İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 58 İş İlanı Bulundu.
Toplam 58 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


CARREFOURSA - İstanbul Avrupa

CarrefourSA olarak 10.000 den fazla çalışanımızla 600'den fazla mağazamız, Hipermarket, Süpermarket, Gurme ve Mini formatlarında faaliyet gö ..

2 yıl önce

Emre Kuzey Mağazacılık - İstanbul Avrupa

İnternet üzerinden bayan giyim satışı yapan ve hızla büyüyen firmamız için İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü aramaktayız. Üniversite me ..

2 yıl önce

At Reklamcılık Organizasyon Prodüksiyon - İstanbul Avrupa

İstanbul 4.Levent Yeşilce'de 1200m2 alana kurulu bulunan Atölye Teknik Reklamcılık; Açıkhava Reklam Prodüksiyon hizmeti vermekte olup, Bünye ..

2 yıl önce

Beşyol Konfeksiyon Geliştirme Merkezi - İstanbul Avrupa

Haramidere’de (Beylikdüzü) faaliyet gösteren konfeksiyon yıkama firmamızda geçici süreliğine (en fazla yıl sonuna kadar) görev alacak; • Tic ..

2 yıl önce

Bms Group - İstanbul Avrupa

Temizlik ve Güvenlik sektöründe yaklaşık 15 yıllık deneyime sahip ve her geçen gün büyüyen firmamıza; İstanbul'da ikamet eden İş Açıklaması ..

2 yıl önce

Ubc Group - İstanbul Avrupa

İş Tanımı : FOREX Yatırım Uzmanı olarak çalışacak kişi, yabancı borsalarda ve dünya çapındaki emtia piyasalarında döviz alım satımlarını izl ..

2 yıl önce

Emek Perçin Ve Endüstriyel Bağlantı Elemanları - İstanbul Avrupa

Silivri, Ortaköy'de vida ve perçin üretimi yapan firmamıza İmalat bölümünde YETİŞTİRİLMEK üzere vasıflı vasıfsız 'GENÇ ELEMANLAR' alınacaktı ..

2 yıl önce

Miroteks - İstanbul Avrupa

BAĞCILAR MAHMUTBEY DE BULUNAN ÖRME GURUBU İÇ VE DIŞ GİYİM ÜZERİ ÇALIŞAN FİRMAMIZA * TEKNİK KESİM BİLGİSİNE SAHİP, RAPORLAMA YETENEĞİ GELİŞMİ ..

2 yıl önce

Candanoğlu İnşaat - İstanbul Avrupa

Grafik tasarım yapacak e-ticaret sitemizi yönetecek deneyimli çalışma arkadaşı alınacaktır. ..

2 yıl önce

Uygun Osgb - Ortak Sağlık Güvenlik Birimi - İstanbul Avrupa

Genel Nitelikler: Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Müşteri portföyüne sahip yada portföy oluşturabilecek Kurumsal satış alanında d ..

2 yıl önce

Remax Guide - İstanbul Avrupa

"Açıklamalarımızı dikkatlice okuyarak başvuru yaptığınız için teşekkür ederiz" Gelirinizden memnun değil misiniz? Adil olmayan terfiler ve ü ..

2 yıl önce

Prom Tesis Yönetim - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Tercihen üniversitelerin işletme bölümlerinden mezun, Tercihen yabancı dil bilen, İdari işler ve tesis yönetim ..

2 yıl önce

Daf Kilit - İstanbul Avrupa

*ÜRETİM SÜREÇLERİNİ TAKİP ETMEK, *KENDİSİNE BAĞLI PERSONELİN SEVK VE İDARESİNİ YAPMAK, *ÜRETİM VERİMLİLİĞİNİ ARTIRICI PROJELER GELİŞTİRMEK, ..

2 yıl önce

Karanfil Bakım Merkezi - İstanbul Avrupa

Büyükçekmece Kumburgaz'da bulunan Karanfil Bakım Merkezine;merkezin klinik psikoloğu ve sorumlu müdürüne asistanlık yapacak bay/bayan çalışm ..

2 yıl önce

Ortak Akıl Yönetim Danışmanlık - İstanbul Avrupa

Esenyurt Akçaburgaz Bölgesinde Çalıştırılmak Üzere “Ürün Geliştirme ve Üretim Hazırlık Yöneticisi” Arayışımız Bulunmaktadır; GENEL NİTELİKLE ..

2 yıl önce

PROTEK VIP GÜVENLİK VE KORUMA HİZM. LTD. ŞTİ - İstanbul Avrupa

İşin Tanımı, • Göktürk’teki genel Müdürlüğümüze bağlı olarak çalışacak, • Müşteri lokasyonlu projelerimizin Temizlik ve Operasyon süreçlerin ..

2 yıl önce

Plus Plastik Ve Metal - İstanbul Avrupa

Paslanmaz Çelikten Boru Üretimi (Boru Üretim ve kesim makinaları), Plastik Enjeksiyon Üretimi (Plastik enjeksiyon makinaları), Temizlik Mopu ..

2 yıl önce

Aras Kargo - İstanbul Avrupa

Türkiye’nin dört bir yanına ve dünyanın 227 ülkesine ‘önem’ taşıyan Aras Kargo, 42 yıldır müşterilerine, paydaşlarına ve ülke ekonomisine ka ..

2 yıl önce

Süpper Tekstil - İstanbul Avrupa

Tasarımdan çıkan ürünleri , koleksiyon olarak alıp , numune kumaşlarını planlayıp , sipariş aşamasına getiren , daha sonra ürün üzerinde ki ..

2 yıl önce

Süpper Tekstil - İstanbul Avrupa

İhracat ve zeminden yetişmiş , Regola , Kesim , Dikim , Ütü Paket , Koleksiyon , Numune , Aksesuar, Baskı , Nakış , Yıkama ürün üzerindeki t ..

2 yıl önce