İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 8 İş İlanı Bulundu.
Toplam 8 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Anıl İnşaat - İstanbul Avrupa

ANIL İNŞAAT bünyesinde birlikte çalışmak üzere deneyimli MİMAR arıyoruz. ARANAN NİTELİKLER - Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, - ..

10 saat önce

Otimsan - İstanbul Avrupa

Reklam, Yönlendirme ve iç mimari yapan firmamıza yönlendirme ve iç mimari uygulamaları için destek ekip arkadaşı arıyoruz. Tercihen, Endüsri ..

1 hafta önce

Ecemiş Mimarlık - İstanbul Avrupa

Mimarlık firmamızda çalışacak Üniversitelerin yada meslek lisesi ilgili bölümlerinden mezun mesleğinde deneyimli, yönetmelik ve mevzuata uyg ..

3 hafta önce

Kral Branda Tekstil - İstanbul Avrupa

TENTE VE PERGOLA İMALATI YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ŞİRKETİMİZDE LUMION VE AUTOCAD ÜZERİNDEN GÖRSEL ÇİZİM YAPILIP RENDER ALMA POZİSYONUNDA BİLGİLİ ÇAL ..

4 hafta önce

Hayat Group İnşaat - İstanbul Avrupa

inşaat firmamıza en az 3 yıl tecrübeli proje bürosunda çalışmış ilgili kanun ve yönetmelikleri bilen etüt ve mimari proje çizebilen mimar ar ..

1 ay önce

Görsan Yapı - İstanbul Avrupa

İNŞAAT ŞİRKETİMİZDE; ETÜD YAPABİLECEK, PROJE ÇİZEBİLECEK MALİYET VE TEKLİF HAZIRLAYABİLECEK KENTSEL DÖNÜŞÜM KONUT PROJELERİNDE DENEYİMLİ BEL ..

1 ay önce

Uma Altyapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi - İstanbul Avrupa

İnşaat firmamızda çalışmak üzere , geçici süreliğine Bahçeşehir ofisimizde daha sonra da Seyrantepe ofisimizde çalışmak üzere; genç, dinamik ..

2 ay önce

İv Yapı İnş San Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa

ARANAN KRİTERLER ; MİMARİ ÇİZİM PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN LİSANS YADA ÖNLİSANS MEZUNU . SEYAHAT ENGELİ OMAYAN , TAKIM ÇALIŞMAS ..

3 ay önce