İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 40 İş İlanı Bulundu.
Toplam 40 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Yamaç Avm - İstanbul Avrupa

MOBİLYA ,BEYAZ EŞYA ÜZERİNE PERAKENDE MAĞAZALARIMIZDA ÇALIŞACAK SEVKİYAT VE MONTAJ PERSONELİ ARANIYOR, TERCİHEN BU SEKTÖRDE DENEYİMLİ ,EHLİY ..

2 yıl önce

Şantiyeciniz Elektronik Hizmetler - İstanbul Avrupa

Merkezi Mahmutbey istoç toptancılar sitesinde bulunan Şantiyelere Hırdavat iş güvenlik ve nalburiye malzemeleri toptan ve perakende satışını ..

2 yıl önce

İdeal Standart İşletmecilik Ve Mümessillik - İstanbul Avrupa

İŞ TANIMI Sektöründe lider bir market zincirine ait olup global markalar için üretim yapan diş fırçası fabrikamızda ‘’Sevkiyat ve Mal Kabul ..

2 yıl önce

Çamlıca Gıda - İstanbul Avrupa

orhangazi mah. ısıso sanayi sitesi 13. yol adersinde bulunan gıda firmamıza gece 23:59-8:00 saatleri arasında çalışacak araç indirme yükleme ..

2 yıl önce

Emek Perçin Ve Endüstriyel Bağlantı Elemanları - İstanbul Avrupa

Silivri, Ortaköy sanayi bölgesinde bulunan firmamızda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklerde “ Depo Paketleme Elemanları ” aranmaktadır ..

2 yıl önce

Malaika Tekstil - İstanbul Avrupa

Aranan Nitelikler • B sınıfı ya da üzeri ehliyet sahibi, • SRC3 ya da SRC4 belgesine sahip, • Psikoteknik belgesine sahip, • Yoğun iş tempos ..

2 yıl önce

Birgi Moda - İstanbul Avrupa

MAZİ BUTİK E-TİCARET FİRMAMIZA DEPO PERSONELİ ALINACAKTIR. GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI -Depo düzenine ve ürünlere hakim olabilecek, -Tekst ..

2 yıl önce

Bolero Çorap İplik Ve Tekstil - İstanbul Avrupa

Kurulduğu 2005 yılından bu yana sürekli büyüyen, çorap üretimi ve ihracatı yapan ve 300+ çalışanı olan Bolero Çorap, Arnavutköy merkez depos ..

2 yıl önce

Malaika Tekstil - İstanbul Avrupa

Genel Nitelikler • Bağcılar , Güneşli ve civarında ikamet etmek • Tercihen Lise mezunu, • Depo ve lojistik konusunda ter ..

2 yıl önce

Cmf Ayakkabıcılık - İstanbul Avrupa

Esenyurt Akçaburgaz’da çizme üretimi yapan fabrikamızda görevlendirmek üzere üretim personelleri alınacaktır. Takım çalışmasına yatkın, Dikk ..

2 yıl önce

Gİ GROUP - İstanbul Avrupa

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara’da ‘’Üretim Sektöründe’’ faaliyet göstermekte olan firmamız bünyesinde dönemsel proje kapsamında gö ..

2 yıl önce

Protokol Grup Güvenlik Ve Temizlik Hizmetleri - İstanbul Avrupa

ESENYURT KIRAÇ'DAKİ DEPO PROJEMİZE DANIŞMA PERSONEL ARANIYOR. ÇALIŞMA SİSTEMİ 2+2+2 ŞEKLİNDE'DİR MAAŞ ŞİRKETTE KONUŞULACAKTIR MÜRACAAT: 0544 ..

3 yıl önce

Şener Mekanik Sistemler - İstanbul Avrupa

1983 Yılından beri Otomotiv Ana Sanayisine imalat yapmakta olan TS ISO 16949:2009 Kalite Yönetimi Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetimi ve ..

3 yıl önce

Kleidermafia Tekstil Ltd - İstanbul Avrupa

Terazidere'de bulunan tekstil depomuzda değerlendirilmek üzere · 23-30 yaş aralığında, · Askerlik görevini tamamlamış, · Yoğun çalışma tempo ..

3 yıl önce

Myra Gayrimenkul - İstanbul Avrupa

Gıda üretimi yapan firmamızda çalıştırılacak depoda mal kabul-üretime mal teslimi-istifleme-takip ve düzeni sağlayacak forklift ehliyeti ola ..

3 yıl önce

Akyıldız Ambalaj - İstanbul Avrupa

BAĞCILAR MAHMUTBEY'DE DEPODA ÇALIŞACAK , ÇALIŞMA SAATLERİ 07:30--17:30-18:00 civarı CUMARTESİ:07:30 --15:30 --16:00 civarı---MAAŞ+AGİ+SGK+YE ..

3 yıl önce

Altek Plastik Makina - İstanbul Avrupa

ARANAN NİTELİKLER: - Depo alanında en az 2 (iki) yıl deneyimli olmak. - Makine standartları ekipmanları hakkında bilgi sahibi olmak. - Depo, ..

3 yıl önce

Ortadoğu Makina Tekstil Ürünleri - İstanbul Avrupa

SEVKİYAT VE DEPO ELEMANI Ortadoğu Makina, 35 yıllık tecrübesiyle tekstil sektöründe faaliyet göstermektedir. Artan iş hacmimizi karşılamak a ..

3 yıl önce

Kullanatpazarı.com - İstanbul Avrupa

Fon Sanal Market San. ve Tic. A.Ş bünyesinde kurulmuş olan KullanatPazari.com e-ticaret sitesi deposunda Paketleme Elemanı olarak çalışmak i ..

3 yıl önce

Bortaş Grup - İstanbul Avrupa

GIDA depomuzda streçleme, ürün toplama ve el terminali kullanmasını bilen, ESENYURT - KIRAÇ bölgesinde ikamet eden 20-40 yaş arası BAY çalış ..

3 yıl önce