İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 13 İş İlanı Bulundu.
Toplam 13 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Evren Bilgisayar - İstanbul Avrupa

YTU Teknoparkta bulunan yazılım firmamızda sektörel ve muhasebe programları yazmaktayız. Firmamızın özel paket programlarını müşterilere tan ..

2 yıl önce

Niltek Bilgi İşlem Ve Yazılım Ticaret A. Ş. - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Niltek Bilgi İşlem ve Ticaret A.Ş., 2006 yılından bu yana kurumsal müşterilerin yazılım teknolojileri alanında ..

2 yıl önce

Elemanyonlendir.com - İstanbul Avrupa

Php, Node.js, Mongodb, Vagrant, Redis, Slim Famework, Laravel, Html, Css, Angular.js, Git konularına hakim Sorumluluk sahibi, proaktif ve so ..

2 yıl önce

Moda Selvim - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Alanında en az 2 yıl tecrübeli, • Web ara yüz yazılım geliştir ..

3 yıl önce

Dreamx Yazılım - İstanbul Avrupa

Uygulama ve Web Arayüz Geliştirici Uzmanı alınacaktır. ..

3 yıl önce

Dreamx Yazılım - İstanbul Avrupa

Android (Java ) programming language working with push notifications on android working with databases ( firebase or mysql ) working with go ..

3 yıl önce

Dreamx Yazılım - İstanbul Avrupa

Swift programming language, working with push notifications on ıos working with databases ( firebase or mysql ) working with google maps and ..

3 yıl önce

Moda Selvim - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Alanında en az 4 yıl tecrübeli, • Web ara yüz yazılım geliştir ..

3 yıl önce

Ertech Elektronik - İstanbul Avrupa

Bilgisayar Firmamıza ; ön muhasebe bilgisi olan, Mikro - Eta programlarının eğitim ve desteğinde kendini geliştirmek , k ..

3 yıl önce

Gemini İthalat - İstanbul Avrupa

İkitelli OSB (Başakşehir) de bulunan şirket merkezimizde, kurumsal ortamda çalışacak, BİLGİ İŞLEM - MUHASEBE KONUSUNDA ÇALIŞACAK Şirket içi ..

3 yıl önce

Gonca Grubu Yazılım Ve Bilişim Teknolojileri - İstanbul Avrupa

Aranan Teknik Nitelikler: • Başvuru yapan adayın .NET ile geliştirdiği kodlar üzerinde inceleme yapılacaktır. • C#, Asp .Net ve MsSql Server ..

3 yıl önce

Daffy Yazılım Ve Bilişim Sistemleri - İstanbul Avrupa

Adayda aranan özellikler; - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş (Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, bilgisayar prog ..

3 yıl önce

Coşkun Teknoloji Ve Yayıncılık Hizmetleri - İstanbul Avrupa

Web tabanlı yürüttüğümüz projeler üzerinde çalışabilecek; Php (Laravel, Symfony, Phalcon), Mysql, NoSql Konularında en az 2 Yıl deneyimli is ..

3 yıl önce