İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 196 İş İlanı Bulundu.
Toplam 196 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Venüs Ayakkabı - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Şirketimizin Muhasebe ve Finans bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşı arama ..

2 yıl önce

Viar Tekstil - İstanbul Avrupa

İstanbul merkezli olup yurtiçi genelinde perakende mağazaları olan Viar, Genel Merkez bölümünde görev alacak muhasebe bilgisi olan personel ..

2 yıl önce

Güven Bombe Ve Basınçlı Kaplar A. Ş. - İstanbul Avrupa

* MİKRO Muhasebe programı (E-Fatura, E-Arşiv, E-İrsaliye) ve MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, * Günlük talepleri toplamak ve ..

2 yıl önce

Berk Konfeksiyon - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI: BAĞCILAR'da ikamet eden şirketimizin Muhasebe Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki hususlara uygun ..

2 yıl önce

Babosan Pano - İstanbul Avrupa

Ön Muhasebe konusunda deneyimi olan Esnek çalışma uyum sağlayabilecek, Planlama ve organize etme yeteneği olan, İletişim ..

2 yıl önce

Process Pazarlama - İstanbul Avrupa

MİKRO MUHASEBE PROGRAMI KULLANMAYI BİLEN İŞİNDE TECRÜBELİ VE ÖZVERİLİ ŞİRKETİMİZİN İÇ MUHASEBESİNİ YÖNETEBİLECEK PERSONEL ARANMAKTADIR. MİCR ..

2 yıl önce

S. M. M. M. Yücel Gümüş - İstanbul Avrupa

AVCILARDA BULUNAN MALİ MÜŞAVİRLİK ŞİRKETİMİZE EN AZ 3 YIL MUHASEBE BÜROSU DENEYİMLİ PERSONELLER ALINACAKTIR ..

2 yıl önce

Mali Müşavir Hüseyin Üzüm - İstanbul Avrupa

Muhasebe işlemlerini yürütmekte olduğumuz firmamızın muhasebe bölümüne ; Luca ve Luca Net ticari programını kullanabilen, e Defter, e Fatura ..

2 yıl önce

Savara Giyim - İstanbul Avrupa

GAZİOSMANPAŞA KÜÇÜKKÖY DE BULUNAN FİRMAMIZA DENEYİMLİ ÖN MUHASEBE ELEMANI ALINACAKTIR. SADECE ONLİNE BAŞVURULAR DİKKATE ALINACAKTIR. ..

2 yıl önce

Rovigo Deri Giyim - İstanbul Avrupa

-EN AZ MESLEK YÜKSEKOKULU YADA ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN -ALANINDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ (Resmi Muhasebe Temel Bilgisine Sa ..

2 yıl önce

Gözmer Gözlük - İstanbul Avrupa

Firmamızın Muhasebe bölümüne, • En az Ticaret Meslek Lisesi , Meslek Yüksek Okul ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Genel Muha ..

2 yıl önce

Eroğlu Ayakkabı - İstanbul Avrupa

Eroğlular Spor Ayakkabı ve Aym Taban firmamızda çalışacak, Tecrübeli; Ön muhasebe bilgisi olan, E-Fatura ve E-Arşiv konusunda deneyimli Resm ..

2 yıl önce

PROTEK VIP GÜVENLİK VE KORUMA - İstanbul Avrupa

Eyüp sultana bağlı Göktürk'te bulunan ofisimize 25 - 45 yaş arası Ulaşım sorunu olmayan BAY Ön Muhasebe elemanı aranmaktadır. İşin Tanımı: * ..

2 yıl önce

Roza Makina - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER: Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe alanında en az 5 yıl deneyimli, Tercihen SMMM Belgesine sahip, ..

2 yıl önce

Tozal Çorap Tekstil - İstanbul Avrupa

ŞİRKETİMİZ ÇORAP ÜRETİMİ YAPMAKTA OLUP BAŞTA AVRUPA OLMAK ÜZERE BİR ÇOK ÜLKEYE ÇORAP İHRACATI YAPMAKTADIR. BAŞVURU YAPACAK PERSONELİN DENEYİ ..

2 yıl önce

Milyon Yapım - İstanbul Avrupa

Şirket ofisinde ve işletmelerinde gerçekleşen perakande satışların takibi, cost control tecrübesi olan raporlamaları ve muhasebe işlemlerini ..

2 yıl önce

Ertürk Mali Müşavirlik - İstanbul Avrupa

İş Açıklaması İstanbul Bahçelievler'de Mali Müşavirlik hizmeti veren firmamızda muhasebe personeli tarafından yapılacak işlemler aşağıdaki g ..

2 yıl önce

Ebm Pazarlama - İstanbul Avrupa

Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun, Genel muhasebe alanında en az 5 yıl deneyimli, İmalat muhasebesi tecrübesi olan, Tekdüzen hesap ..

2 yıl önce

Ergin Kahraman İndeks Mali Müşavirlik - İstanbul Avrupa

Genel muhasebe konusunda deneyimli tercihen muhasebe bürosu tecrübesi olan bir firmanın tüm evraklarını işleyip tüm beyanname işlemlerini , ..

2 yıl önce

Smmm Kadir Kahraman - İstanbul Avrupa

Muhasebe konusunda deneyimli, kdv muhtasar form ba bs ve sgk lari yapabilen, e defter uygulamalrını bilen iade bilgisi olan, Tercihen Zirve ..

2 yıl önce