İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 17 İş İlanı Bulundu.
Toplam 17 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Onur Market - İstanbul Avrupa

İş Tanımı Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Hadımköy bölgesinde bulunan Lojistik Merkezinde, sipariş verilen ürünlerin ..

19 saat önce

Taşkın Lojistik - İstanbul Avrupa

LOJİSTİK FİRMAMIZDA SAHA OPERASYON YÖNETECEK VE MÜŞTERİ İLE MUTABAKAT FATURA İŞLERİNE HAKİM BERABER ÇALIŞABİLECEĞİMİZ TECRÜBELİ LOJİSTİK OPE ..

3 gün önce

Sel Kargo - İstanbul Avrupa

Lojistik Firmamızın Aktarma Deposunda Görevlendirilecek Yetiştirilmek Üzere DEPO SEVKİYAT SORUMLUSU Alınacaktır. Aranan ..

3 hafta önce

Ekopack Kağıt Ambalaj A. Ş. - İstanbul Avrupa

- EN AZ LİSE MEZUNU - GENEL MUHASEBE BİLGİSİNE SAHİP - ÖN MUHASEBE ALANINDA DENEYİMLİ - MS OFFİCE PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN - ..

4 hafta önce

Ksk Grup - İstanbul Avrupa

KSK GRUP 2011 Yılında kurulmuş¸ olup müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak sektöre getirdiği taze kan ile gelişimini ..

4 hafta önce

Vipsped Uluslararası Taşımacılık - İstanbul Avrupa

Uluslararası alanda hizmet veren Lojistik Firmamıza Operasyon bölümünde görevlendirilmek üzere...... *İyi derecede FRANSIZCA bilen *Ithalat ..

1 ay önce

Aras Kurye - İstanbul Avrupa

İstanbul Havalimanı Şubemizde görevlendirmek üzere, Tercihen kargo deneyimi olan, Sevkiyat planlaması yapabilecek, İngilizce bilen, İletişim ..

1 ay önce

Ortak Akıl Yönetim Danışmanlık - İstanbul Avrupa

Silivri Lokasyonunda Çalıştırılmak Üzere “İhracat Operasyon Uzmanı” Arayışımız Bulunmaktadır; 1. Üniversitelerin Dış ticaret bölümünden veya ..

1 ay önce

Housechill Yönetim & Gayrimenkul - İstanbul Avrupa

BÜNYEMİZDE BULUNAN SİTE PROJELERİNİN DENETİMİNİ VE KONTROLÜNÜ SAĞLAYACAK OPERASYON TAKİP ELEMANI ARAMAKTAYIZ Pozisyon için başvuru yapan ada ..

2 ay önce

Gkn Kargo Lojistik - İstanbul Avrupa

sözleşmeleri hazırlamak, takip ve kontrol etmek, Araçların trafiğe çıkması için gerekli yasal zorunlulukları yerine getirmek, Mesleği alanın ..

2 ay önce

Alliance Trans - İstanbul Avrupa

Uluslararası karayolu taşımacılığında en az 3 yıl deneyimli, Karayolu taşımacılık tedarik satınalma ve fiyatlandırma konusunda deneyimli, İy ..

3 ay önce

MNG KARGO - İstanbul Avrupa

Beşiktaş şubemizde "Saha Operasyon Elemanı" olarak görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.   • Müşterilerden ..

3 ay önce

MNG KARGO - İstanbul Avrupa

Göktürk şubemizde "Saha Operasyon Elemanı" olarak görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.   • Müşterilerden ..

3 ay önce

MNG KARGO - İstanbul Avrupa

Etiler şubemizde "Saha Operasyon Elemanı" olarak görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.   • Müşterilerden g ..

3 ay önce

MNG KARGO - İstanbul Avrupa

Kurtuluş şubemizde "Saha Operasyon Elemanı" olarak görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.   • Müşterilerden ..

3 ay önce

Nur Uluslararsı Nak. Dış Tic Ve Isı San. - İstanbul Avrupa

.ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE DAHA ÖNCE ULUSLARARASI LOJİSTİK İTHALAT İHRACAT OPERASYON DEPARTMANLARINDA ÇALIŞMIŞ DENEYİMLİ İYİ DERECE İNGİLİZCE LE ..

3 ay önce

Fortrans Uluslararası Taşımacılık - İstanbul Avrupa

Firmamız bünyesinde Operasyon alanında çalışacak, İngilizce bilen , deneyimli arkadaşlar aranmaktadır Büyükçekmece /Beylikdüzü/Avcılar civar ..

3 ay önce