İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 222 İş İlanı Bulundu.
Toplam 222 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Arnes Ambalaj - İstanbul Avrupa

SİLİVRİ SELİMPAŞA’ da Karton Bardak üretimi gerçekleştiren fabrikamızda VASIFLI VASIFSIZ BAY personel alımı yapılacaktır. GENEL NİTELİKLER • ..

19 saat önce

Ömür Matbaacılık - İstanbul Avrupa

Beylikdüzü, Haramidere'de bulunan etiket/matbaa sektöründeki firmamızda paketleme yapacak ve makinelerde yardımcı olarak çalışacak elemanlar ..

19 saat önce

Orkun Şirketler Grubu - İstanbul Avrupa

Orkun Şirketler Grubu 2004 Yılında kurulan, Entegre tesis yönetim firmasıdır. Sektöründe öncü olan firmamız TÜRKİYE genelinde büyümeye devam ..

19 saat önce

Erdemir Elektrik Pano Otomasyon - İstanbul Avrupa

Tercihen M.Y.O. veya E.M.L. Elektrik, Pano İmalat bölümlerinden mezun, Elektrik Pano Montajında en az 8 yıl Deneyimi ola ..

19 saat önce

Bag Ambalaj - İstanbul Avrupa

Beylikdüzü mermerciler sanayi sitesi'nde bulunan plastik ambalaj firmamızda görev yapmak üzere; Tecrübeli, Hammadde ve f ..

19 saat önce

Prokop Kalip - İstanbul Avrupa

Beylikdüzü'nde faaliyet gösteren, plastik kalıpları üreten firmamıza; CNC freze operatörleri alınacaktır. En az 3 yıl tecrubeli, CNC freze ( ..

2 gün önce

Prokop Kalip - İstanbul Avrupa

Plastik kalıpları üreten firmamıza; Plastik kalıpçı ustaları ve kalfaları alınacaktır. Firmamız Beylikdüzü'ndedir. Çalışma saatlerimiz; haft ..

2 gün önce

Dora Kozmetik - İstanbul Avrupa

Kozmetik üretimi yapan fabrikamızda görev yapmak üzere; - Dolum Paketleme bölümü için; iş emrine göre sıralanmış işlerin üretimini yapacak, ..

3 gün önce

İhlas Pazarlama - İstanbul Avrupa

50 YILLIK KURUMSAL FİRMAMIZIN MEVCUT OFİSLERİNDE VE YENİ AÇILACAK OFİSLERİNDE SATIŞ-PAZARLAMA DEPARTMANINDA BİZLERLE BİR ..

3 gün önce

Efor Yönetim - İstanbul Avrupa

İstanbul Hadımköy bulunan fabrikamızda MOBİLYA BÖLÜMÜNDE GECE VARDİYASINDA TERCİHEN MOBİLYA SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ Askerliğini yapmış, sağlık p ..

4 gün önce

Qamara Endoskopi Medikal Sistemler - İstanbul Avrupa

Teknik resim okuma, iyi görme, ince işçiliğe yatkınlık, ekip ile uyumlu çalışabilme, seri çalışabilme ..

4 gün önce

Ebim Telekomünikasyon A. Ş - İstanbul Avrupa

22 yıllık geçmişi ile ; Telekomünikasyon sektörünün köklü firmalarından olan firmamızın; Vodafone Cep Merkezi mağazamıza MAĞAZA MÜDÜRÜ veya ..

5 gün önce

Artar Kablo San - İstanbul Avrupa

Kablo imalatı yapmış olduğumuz firmamıza; 21-40 yaşları arası, Askerliğini tamamlamış, En az ortaokul mezunu, Vasıflı/vasıfsız (yetiştirilme ..

5 gün önce

Nail & Skin Beauty Bar - İstanbul Avrupa

Merter Platform Suites de bulunan Nail salonumuz için aşağıdaki özelliklere uygun bay-bayan Protez Tırnak Uzmanı arayışımız mevcuttur Sektör ..

5 gün önce

AL-KOR MAKİNA KALIP SANAYİ - İstanbul Avrupa

Otomotiv ana ve yan sanayide faaliyet gösteren şirketimize, Arnavutköy fabrikamızda görevlendirilmek üzere " Proses Kalite Kontrol Teknikeri ..

5 gün önce

Bortaş Grup - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER: • Forklift ehliyetine sahip, • Forklift ve RT kullanabilen, • Vardiyalı çalışma saatlerine uyumlu, • EENYURT KIRAÇ bölgesi ..

6 gün önce

Bortaş Grup - İstanbul Avrupa

Ankara'da Getir depomuzda BOL MESAİ SİSTEMİYLE ÇALIŞABİLECEK Depo personeli ve Rt operatörü olarak çalışabilecek YEVMİYECİ personel aranıyor ..

6 gün önce

Altek Plastik Makina - İstanbul Avrupa

GÖREV TANIMI 1. Plastik geri dönüşüm makinaları üreten firmamızda montaj çalışanı olarak istihdam edilecek, 2. Bireysel olarak makine montaj ..

6 gün önce

Nova Elektrik San. Ve Tic. A. Ş. - İstanbul Avrupa

Genel Nitelikler · En az İlköğretim mezunu · En az 2 yıl çalışma tecrübesine sahip, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da ..

1 hafta önce

Mikrocum - İstanbul Avrupa

Bilgisayar firmasında sahada çalışacak network konusunda , server işletim sistemlerinde ve shopos, Fortigate firewallların yönetiminde deney ..

1 hafta önce