA 2 YILLIK KİMYA MESLEK YÜKSEKOKULU MEZUNU,ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ,ERKEK KİMYA TEKNİKERİ ARAMAKTAYIZ ..

2 yıl önce

Vigo Tekstil - İstanbul Avrupa

Örme ihracatçı firmamıza Almanca ve İngilice bilen müşteri temsilcileri aranıyor. Maaş + prim Potföyü olan tercihimizdir. Tercihen bayan. BA ..

2 yıl önce

Akıllı Lojistik - İstanbul Avrupa

Türkiye'nin lojistik alanında önde gelen kuruluşlarından olan firmamızın Kağıthane ofisinde çalışarak, dağıtım yapılacak adresi ve teslimat ..

2 yıl önce

Deça Hizmet Grupları - İstanbul Avrupa

Bayrampaşa'daki iş merkezi projemize ; - 08:00 - 18:00 saatleri arasında - Hafta içi 5 gün çalışacak - Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezun ..

2 yıl önce

Özen Grup - İstanbul Avrupa

Emin ve Onurlu adımlarla perakende, tarım, üretim, inşaat alanlarına 5 ilde 4000’i aşkın personeliyle ilerleyen markamızın İstanbul Beylikdü ..

2 yıl önce

Seval Gıda - İstanbul Avrupa

SULTANGAZİ -CEBECİ İŞYERİMİZDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE, - DEPO VE ÜRETİMDE DENEYİMLİ, - SULTANGAZİ VE ÇEVRESİNDE İKAMET EDEN, - EN AZ İLKÖĞRE ..

2 yıl önce

Şantiyeciniz Elektronik Hizmetler - İstanbul Avrupa

50 yıllık yapı sektörü tecrübesinin devamı olan şantiye sarf malzemelerinin kurumsal ve online satışını gerçekleştiren, hızla büyüyen ve sek ..

2 yıl önce

Blue Black Konfeksiyon - İstanbul Avrupa

Denim İmalatı ve İhracatı yapan firmamız bünyesinde İstanbul Bağcılar'da istihdam edilmek üzere "Müşteri Temsilcisi" olarak çalışacak takım ..

2 yıl önce