İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 69 İş İlanı Bulundu.
Toplam 69 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Nesan Metal İşleme - İstanbul Avrupa

Metal sektöründe çalışmış tecrübeli kalifiye elemanlar aramaktayız.(CNC Torna, İşleme Merkezi Operatörleri ve ara işlerde çalışacak elemanla ..

3 saat önce

Teta Kalıp Ve Danışmanlık - İstanbul Avrupa

TETA Kalıp Firması sektöründe öncü ve tüm dünyaya cam kalıpları üretip ihraç eden , kurumsal altyapıya sahip bir firmadır . Merkezi İstanbul ..

3 saat önce

Forma Makina - İstanbul Avrupa

30 yıldır Gofret Üretim hatları, Yatay Ambalaj ve Besleme Sistemlerinin, makinelerini imal eden sektörünün lider kuruluşlarından olan firmam ..

3 saat önce

KGM Ağır Makina - İstanbul Avrupa

Makina imalatı yapan firmamıza, Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Mezunu veya Mesleki Eğitim almış olması, Teknik resim okuyabilen, Ölçüm ciha ..

1 hafta önce

Petes Makina - İstanbul Avrupa

Kaldırma-İletme/Yükleme Ekipmanları İmalatı Yapan Şirketimizin KEMERBURGAZ-EYÜP'te Bulunan Fabrikamızda Görevlendirilmek üzere tecrübeli ve ..

1 hafta önce

Roza Makina - İstanbul Avrupa

ESENYURT AKÇABURGAZ MAHALLESİNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA ÜNİVERSAL TORNA USTALARI ALINACAKTIR. - MESAİ SAATLERİMİZ HAFTAİÇİ 08:00-18:00 ..

1 hafta önce

Akyol Sanayi Malzemeleri - İstanbul Avrupa

İkitelli Metal iş Sanayi sitesinde sac işleri yapılan üretim bölümüne destek olan proje ekibine dahil olmak üzere; • Teknik resim ve proje o ..

1 hafta önce

Yazıcı İnşaat Endüstri Malzemeleri - İstanbul Avrupa

Firmamızda çalıştırılmak üzere; Seri imalatta çalışacak manuel torna ve radyal matkap operatörü olarak çalışacak iş arkadaşları alınacaktır. ..

1 hafta önce

Csm Metalurji İmalat San. Ve Mühendislik - İstanbul Avrupa

UNIVERSAL TORNA OPERATÖRÜ Tel Çekme Makineleri, Sıcak Daldırma Galvanizleme Hatları ve Endüstriyel Fırın imalatı yapan firmamıza aşağıdaki n ..

1 hafta önce

Blue Mechanic - İstanbul Avrupa

Ambalaj Makinaları sektöründe faaliyet gösteren firmamıza ; manuel freze de çalışacak usta aramaktayız. - İstanbul Avrupa yakasında ikamet e ..

1 hafta önce

Hermetal Makina Yedek Parca - İstanbul Avrupa

Üniversal frezede en az 5 yıl çalışmış, Teknik resim okuma ve ölçü aletleri kullanma konusunda tecrübeli, Frezeleme operasyonları ve aparatl ..

1 hafta önce

İnan Plastik Kalıp - İstanbul Avrupa

İstanbul İkitelli’de faaliyet gösteren firmamıza istihdam edilmek üzere CNC Dik işleme OPERATÖR alımı yapılacaktır. CNC Dik İşleme ve PLASTİ ..

2 hafta önce

Altek Plastik Makina - İstanbul Avrupa

GÖREV TANIMI 1. Bölüm sorumlusu tarafından kendilerine verilen işleri, iş talimatları, kalite ve iş güvenliği çerçevesinde uygun bir şekilde ..

2 hafta önce

Truva Pirinç Ürünleri Metal - İstanbul Avrupa

Kıraç Esenyurttaki fabrikamıza Torna kullanmayı bilen Mekanik bakım onarımdan anlayan İmalatta aktif çalışacak elemanlar alınacaktır. ..

2 hafta önce

Former Makine Sanayi Ve Ticaret - İstanbul Avrupa

"Plastik işleme makinelerinde 40 yıllık tecrübenin yeni adı" Plastik işleme makinelerinin plastifikasyon ünitelerinin (kovan ve vida) üretim ..

2 hafta önce

Tesir Makine - İstanbul Avrupa

Hadımköy yolu üzerinde bulunan makine imalatı yapan firmamıza tecrübeli torna-freze,gaz altı kaynakçı elamanları alınacaktır. ..

3 hafta önce

Sermet Kalıp - İstanbul Avrupa

Kalıp üretimi yapmaktayız . Firmamıza torna ustası alınacaktır. ..

3 hafta önce

Kameks Eksantrik Milleri - İstanbul Avrupa

İstanbul, Esenyurt' ta otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamızın üretim bölümünde çalışmak üzere, takım arkadaşları arıyoruz. * Terci ..

1 ay önce

Sts Makina - İstanbul Avrupa

ikitelli organize sanayi bölgesinde bulunmakta olan firmamıza ; - Makina ve konveyör imalatında çalışmak üzere - En az 5 yıl üniversal Torna ..

1 ay önce

Bosphorus Kalıp - İstanbul Avrupa

BEYLİKDÜZÜNDE BULUNAN ATÖLYEMİZE CNC DİK İŞLEMİNDE ÇALIŞACAK OPERATÖR ARANMAKTADIR. HEİDENHAİN İŞETİM SİSTEMİNİ BİLEN TERCİHİMİZDİR. ..

1 ay önce