İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 101 İş İlanı Bulundu.
Toplam 101 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Özdoğanlar Petrol - İstanbul Avrupa

Esenyurttaki otomotiv kimyevi ürünleri üreten firmamızın fabrikasında , sevkiyat yapacak ve gerektiğinde üretim kısmında da görev alacak akt ..

1 gün önce

Özdoğanlar Petrol - İstanbul Avrupa

Esenyurt da bulunan otomotiv kimyevi ürünleri üreten firmamızın fabrikasında , depo kısmında ve üretim de çalışacak personele ihtiyaç vardır ..

1 gün önce

Humanpower İnsan Kaynakları Lojistik Danışmanlık - İstanbul Avrupa

DEPODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE,ASKERLİK YAPMIŞ EL TERMİNALİ KULLANMASINI BİLEN ÜRÜN YERLEŞTİRME, SİPARİŞ HAZIRLAMA, ÜRÜN TOPLAMA BARKOD OKUTMA, ..

2 gün önce

Aksoy Tuning - İstanbul Avrupa

OTO AKSESUAR DEPOMUZDA ÜRÜN TANIMA, KARGOLAMA, PAKETLEME ,DEPO DÜZELTME İŞLERİ YAPICAK ARAÇ AKSESUARLARINI TANIMAYA MEĞİLLİ ELEMAN ARIYORUZ. ..

4 gün önce

Aksu Banyo Aksesuarları - İstanbul Avrupa

PAKETLEME KONUSUNDA ELİ HIZLI ÜRÜN KONTROLÜ YAPABİLEN ÜRÜNLERİ KOLİLEME VE İSTENİLEN ADRESLERE GÖRE SEVKİYAT BÖLÜMÜNE AKTARABİLEN UZUN SÜRE ..

6 gün önce

Emek Perçin Ve Endüstriyel Bağlantı Elemanları - İstanbul Avrupa

Silivri, Ortaköy sanayi bölgesinde bulunan firmamızda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklerde “ Depo Paketleme Elemanları ” aranmaktadır ..

1 hafta önce

Teyapı İnsaat Otomotiv - İstanbul Avrupa

Esenyurt ve yakınında ikamet eden, B sınıfı ehliyeti olan, forklift ehliyeti olan (tercih sebebidir),depodaki düzen ve envanterden sorumlu o ..

1 hafta önce

Kim Marketler Grubu - İstanbul Avrupa

İstanbul Arnavutköy /Hadımköy lokasyonunda bulunan Lojistik Depomuzda görevlendirilmek üzere "Depo Görevlisi" aranmaktadır. • Ürünlerin sipa ..

1 hafta önce

5 Mutlu Gıda - İstanbul Avrupa

DEPO SORUMLUSU İş Tanımı Başakşehir Organize San. Bölgesinde yer alan işletmemizde görevlendirilmek üzere, Sipariş birimiyle işbirliği içind ..

1 hafta önce

Şeref Ambalaj - İstanbul Avrupa

Esenyurt kıraç ta bulunan koli ambalaj ve oluklu mukavva firmamızda çalışmak üzere;Askerliğini tamamlamış,Disiplin ve planlı çalışabilecek, ..

1 hafta önce

Günşen Plastik - İstanbul Avrupa

-En az 10 yıllık forklift ehliyeti ve kullanma tecrübesi -Çalışma saati 06-18 ; 18-06 vardiyeli -Cumartesi dahil çalışma -Depo giriş ve sevk ..

1 hafta önce

Reel Tuz Kim. Gıd - İstanbul Avrupa

Akçaburgaz Mh.Hadımköyde bulunan Kimyasal Satış Pazarlama yapan, şirketimize, Depo Sorumlusu aranmaktadır. - Forklift ve B sınıfı ehliyetine ..

1 hafta önce

Temaks Mobilya - İstanbul Avrupa

Perakende aksesuar satışı yapan mağazamıza, depo elemanı aramaktayız. Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olması tercih seb ..

1 hafta önce

Vema Pnömatik - İstanbul Avrupa

-Firmamızın sevkiyatı yapılacak malların kontrolü, hazırlanması ve tesliminin yapılması -Firmamıza gelmesi gereken tedariklerin araçla alını ..

1 hafta önce

RULOPAK HİJYEN SİSTEMLERİ - İstanbul Avrupa

İş Tanımı Hijyen Sistemleri alanında faaliyet gösteren firmamıza Depo Elemanı aranmaktadır. Görev Tanımı; Malzeme yönetimi ve Depo işleyişin ..

1 hafta önce

Ortak Akıl Yönetim Danışmanlık - İstanbul Avrupa

Hadımköy Lokasyonunda Çalıştırılmak Üzere "Depo Sevkiyat Sorumlusu" Arayışımız Bulunmaktadır; İş Açıklaması 1- Yurt dışı ve yurt içi tedarik ..

1 hafta önce

Ugc Uğur Gürbüz Civata - İstanbul Avrupa

Selimpaşa Ortaköy Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmamızda istihdam edilmek üzere, -En az C sınıfı ehliyet -Dijital takograf kartı -SR ..

2 hafta önce

Rodrigo Tekstil - İstanbul Avrupa

Merhabalar, E-ticaret - Tedarik - Perakende - Lojistik ve Depolama Birimlerimize enerjisi yüksek, takım çalışmasına yatkın ekip arkadaşları ..

2 hafta önce

Uzunlar Yöresel Gıda - İstanbul Avrupa

Genel Nitelikler o Bakırköy,Bahçelievler ve çevresinde ikamet eden, o İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek bilgiye,özgüvene sahip o İnsan iliş ..

2 hafta önce

Teknomatik - İstanbul Avrupa

- HİDROLİK SEKTÖRÜNDE PERPA'DA FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ İÇİN MONTAJ VE DEPO ELEMANI - MESLEK LİSELERİNİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN (TORNA ..

2 hafta önce