İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 29 İş İlanı Bulundu.
Toplam 29 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Protokol Grup Güvenlik Ve Temizlik Hizmetleri - İstanbul Avrupa

ESENYURT KIRAÇ'DAKİ DEPO PROJEMİZE DANIŞMA PERSONEL ARANIYOR. ÇALIŞMA SİSTEMİ 2+2+2 ŞEKLİNDE'DİR MAAŞ ŞİRKETTE KONUŞULACAKTIR MÜRACAAT: 0544 ..

4 gün önce

Şener Mekanik Sistemler - İstanbul Avrupa

1983 Yılından beri Otomotiv Ana Sanayisine imalat yapmakta olan TS ISO 16949:2009 Kalite Yönetimi Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetimi ve ..

4 gün önce

Kleidermafia Tekstil Ltd - İstanbul Avrupa

Terazidere'de bulunan tekstil depomuzda değerlendirilmek üzere · 23-30 yaş aralığında, · Askerlik görevini tamamlamış, · Yoğun çalışma tempo ..

1 hafta önce

Myra Gayrimenkul - İstanbul Avrupa

Gıda üretimi yapan firmamızda çalıştırılacak depoda mal kabul-üretime mal teslimi-istifleme-takip ve düzeni sağlayacak forklift ehliyeti ola ..

1 hafta önce

Akyıldız Ambalaj - İstanbul Avrupa

BAĞCILAR MAHMUTBEY'DE DEPODA ÇALIŞACAK , ÇALIŞMA SAATLERİ 07:30--17:30-18:00 civarı CUMARTESİ:07:30 --15:30 --16:00 civarı---MAAŞ+AGİ+SGK+YE ..

1 hafta önce

Altek Plastik Makina - İstanbul Avrupa

ARANAN NİTELİKLER: - Depo alanında en az 2 (iki) yıl deneyimli olmak. - Makine standartları ekipmanları hakkında bilgi sahibi olmak. - Depo, ..

2 hafta önce

Ortadoğu Makina Tekstil Ürünleri - İstanbul Avrupa

SEVKİYAT VE DEPO ELEMANI Ortadoğu Makina, 35 yıllık tecrübesiyle tekstil sektöründe faaliyet göstermektedir. Artan iş hacmimizi karşılamak a ..

2 hafta önce

Kullanatpazarı.com - İstanbul Avrupa

Fon Sanal Market San. ve Tic. A.Ş bünyesinde kurulmuş olan KullanatPazari.com e-ticaret sitesi deposunda Paketleme Elemanı olarak çalışmak i ..

2 hafta önce

Bortaş Grup - İstanbul Avrupa

GIDA depomuzda streçleme, ürün toplama ve el terminali kullanmasını bilen, ESENYURT - KIRAÇ bölgesinde ikamet eden 20-40 yaş arası BAY çalış ..

3 hafta önce

Berk Konfeksiyon - İstanbul Avrupa

İstanbul Bağcılar'da bulunan RODİ JEANS merkez binamızda çalışmak üzere; 'DEPO ÜRÜN PAKETLEME PERSONELLERİ' alınacaktır. GENEL NİTELİKLER: * ..

1 ay önce

Rovigo Deri Giyim - İstanbul Avrupa

-EN AZ MESLEK YÜKSEKOKULU YADA ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN -ALANINDA EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ -HERHANGİ BİR MUHASEBE PROGRAMINA ..

1 ay önce

Ekol Lojistik - İstanbul Avrupa

Genel Nitelikler • Hadımköy, Arnavutköy, Esenyurt,civarında ikamet etmek • Tercihen Lise mezunu, • Depo ve lojistik konusunda tercihen en az ..

1 ay önce

Köksal Plastik Pnömatik Hortum - İstanbul Avrupa

İstanbul İkitelli Org.San.Böl.'deki İşyerimizde Görevlendirilmek Üzere; - Bitmiş ürünlerin ambalajının yapılıp, paketlenip kargolanması, - G ..

1 ay önce

Doğan Cam Mamülleri - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI *En az lise mezunu *Askerlik hizmetini tamamlamış, *Tercihen depo tecrübesi olan, *Depoya gelen ürünlerin sayı ..

2 ay önce

Ros Giyim - İstanbul Avrupa

Tercihen lise mezunu, · Depo işlerinde tecrübeli yada tecrübesiz, · Yoğun beden gücü ile çalışabilecek, . Sağlık durumu yükleme boşaltma işi ..

2 ay önce

Doğan Cam Mamülleri - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI *En az lise mezunu *Askerlik hizmetini tamamlamış, *Tercihen depo tecrübesi olan, *Depoya gelen ürünlerin sayı ..

2 ay önce

Reel Tuz Kim. Gıd - İstanbul Avrupa

E ticaret sektöründe faaliyet gösteren Firmamızda ürün paketleme, kargolama ve ürün kargo sorumlusu olarak esnek çalışma saatlerinde görev a ..

2 ay önce

Seval Gıda - İstanbul Avrupa

Sultangazi cebeci adresinde faaliyet gösteren işyerimizde istihdam edilmek üzere, -Gıda ve soğukhava deposunda çalışmış, -Paketleme, sevkiya ..

2 ay önce

Şeref Ambalaj - İstanbul Avrupa

Esenyurt kıraç ta bulunan koli ambalaj ve oluklu mukavva firmamızda çalışmak üzere;Askerliğini tamamlamış,Disiplin ve planlı çalışabilecek, ..

2 ay önce

Atp Dış Ticaret - İstanbul Avrupa

Tekstil işi ile uğraşan firmamızda görevlendirilmek üzere; tecrübeli veya tecrübesiz Depo Yardımcısı alınacaktır. Başvuracak adaylarda minim ..

2 ay önce