İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 355 İş İlanı Bulundu.
Toplam 355 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Asel Tıp Medikal Ve Tekstil - İstanbul Avrupa

MASKE ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞACAK BAY MAKİNA OPERATÖRÜ ARANIYOR. -TEKNİK LİSELERİN MAKİNA BÖLÜMÜNDEN MEZUN -TERCİHEN HALKALI CİVARINDA İKAMETGAH ..

2 yıl önce

Lemm Impex İç Ve Dış Ticaret - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER ve İŞ TANIMI * Tercihen benzer pozisyonda görev almış, mağazacılık deneyimi olan * Sözlü iletişim becerileri gelişmiş ve di ..

2 yıl önce

Çetaş Holding - İstanbul Avrupa

Tecrübeli ve/veya yetiştirilmek üzere Takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış İŞ TANIMI Araçlardaki mekanik ve / veya elektro ..

2 yıl önce

Nor Plast Plastik Ambalaj - İstanbul Avrupa

Plastik ambalaj üretimi yapan fabrikamızda çalıştırılmak üzere, Kargo poşeti,Yumuşak sap,Takviye kesim makinalarında tecrübeli kesim operatö ..

2 yıl önce

Termogold Klima - İstanbul Avrupa

KLİMA YETKİLİ SERVİSİMİZE KALFA-ÇIRAK VE USTA ARAMAKTAYIZ. ..

2 yıl önce

Elia Tekstil - İstanbul Avrupa

İHRACAT ÜZERİNE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZIN DİKİMHANE BÖLÜMÜNDE ÇALIŞACAK; SİNGER MODELLERİNİ RAHATLIKLA DİKTİREBİLECEK DENEYİMLİ, USTA ARA ..

2 yıl önce

Checkpoint Checknet Etiket Ltd Şti - İstanbul Avrupa

İstanbul Büyükçekmece’de Tekstil etiketi sektöründe faaliyet gösteren, Kanada merkezli firmamızda Kumaş Baskı Operatörü olarak görev alacak ..

2 yıl önce

Checkpoint Checknet Etiket Ltd Şti - İstanbul Avrupa

İstanbul Büyükçekmece’de Tekstil etiketi sektöründe faaliyet gösteren, Kanada merkezli firmamızda Kumaş Kesme Katlama Operatörü olarak görev ..

2 yıl önce

Başaranlar Gıda Ürünleri - İstanbul Avrupa

BAŞARANLAR GIDA ŞİRKETİ OLARAK LEZİTA AVRUPA YAKASI BAYİSİYİZ İŞYERİMİZE TAVUK SEKTÖRÜNDE SATIŞ TECRÜBESİ OLAN KİŞİLER ARAMAKTAYIZ. BİZİMLE ..

2 yıl önce

Evinemoda.com - İstanbul Avrupa

Evinemoda Bünyesinde çalışmak üzere ; ;E-ticaret sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan WhatsApp sipariş hattımıza gelen müşterilerimizi ..

2 yıl önce

Umut Temizlik Ürünleri - İstanbul Avrupa

Temizlik malzelerin toptan satışını yapabilecek satış konusunda adapte olabilecek takım arkadaşları arıyoruz. Müşteride sipariş talebi yarat ..

2 yıl önce

Kısık Balık Malzemeleri - İstanbul Avrupa

Mağazamızda çalıştırmak üzere Satış Danışmanı arayışımız mevcuttur. İş Açıklaması · Mağaza hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek · M ..

2 yıl önce

Mentpack Makine - İstanbul Avrupa

Firmamıza, manuel freze ve manuel torna tezgahlarında dönüşümlü çalışacak usta aramaktayız. *İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden *Askerliğ ..

2 yıl önce

Mentpack Makine - İstanbul Avrupa

Firmamıza, CNC Dik işleme merkezinde ve Cnc Torna Tezgahında dönüşümlü çalışacak operatör aramaktayız. *İstanbul Avrupa yakasında ikamet ede ..

2 yıl önce

My Mobile - İstanbul Avrupa

En az lise tercihen ön lisans yada üniversite mezunu, Parekende sektöründe,mağazacılıkta satış ve hizmet konusunda deneyimli Güler yüzlü.yar ..

2 yıl önce

MNG KARGO - İstanbul Avrupa

Avrupa Yakası'nda de bulunan Aktarma Merkezlerimizde görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.  Terc ..

2 yıl önce

Karam Seyahat - İstanbul Avrupa

AĞIRLIKLI OLARAK TURİZM SEKTÖRÜNDE HİZMET VERMEKTE OLDUĞUMUZ OFİSİMİZDE WESTERN UNİON MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ARAMAKTAYIZ WESTERN UNION SİSTEMİNE ..

2 yıl önce

Ervin Meşrubat - İstanbul Avrupa

Ervin Mesrubat San. ve Tic. Ltd. Şti olarak bünyemizde bulunan Snickers(Mars) markası saha satış temsilcileri alınacaktır. Gıda sektöründe s ..

2 yıl önce

sodexo - İstanbul Avrupa

1966 yılında Fransa’nın Marsilya şehrinde Pierre Bellon tarafından kurulan SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ olarak ülkemizde de 1992 yılından ..

2 yıl önce

Minalya Güzellik Merkezi - İstanbul Avrupa

Protez jel tırnak manikur pedikur nail art alaında en az 2 yıl tecrubeli calısma arkadaşları arıyoruz . ..

2 yıl önce