İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 9 İş İlanı Bulundu.
Toplam 9 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Tekmetal Pres Döküm - İstanbul Avrupa

Mesleki yeterlilik belgesi olan, eksantrik preste çalışacak eleman İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan işyerimizin Montaj Bölümünde ..

3 yıl önce

Ksk Grup - İstanbul Avrupa

Genel Nitelikler: Pres Bölüm Elemanı, firma politikası ve ilkeleri doğrultusunda çalışmak ve amiri tarafından kendisine verilen görevleri ya ..

3 yıl önce

Öz-Demirsan Makina Sanayi - İstanbul Avrupa

PASLANMAZ ÇELİK MAKİNA VE YEDEK PARÇA YAPAN FİRMAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE PRES OPERATÖRÜ ARKADAŞLAR ARIYORUZ. *HİDROLİK VE EKSANTRİK PRESLERDE T ..

3 yıl önce

Pressan Madeni Eşya - İstanbul Avrupa

Kıraç- Esenyurt Bölgesinde Otomotiv Yan Sanayi olarak faaliyet gösteren Sanayi kuruluşumuza aşağıdaki niteliklere sahip Preshane Bölümünde P ..

3 yıl önce

Gvn Güven Civata - İstanbul Avrupa

İş Tanımı Bağlantı elemanları sektöründe faaliyet gösteren firmamızın beylikdüzü fabrikasında çalışmak üzere Pres Operatörü ve Vida ovalama/ ..

3 yıl önce

Armonitel Elektrik Ve Makine - İstanbul Avrupa

Beylikdüzü çevresinde ikamet eden; - Eksantrik pres kalıp sökme, takma yapabilen, - Kalıpların bakım ve onarımlarını yapıp yönlendirebilcek ..

3 yıl önce

Pbs Otomotiv - İstanbul Avrupa

- Eksantrik preslerde çalışmış, tecrübesi olan, - Kalıp söküp takmayı bilen, - Eksantrik ayarları yapabilen, - Servo sürücü sistemlerde bilg ..

3 yıl önce

Yazıcı İnşaat Endüstri Malzemeleri - İstanbul Avrupa

Boru bağlantı parçaları yapmakta olan firmamızda çalıştırılmak üzere Hidrolik preste ve bunlara bağlı tezgahlarda çalışacak; Gerektiğinde va ..

3 yıl önce

Pek Teknik Makina - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Teknik resim okuyabilen, İlgili Mühendislik, Meslek Lisesi / Teknik lise veya MYO mezun, ISO 9001-2015 ve terc ..

3 yıl önce