İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 4851 İş İlanı Bulundu.
Toplam 4851 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Daf Kilit - İstanbul Avrupa

KİLİT FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLECEK TEL EREZYON OPERATÖRÜ ARANMAKTADIR. *CHARMİLLES MARKA TEZGAHINDA PROGRAM YAZABİLECEK, *KESME VE METAL E ..

3 saat önce

Daf Kilit - İstanbul Avrupa

KİLİT FABRİKAMIZDA ÇALIŞACAK MAKİNE OPERATÖRLERİ/MONTAJ USTALARI VEYA KALFALARI ARANMAKTADIR. * BAY, * MONTAJ KONUSUNDA TECRÜBELİ, * EL BECE ..

3 saat önce

Ym Yavuz Makine - İstanbul Avrupa

CNC TORNA OPERATÖRÜ / USTASI ARIYORUZ 10 YILI AŞKIN SÜREDİR İSTANBUL BAYRAMPAŞA DA KARTON BARDAK MAKİNESİ ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZA AŞAĞIDAKİ ..

3 saat önce

Hayveys Dış Ticaret - İstanbul Avrupa

EV YAŞAM, SOFRA - MUTFAK VE EV DEKORASYON KATEGORİLERİNDE FAALİYET GÖSTEREN ve İKİTELLİ' de BULUNAN E-TİCARET ŞİRKETİMİZDE GÖREVLENDİRMEK ÜZ ..

3 saat önce

Daf Kilit - İstanbul Avrupa

KİLİT FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE DÖKÜMHANE SORUMLUSU ARANMAKTADIR. *TEKNİK LİSE VEYA MESLEK YÜKSEK OKUL MEZUNU *TEKNİK RESİM OKUYAB ..

3 saat önce

Premium Motosiklet - İstanbul Avrupa

Motosikleti bir yaşam tarzı olarak benimseyen, 39 yıldır motosiklet sektöründe faaliyet gösteren firmamızın muhasebe departmanında çalışmak ..

3 saat önce

Motkonsis Otomasyon - İstanbul Avrupa

Teknik Servis Teknikeri/Teknisyeni; Çözüm ortaklığını yürüttüğümüz çok uluslu markaların Motor Hız Kontrol cihazları (fr ..

3 saat önce

Gsg Enerji İnşaat Ve Yatırım Aş. - İstanbul Avrupa

İş Açıklaması : Mevcut proje ekibini yönetmek ve gerektiğinde ekip kurmak. Projelerdeki işlerin iş programını, hedeflenen bütçe ve kaliteye ..

3 saat önce

Ekmekçi Gurme - İstanbul Avrupa

Bahçeşehir ve Başakşehir Bölgelerinde bulunan Unlu mamül (fırın pastane) mağazalarımızda çalışacak Güler yüzlü Ekip ilişkileri kuvvetli Müşt ..

5 saat önce

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş. - İstanbul Avrupa

Firmamızın BEYLİKDÜZÜ'nde hizmet verdiği AVM projesinde değerlendirilmek üzere güvenlik görevlileri istihdam edilecektir Aranan Nitelikler; ..

13 saat önce

Tepe Servis ve Yönetim - İstanbul Avrupa

Şirketimizin hizmet verdiği İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan projelerimiz için aşağıdaki niteliklere uygun Temizlik Görevlisi aranmaktadır ..

13 saat önce

SOFRA GRUP - İstanbul Avrupa

İstanbul Avrupa avcılar ambarlı liman bölgesinde görev yapacak, Temizlik hizmetleri sektöründe en az 2 yıl deneyimli per ..

1 gün önce

Platformsan Makina Ve Yapı Sistemleri - İstanbul Avrupa

İstanbul Esenyurt Bölgesi ve civarında ikamet eden, B sınıfı sürücü belgesine sahip olan, aktif araç kullanabilen, SRC 2 belgesi bulunan Kam ..

1 gün önce

Paydaş Gıda - İstanbul Avrupa

GÖREV TANIMI: Tecrübeli Mikro muhasebe programını iyi derecede kullanabilen E fatura, E arşiv, E irsaliye ve E-defter gibi işlemlerin mevzua ..

1 gün önce

Özdoğanlar Petrol - İstanbul Avrupa

İş Tanımı Firmamız 25 yıldır madeni yağ sektöründe madeni yağ,motor yağları, yakıt katkıları,antifiriz ve oto cam suları gibi araçlarla alak ..

1 gün önce

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş. - İstanbul Avrupa

Firmamızın MECİDİYEKÖY' de hizmet verdiği OTEL projesinde değerlendirilmek üzere güvenlik görevlileri istihdam edilecektir Aranan Nitelikler ..

1 gün önce

Csm Metalurji İmalat San. Ve Mühendislik - İstanbul Avrupa

YETİŞTİRİLMEK ÜZERE CNC OPERATÖRÜ Tel Çekme Makineleri, Sıcak Daldırma Galvanizleme Hatları ve Endüstriyel Fırın imalatı yapan firmamıza aşa ..

1 gün önce

İNKA İnsan Kaynakları - İstanbul Avrupa

QUALIFICATIONS AND JOB DESCRIPTION 20-29 MAY TUYAP FAIR CONVENTION We expect applications from who would like to be part of IDEF as an inter ..

1 gün önce

Günşen Plastik - İstanbul Avrupa

plastik enjeksiyon parça üreten fabrikamıza kalite kontrol elemanı aranmaktadır. .endüstri meslek lisesi/ MYO mezunu olmak .ofis programları ..

1 gün önce

Buse Ev Gereçleri - İstanbul Avrupa

PLASTİK EV GEREÇLERİ ÜRETEN FİRMAMIZA ÖN MUHASEBE KONUSUNDA TECRÜBELİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR. ..

1 gün önce