İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 58 İş İlanı Bulundu.
Toplam 58 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Crz Tekstil - İstanbul Avrupa

BEBEK KIYAFETİ ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZA, BEBEK KIYAFETİNDE ÇALIŞMIŞ PENYE VE DOKUMADA DENEYİMLİ GEMİNİ PROĞRAMINI AKTİF KULLANABİLEN MODELİST ..

5 gün önce

Rodrigo Tekstil - İstanbul Avrupa

Gerber v.10.2 programını kullanabilirim.. Kot grubunda deneyimliyim.. İmalat için gerekli bütün malzemeleri hazırlayabilirim.. Atölye, yıkam ..

5 gün önce

Berra Kids - İstanbul Avrupa

ÇOCUK ABİYE SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA; BİLGİSAYARDA PROGRAM BİLEN, SERİ VE KALIP BİLGİSİ OLAN GELİŞİME AÇIK PREZENTABL ÇÖZÜM OD ..

1 hafta önce

Alp Tekstil - İstanbul Avrupa

BAY-BAYAN PENYE VE DOKUMA GRUBUNDA MODELİSTLİK VE PLANLAMAYI YAPACAK POLLY PATTERN PROGRAMINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN DENEYİMLİ ELEMAN ALI ..

1 hafta önce

Diren Tekstil - İstanbul Avrupa

KÜÇÜKKÖY ELMABAHÇEDEKİ TEKSTİL FİRMAMIZA BAYAN MODELİST VE MODELİST YARDIMLARI ALINCAKTIR. ..

1 hafta önce

Miss Selen's - İstanbul Avrupa

Bayan dokuma giyim imalatı yapan firmamızın modelhane birimine gerber kullanabilen, imalata pastal verebilecek, dikiş talimatı hazırlayabile ..

1 hafta önce

Adsa Tekstil - İstanbul Avrupa

Firmamız Bayan-Erkek eşofman üretimi yapmakta olup Model hane bölümünde görevlendirilmek üzere "MODELİST" arıyoruz. Kole ..

2 hafta önce

Oner Tekstil - İstanbul Avrupa

BOMONTİ / ŞİŞLİ ADRESİNDE BULUNAN BAYAN GİYİM İMALAT VE İHRACAT YAPAN FİRMAMIZIN BÜNYESİNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE ; GENEL NİTELİKLER, - ŞİŞ ..

3 hafta önce

Bihter Tekstil - İstanbul Avrupa

IHRACAT FIRMASINDA CALISACAK TECRUBELI GERBER PROGRAMINI AKTIF KULLANABILEN KOLLEKSIYONDAN URETIME KADAR TUM KALIPLARI VEREBILEN MODELISTLER ..

4 hafta önce

Bihter Tekstil - İstanbul Avrupa

IHRACAT FIRMASINDA CALISACAK TECRUBELI DOSYA TAKIBI YAPABILECEK NUMUNE TAKIBI YAPABILECEK TECRUBELI YARDIMCI ARKADASLAR ARANIYOR ..

4 hafta önce

Aysim Tekstil - İstanbul Avrupa

İstanbul / Bahçelievler'de bulunan Avrupanın önde gelen markalarına tekstil tasarımı ve ihracatı yapan ofisimize aşağıdaki niteliklere sahip ..

1 ay önce

Rooftech Endüstriyel Çatı Ve Cephe Kaplama Sistemleri - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Hazır giyim (konfeksiyon) tekstil ürünleri üretimi ve ihracatı yapan firmamızın Büyükçekmece' deki üretim tesi ..

1 ay önce

Unıversal Fashıon Tekstil - İstanbul Avrupa

ÖRME HAZIR GİYİM İHRACATI YAPAN FİRMAMIZA MODELİST YARDIMCISI ARANMAKTADIR. ..

1 ay önce

Miroteks - İstanbul Avrupa

Bay bayan eşofman ve pijama çalışan firmamızın MODELHANE bölümünde istihdam edilmek üzere MODELİST olarak çalışma arkadaşı arıyoruz. İŞİN TA ..

1 ay önce

Joi Tekstil San. - İstanbul Avrupa

Çocuk spor giyim olan firmamıza Gemini programına hakim olabilecek yenibosna bölgesinde çalışacak modelist ve stilist ar ..

1 ay önce

Kgs Collection - İstanbul Avrupa

GEMİNİ PROGRAMI BİLEN CEKET VE PANTOLONDA DENEYİMLİ PASTAL ÇİZEBİLEN ELEMAN ARANIYOR. ..

1 ay önce

Liwali - Nasel Tekstil - İstanbul Avrupa

LİWALİ Modelist İş İlanı Arnavutköy de bulunan Firmamızın modelhane bölümünde görevlendirilmek üzere "MODELİST" arıyoruz. Koleksiyon numunel ..

1 ay önce

Ros Giyim - İstanbul Avrupa

BAĞCILARDA BULUNAN İHRACAT FİRMAMIZA; Markamızın; tüm koleksiyon ve imalat kalıplarının hazırlanması, model dikimlerinin yapılması, imalat ö ..

1 ay önce

Berk Konfeksiyon - İstanbul Avrupa

İhracat ve iç piyasa faaliyetlerinde aktif rol oynayan denim kökenli firmamıza , RODİ JEANS çatısı altında uyumlu çalışabilecek ve takım ark ..

1 ay önce

Bay Fashion Tekstil Ticaret Limited Şirketi - İstanbul Avrupa

1993 yılında tekstil üretimine başlayan ve şuanda küçükçekmecede piyasanın önde gelen kuruluşlarına hizmet eden ve faaliyetlerine aralıksız ..

1 ay önce