İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 56 İş İlanı Bulundu.
Toplam 56 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Rct Tekstil A. Ş. - İstanbul Avrupa

Müşteri Karşılama Müşteri ilişkileri yönlendirme Servis ile ilgilenecek sekreter alınacaktır. ..

17 saat önce

Kalem Tekstil - İstanbul Avrupa

Merter'de bulunan, kumaş üzerine ithalat, ihracat ve üretim yapan kurumsal firmamızda çalışmak üzere; -20-35 yaş arası, -Sigara kullanmayan, ..

4 gün önce

Dinç İş Makinaları - İstanbul Avrupa

Arnavutköy-Hadımköy-Sultangazi bölgesinde ikamet eden En az 3 yıl deneyimli Sosyal iletişimi kuvvetli Word,excel kullanabilen Tercihen Luca ..

5 gün önce

Dişhekimi Yaşar Şahin - İstanbul Avrupa

İstanbul Etiler'deki diş kliniğine tam zamanlı İngilizce konuşabilen, bölgeye yakın oturan sekreter alınacaktır. Sorumlulukları; Hasta karşı ..

1 hafta önce

Petivet Veteriner Kliniği - İstanbul Avrupa

Sarıyer Maden'de 7/24 faaliyet gösteren veteriner kliniğimizde sabah 08:00 akşam 19:00 saatleri arasında haftanın 6 günü sekreter ve petshop ..

2 hafta önce

Özer Makina - İstanbul Avrupa

yenibosna daki tekstil makinaları imalatı yapan firmamıza telefon trafiğini yönetecek sekreter alınacaktır yemek servis sigortamız mevcuttur ..

2 hafta önce

Akkaya Otomotiv - İstanbul Avrupa

en az lise mezunu *gelen misafirleri karşılayacak -telefonlara cevap verip ilgili kişilere aktaracak *muhasebedeki günlük evrak dosyalama iş ..

3 hafta önce

Mışrak Tekstil Ürünleri Makina Turizm İnşaat Nakliyat Reklam Danışmanlık San. Ve. Tic. Ltd. Şti - İstanbul Avrupa

Bilgisayardan anlayacak ve excell programı anlayacak fatura kesmesini bilen hesap kitap iyi bilen iş takipi yapabilen misafirlere çay ve kah ..

3 hafta önce

Arslan Raf - İstanbul Avrupa

RAF SİSTEMLERİ VE STANT İMALATI YAPAN FİRMAMIZA -EXCELL PROGRAMINA HAKİM -SİPARİŞ TAKİBİ YAPABİLECEK, ÇOK İYİ NOT TUTAN -GENEL OFİS DÜZENİNİ ..

3 hafta önce

Al Yusuf Holding - İstanbul Avrupa

OFİSİMİZE GELEN MİSAFİRLERİN KARŞILANMASI, AĞIRLANMASI, TELEFON TRAFİĞİNİN YÖNETİLMESİ , GELEN GİDEN EVRAK DOSYALAMASI VE ARŞİVLENMESİ GÖREV ..

4 hafta önce

Shailin Kozmetik - İstanbul Avrupa

deneyimli bayan sekreter yabacı dil ingilizce iyi seviyede bilmesi germektedir fotoğraflı SV gereklidir bilgisayar microsoft ofice/world-exc ..

4 hafta önce

Gala Şehircilik Gayrimenkul - İstanbul Avrupa

Tasarım ofisimizde görevlendirilmek üzere görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, lisanı ve hitabı kuvvetli, en az bir yabancı dil bilen ..

1 ay önce

Farabon Turizm İç Ve Dış Ticaret - İstanbul Avrupa

TURİZM VE İTHALAT İHRACAT ŞİRKETİMİZE -DİKSİYONU DÜZGÜN -YABANCI DİL BİLEN (İNGİLİZCE SIRPCA RUSCA BİLEN) -SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN -BİLGİSAYA ..

1 ay önce

Keskın Dar Dokuma Ve Dantel - İstanbul Avrupa

GÜNGÖRENDEKİ FİRMAMIZ DA ÇALIŞACAK BAYAN SEKRETER ELEMAN ARAMAKTAYIZ. ..

1 ay önce

ALBAYRAKLAR GROUP - İstanbul Avrupa

ESENYURT'TA SİTEMİZİN YÖNETİM DEPARTMANINDA ÇALIŞACAK TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN,SİTE SAKİNLERİNİN İSTEK VE ŞİKAYETLERİNİ İLGİLİ BİRİMLERE YÖN ..

1 ay önce

Akçarşı Sürücü Kursu - İstanbul Avrupa

Kurum içinde çalışacak en az üç yıllık ehliyet olan en az lise mezunu esnek çalışma saatlerine uyabilecek özellikle esenyurt bölgesinde otur ..

1 ay önce

Şahin Lateks - İstanbul Avrupa

Firmamız Hadımköy Merkez'dedir. Servisimiz Edirnekapı'dan başlayıp, Sultangazi, Arnavutköy üzerinden geçmektedir. Excel, Word, Eta Link tecr ..

1 ay önce

Anıl İnşaat - İstanbul Avrupa

İstanbul Bayrampaşa'da bulunan inşaat şirketimizde görev alacak; Ofisin genel iletişim trafiğini (telefon, mail, kargo vb.) organize edecek, ..

1 ay önce

Kalem Tekstil - İstanbul Avrupa

Merter'de bulunan, kumaş üzerine ithalat, ihracat ve üretim yapan kurumsal firmamızda çalışmak üzere; -20-35 yaş arası, -Sigara kullanmayan, ..

1 ay önce

Üstün İş Makina - İstanbul Avrupa

Şirkete gelen telefonların yanıtlanması,kayıtlarının alınıp ilgili departmanlara yönlendirilmesi, Toplantı,randevu,seyahat gibi organizasyon ..

1 ay önce