İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 8 İş İlanı Bulundu.
Toplam 8 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Levin Kuyumculuk - İstanbul Avrupa

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK 18-25 YAŞ ARASI VASIFSIZ PERSONEL ALINACAKTIR. TÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR. BAHÇELİEVLER VE ÇEVRESİ TERCİHİMİZ ..

2 yıl önce

Levin Kuyumculuk - İstanbul Avrupa

Minumum 5 yıl deneyimli Office proglamlarının tümünü iyi derecede kullanabilen Muhasebe programlarının tümünü iyi derecede kullanabilen Tam ..

2 yıl önce

Hazorfim Dış Ticaret - İstanbul Avrupa

**** LÜTFEN DAHA ÖNCE İMALAT SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ OLAN ADAYLAR BAŞVURU YAPSIN, İMALAT SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMAMIŞ ADAYLAR DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR. ..

2 yıl önce

Levin Kuyumculuk - İstanbul Avrupa

Acil olarak Kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren Şirketimiz bünyesinde tam zamanlı olarak Pres departmanımız da aktif olarak çalışacak so ..

3 yıl önce

Lilarote - Altınbase Kuyumculuk - İstanbul Avrupa

Firmamız bünyesinde çalışacak firma e-ticaret web sitesi, n11, hepsiburada, gittigidiyor, trendyol vd. gibi online mağazalar da ürün ekleme ..

3 yıl önce

Boğaziçi Hediyelik Eşya A.Ş. - İstanbul Avrupa

Makine Teknisyeni İş Tanımı • Fabrikada meydana gelen mekanik arızalarının giderilmesi, • Periyodik kontrol ve bakımların düzenli olarak yap ..

3 yıl önce

Erbay Güvenlik Hizmetleri - İstanbul Avrupa

Kuyumcukent'de bulunan şirketimizd Zırhlı araçlarda değerlendirilmek üzere silahlı güvenlik görevlisi alınacaktı Tercihen Bahçelievler ve Fa ..

3 yıl önce

Erenler Makine Ve Zincir Sanayi - İstanbul Avrupa

Sektörde 30 yılı aşkın deneyimli, kuyumculuk makinaları ve gümüş zincir imalatı yapan firmamızda, *Gerektiği zaman TORNA ve FREZE işler ..

3 yıl önce