İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 130 İş İlanı Bulundu.
Toplam 130 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Yüksel Karton Ve Kağıt - İstanbul Avrupa

- Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimi olan - Banka ,tediye hesaplarını işleyecek - Ba_Bs leri yapabilecek - E Defter E fatura ,E arşiv E ..

22 saat önce

Truva Asansör - İstanbul Avrupa

ÖN MUHASEBE'YE -ETA VE E-FATURA BİLGİSİ OLAN, -BANKA,STOK VE CARİLERİ TAKİP EDEBİLECEK, -SATINALMA BİLGİSİ OLAN -ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UY ..

22 saat önce

Ottoperla Hotel - İstanbul Avrupa

Üniversitelerin 4 veya 2 yıllık Muhasebe, İşletme veya İktisat fakültelerinden mezun · Mesleki bilgisi, çalışma titizliğine sahip, · Mesleki ..

2 gün önce

Ceylan Aydınlatma - İstanbul Avrupa

Firmamızın desteklediği BİGİAD derneğimiz için,; Muhasebe kayıtları tutup, genel temizliği, çay ve kahve servisi yapabilecek eleman aramakta ..

2 gün önce

Smmm-Kıvanç Selçuk - İstanbul Avrupa

Mali Müşavirlik Ofisimize (Merter/Güngören/İstanbul); Luca Muhasebe programına hakim, En az 3-4 yıl SMMM ofis deneyimli, Tek düzen hesap pla ..

2 gün önce

Atakan Gıda Meşrubat - İstanbul Avrupa

Coca-Cola İçecek Arnavutköy bölgesi Atakan Gıda Meşrubat bayisinde, görevlendirilmek üzere ekip arkadaşı aranmaktadır. * Konusu ile ilgili F ..

2 gün önce

Ömer Aybak Grup Gıda - İstanbul Avrupa

-DİSİPLİNLİ -GİYİM VE DİKSİYONU DÜZGÜN -ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK -ÖĞRENMEYE AÇIK -OFİS VE MİKRO PROGRAMINI KULLANABİLEN ..

3 gün önce

İbrahim Altay - İstanbul Avrupa

Mecidiyeköy'de bulunan mali müşavirlik bürosunda istihdam edilmek üzere, en az 2 yıl büro tecrübesi olan bayan personele ihtiyacımız vardır. ..

3 gün önce

By Kaçan Tekstil İmalat - İstanbul Avrupa

MERTER MAĞAZAMIZDA çalışabilecek Muhasebe işlemlerinde deneyimli Nebim V3 programını kullanabilen Ms office programlarına hakim BAYAN ..

3 gün önce

Arel Serigrafi Etiket - İstanbul Avrupa

TOPKAPIDA BULUNAN KAZIM DİNÇÖL SAN .SİT'DE SERİGRAF MATBAA ÜZERİNE OLAN İŞLETMEMİZİN OFİS BÖLÜMÜNE ÖN MUHASEBEDE ÇALIŞACAK BAYAN ARKADAŞ ARI ..

3 gün önce

Kullanatpazarı.com - İstanbul Avrupa

Fon Sanal Market San. ve Tic. A.Ş bünyesinde kurulmuş olan KullanatPazari.com e-ticaret sitesinde “Dönemsel Ön Muhasebe Elemanı” olarak çalı ..

3 gün önce

İlkem İplik Örgü Teks. Ve Kumaşçılık - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI: ESENYURT - KIRAÇ Mevkiin'de bulunan Kumaş Örgü Üretimi yapan Firmamıza, Muhasebe Departmanında görevlendirilm ..

5 gün önce

Dost Muhasebe - İstanbul Avrupa

KÜÇÜKKÖY DE BULUNAN MUHASEBE OFİSİMİZE BÜRO İŞLERİNE HAKİM (KDV-BA/BS-MUHSGK-GEÇİCİ-BANKA İŞLEME VE İTO VERGİ DAİRESİ SGK İŞLERİNE HAKİM) LU ..

5 gün önce

Can Filo Kiralama Ve Servis Hizmetleri - İstanbul Avrupa

Ön Muhasebeden anlayan ,diksiyonu düzgün personel aranılıyor. İrtibat 05333966665 ..

1 hafta önce

Bernur Etiket - İstanbul Avrupa

Firmamızın muhasebe departmanında çalışacak; *Muhasebe sistemini ve yanı sıra Personel bordrolama, *Sgk raporlama, İK süreçleri ve İdari İşl ..

1 hafta önce

Piramit Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri - İstanbul Avrupa

ESENYURT TA BULUNAN ŞİRKET MERKEZİMİZE AŞAĞIDA BELİRTİLEN SÜREÇLERE HAKİM GENEL MUHASEBE PERSONELİ ARANMAKTADIR. * GENEL MUHASEBE KONUSUNDA ..

1 hafta önce

Modus Grup - İstanbul Avrupa

Kağıt ithalatı,imalatı ve satışı yapan firmamıza çok tecrübeli özellikle mikroyu iyi bilen ön muhasebe elemanı arıyoruz.Firmamız e irsaliye, ..

1 hafta önce

Üstüner Muhasebe - İstanbul Avrupa

İKİTELLİ BAŞAKŞEHİR OSB BULUNAN MUHASEBE OFİSİMİZE DENEYİMLİ TEK DÜZEN MUHASEBE HESAP PLANINA VAKIF,PRATİK,BİLANÇO İŞLEMLERİNE HAKİM,BEYANNA ..

1 hafta önce

Star Boya Ve Kimya - İstanbul Avrupa

İŞ TANIMI; - MİKRO JUMP muhasebe programını bilen. - Tek düzen hesap planına vakıf - E-FATURA,E-ARŞİV ve E-İRSALİYE konularına hakim. - Muha ..

1 hafta önce

Uygar Rulman Teknik - İstanbul Avrupa

Şirket muhasebe fonksiyonlarının yasal mevzuat ve prosedürler çerçevesinde işlemesinin sağlanması Aylık muavin ve mizan kontrollerini yapara ..

1 hafta önce