İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 90 İş İlanı Bulundu.
Toplam 90 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


MNG KARGO - İstanbul Avrupa

Genel Müdürlüğümüze bağlı Halkalı lokasyonunda görev yapmak üzere, · Konuşma kalite standartları doğrultusunda müşteri m ..

3 yıl önce

Bengü Hayat - İstanbul Avrupa

İş Tanımı - *Satış yapabilecek kadar ileri seviye ingilizce bilmek,* - En az 2 yıl ''telefonda satış'' konusunda deneyimli - Bireysel ve kur ..

3 yıl önce

TOPKAPI OKULLARI - İstanbul Avrupa

Topkapı Okulları dış saha reklam tanıtım işlerinde görevlendirilmek üzere; Sahada aktif olarak okul tanıtımı için izin alınan bölgelerde pan ..

3 yıl önce

Scf Fermuar - İstanbul Avrupa

FİRMAMIZA SATIN ALMA VE PAZARLAMA YAPACAK FERMUAR VE TEKSTİL AKSESUARLARINNDA BİLGİSİ OLAN EHLİYETİ OLAN DİKSİYONU VE İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK ..

3 yıl önce

Aymet Makina Ve Reziztans - İstanbul Avrupa

Isıtıcı sektöründe yer alan şirketimizin satış ve pazarlama operasyon süreçlerini yönetebilecek aşağıda belirtilen niteliklere sahip SATIŞ V ..

3 yıl önce

Sayannemis Güzellik Merkezi - İstanbul Avrupa

AVRUPA YAKASI BAĞCILAR DA BULUNAN KURUMUMUZA BELİRTİĞİMİZ KRİTERLERİ BULUNDURAN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ. Güzellik sektöründe tanıtım, ve ..

3 yıl önce

Şayan Baklava - İstanbul Avrupa

Yeni açtığımız dükkanımızda bizimle beraber çalışacak eleman aramaktayız. Tecrübe aranmamaktadır. A2 Ehliyet tercih sebebidir. Dükkana yakın ..

3 yıl önce

Anadolu Tarım - İstanbul Avrupa

Dikilitaş'ta bulunan firmamıza; Canlı Çiçek Toptancılığı yapmaktayız Okmeydanı, Kağıthane, Dikilitaş, Şişli ,Beşiktaş ,Mecidiyeköy ,Ümraniye ..

3 yıl önce

Eray Diş Deposu - İstanbul Avrupa

SATIŞ VE TANITIM ELEMANI Genel merkezimiz İstanbul/Kadıköy'de bulunmaktadır. İş tanımı özelliklerine uygun çalışma arkadaşımız İstanbul/Avru ..

3 yıl önce

Kayra Kumaşçılık - İstanbul Avrupa

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK DOKUMA KUMAŞ PAZARLAMASI YAPACAK MÜŞTERİ PORTFÖYÜ OLAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANIYOR ..

3 yıl önce

Şirin Çorap - İstanbul Avrupa

ÇORAP ÇAMAŞIR İMALATI YAPAN FİRMAMIZIN İSTOÇ SUBESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE * TERCİHEN ÇORAP ÇAMAŞIR VEYA TOPTAN MAZAĞAZA SATIŞ DENEYİMİ O ..

3 yıl önce

Şirin Çorap - İstanbul Avrupa

ÇORAP ÇAMAŞIR İMALATI YAPAN FİRMAMIZIN İSTOÇ ŞUBESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE * TERCİHEN ÇORAP VE ÇAMAŞIR PAZARLAMA DENEYİMİ OLAN * MÜŞTERİ ..

3 yıl önce

İhlas Pazarlama - İstanbul Avrupa

yıllardır ülkemizde satış pazarlama alanında faaliyet gösteren firmamızın mevcut ofislerinde yada yeni açılacak ofislerimizde bizimle berabe ..

3 yıl önce

Sel Kargo - İstanbul Avrupa

Lojistik Sektöründe Görevlendirilmek Üzere “Satış ve Pazarlama Sorumlusu” Arayışımız Bulunmaktadır; . Tercihen Lojistik sektöründe deneyimli ..

3 yıl önce

Sayannova Güzellik Merkezi - İstanbul Avrupa

SAYANNOVA GÜZELLİK MERKEZİ 4.LEVENT ŞUBESİNE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ÖNEM VEREN EKİP ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYACAK,DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN, ..

3 yıl önce

Eylül Oluklu Mukavva Ve Ambalaj - İstanbul Avrupa

Koli ve Ofset Satış ve Pazarlamada Çalışmış Koli ve Ofset satışı ile ilgili deneyimi olan Beylikdüzü ve Civarında Oturan Pazarlama Konusunda ..

3 yıl önce

Bmv Kimya Plastik - İstanbul Avrupa

LABORATUVAR SEKTÖRÜNDE FALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ BÜNYESİNDE MİKROBİYOLOJİK SARFLAR VE BESİYERLERİ SATIŞ VE PAZARLAMASINDA GÖREVLENDİRİLMEK Ü ..

3 yıl önce

Bta Tekstil - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Tercihen yabancı dil bilen, Tekstil sektöründe satış ve pazarlama pozisyonunda en az 2 yıl iş tecrübesi olup, ..

3 yıl önce

Printpark Ofset Ve Ambalaj Sanayi A. Ş. - İstanbul Avrupa

Ofset baskılı karton ambalaj üretimi yapan ISO belgeli tesisimize, Satış Destek Elemanlığı yapmak üzere; - İyi derecede İNGİLİZCE bilen, -Bi ..

3 yıl önce

Caner İçeçek - İstanbul Avrupa

Firmamıza araç kulanabilen maaş ve primle çalışacak bayan eleman alınacaktır. ..

3 yıl önce