İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 69 İş İlanı Bulundu.
Toplam 69 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Orko Petrol - İstanbul Avrupa

Uluslar arası dış ticaret yapan firmamıza; Üst düzey ücretle ;tüm yöneticilik vasıflarına sahip iyi derece en az bir yabancı dil konuşabilen ..

13 saat önce

Ekopack Kağıt Ambalaj A. Ş. - İstanbul Avrupa

-SATIŞ ve PAZARLAMA FAALİYETLERİNDE EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ, -SÖZLÜ ve YAZILI İLETİŞİM YETENEĞİ GÜÇLÜ, -MS OFFİCE PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE K ..

2 gün önce

Fm Taahhüt İnşaat - İstanbul Avrupa

İNŞAAT ofisimizde istihdam edilmek üzere; • En az 2 yıl Kurumsal iletişim deneyimi olan, • CRM ve MS Office programlarını aktif kullanabilen ..

2 gün önce

Bta Tekstil - İstanbul Avrupa

İletişim becerilerinin yüksek olması Kriz yönetimi yapabilme. Hızlı not alabilme. Güçlü bir hafızaya sahip olma. Ofis bilgisayar programları ..

6 gün önce

Ant İhracat İthalat Tekstil - İstanbul Avrupa

-En az lise mezunu -Yönetici Asistanlığı pozisyonunda deneyimli -Çözüm odaklı, araştırmacı, dikkatli, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip ..

1 hafta önce

Borkan Tekstil - İstanbul Avrupa

Tekstil firmamıza ön muhasebe bilen yönetici asistanı , esenyurt , avcılar, beylikdüzü, yakuplu, bölgesinde oturan eleman alınacaktır. ..

1 hafta önce

PROTEK VIP GÜVENLİK VE KORUMA HİZM. LTD. ŞTİ - İstanbul Avrupa

Eyüp sultana bağlı Göktürk'te bulunan Merkez Ofisimize, İnsan Kaynakları Asistanı Alınacaktır. ARANAN NİTELİKLER • Üniversitelerin ilgili bö ..

1 hafta önce

Akyol Sanayi Malzemeleri - İstanbul Avrupa

Şirketimizin Karaköy Merkez ofisinde , görev alacak Ofis Görevlisi pozisyonu için takım arkadaşları aramaktayız. Aranan Nitelikler; • Yazılı ..

2 hafta önce

Güçbir Jeneratör - İstanbul Avrupa

Vetro city Beylikdüzü ofisimizde görevlendirilmek üzere ofis asistanı aramaktayız; Beylikdüzünde bulunan satış ofisimizde, müşterilerimizi a ..

2 hafta önce

Mk Et - İstanbul Avrupa

ALTINŞEHİR'DE BULUNAN FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TECRÜBELİ AYRICA LOKASYON OLARAK İŞ YERİMİZE YAKIN SEMTLERDE İKAMET EDEN PERSONEL A ..

2 hafta önce

Doktor Mustafa Aydınol Estetik Klinik - İstanbul Avrupa

Plastik Cerrah Doktorumuzun Özel Asistanlığını yapabilecek, İngilizce bilen Hemşire aranıyor ..

2 hafta önce

SOFRA GRUP - İstanbul Avrupa

ULUSLARARASI ŞİRKET BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN ŞİRKETİMİZİN HİZMET PROJEMİZ OLAN YENİBOSNA KUYUMCUKENT YÖNETİM KATINDA TAM ZAMANLI ÇALIŞAC ..

2 hafta önce

Can Hi-Fi - İstanbul Avrupa

Distribütörlüğünü yaptığımız ve ayrıca iç piyasadan diğer distribütörlerden alımını / satımını ve projesini yaptığımız ü ..

3 hafta önce

Blue Mechanic - İstanbul Avrupa

Ambalaj Makinaları sektöründe faaliyet gösteren firmamıza ; yönetici asistanı aramaktayız Toplantı ve randevuları organize etmek, Toplantıla ..

3 hafta önce

Ulusal Transfer - İstanbul Avrupa

Boğaziçi Sarıyer'de Nezih bir Yalı katında 30 senedir faaliyet gösteren kuruluşumuza, ofis içi işleri, ofisin genel düzeni, yoğun evrak taki ..

3 hafta önce

Medicci Turkiye Sağlık Ve Turizm Hizmetleri - İstanbul Avrupa

NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Bir "Asistan" arıyoruz. Bu pozisyon doğrudan Yöneticilere rapor edilecektir. * Sorumluluklarınız: * İlk temas noktas ..

3 hafta önce

Onur Doğan Reklam Malzemeleri - İstanbul Avrupa

Doğan Reklam Malzemeleri 2006 yılında kurulmuş açık hava reklam uygulamalarında, cephe giydirme ve dekorasyon alanında kullanılan malzemeler ..

4 hafta önce

Emek Hukuk Bürosu - İstanbul Avrupa

Tercihen Üniversitelerin Adalet Yüksekokulu bölümünden mezun veya Hukuk bürosu tecrübesi olan, En az 5 yıl tecrübeli, Gelen giden evrak kayı ..

4 hafta önce

Mergen Şirketler Grubu - İstanbul Avrupa

Ön muhasebe ve Sekreter pozisyonunda deneyimi bulunan, MUHASEBE ve FİNANS işlerinden anlayan, Müşteri ödeme ve faturalandırma süreçlerini ta ..

1 ay önce

GODIVA - İstanbul Avrupa

Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde olan Godiva Türkiye, Aqua Florya mağazasında görevlendirilmek ü ..

1 ay önce