İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 11 İş İlanı Bulundu.
Toplam 11 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Vamos Collection - İstanbul Avrupa

İŞ YERİMİZE TECRUBELİ DENEYİMLİ MAKASTAR ARAMAKTAYIZ ILETISIM ICIN : 0534 857 8696 ..

2 yıl önce

Onay Denim Tekstil Sanayi - İstanbul Avrupa

Gaziosmanpaşa Karayolları Mahalllesinde denim üzerinde çalışan firmamız; Kesimhanede görevlendirilecek, Tecrübeye sahip, Mesai saatlerine uy ..

2 yıl önce

Kadak Tekstil - İstanbul Avrupa

Kot pantolon imalatı yaptığımız firmamızda çalışacak deneyimli kesimci (makastar )alınacaktır. İmalat adresimiz esenler karabayırdadır ulaşı ..

2 yıl önce

Dara Tekstil - İstanbul Avrupa

Çağlayan da bulunan tesktil firmamıza "Makastar ve Makastar Yardımcısı" aranmaktadır. * Tekstil sektöründe en az 2 yıl deneyime sahip, * Kes ..

2 yıl önce

Kadak Tekstil - İstanbul Avrupa

Kadak tekstil (dennys jeans ) Kot pantolon imalatında çalışabilecek deneyimli Kesimci ( makastar ) alınacaktır Servisimiz olmadığı için ulaş ..

2 yıl önce

Kozmos Tekstil - İstanbul Avrupa

Firmamızın Esenyurt'da yer alan şubesinde görevlendirilmek üzere "Makastar" alınacaktır. Genel Nitelikler - Tekstil sektöründe ve alanında e ..

2 yıl önce

Liwali - Nasel Tekstil - İstanbul Avrupa

Arnavutköydeki fabrikamızda görevlendirilmek üzere Erkek Penye , gömlek, örme ve üst Grubunda Kesimhanede çalışacak makastar alınacaktır. En ..

2 yıl önce

Enes Tekstil - İstanbul Avrupa

KOTTA DENEYİMLİ MAKASTAR VE MAKASTAR YARDIMCISI ARANIYOR. ..

3 yıl önce

Özak Tekstil - İstanbul Avrupa

Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizi Özak Global çatısı altında top ..

3 yıl önce

Ayshan Moda - İstanbul Avrupa

AYSHANMODA YA kesimhane de çalışmak üzere usta makastar a ihtiyaç vardır firmamıza usta makastar ve makastar yardımcıları alınacaktır. En az ..

3 yıl önce

Aydınlar Tekstil - İstanbul Avrupa

Merter'de bulunan Penye örme üst grup imalatı yapan AYDINLAR TEKSTİL firmasına ; *Örme ve dokuma kumaşta en az 8-10 yıl deneyimli, *Elde pas ..

3 yıl önce