İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 12 İş İlanı Bulundu.
Toplam 12 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Görsan Yapı - İstanbul Avrupa

İNŞAAT ŞİRKETİMİZDE, ETÜD YAPABİLECEK, PROJE ÇİZEBİLECEK MALİYET VE TEKLİF HAZIRLAYABİLECEK KENTSEL DÖNÜŞÜM KONUT PROJELERİNDE EN AZ 5 YIL D ..

2 yıl önce

Armi Maket Tasarım - İstanbul Avrupa

Mimari maket yapımında çalışacak, tercihen teknik lise mezunu eleman alınacaktır. ..

2 yıl önce

Sahra Reklam - İstanbul Avrupa

Türkiye’nin önde gelen firmalarına reklam ve pazarlama alanında yaratıcı çözümler sunarak ajans hizmeti veren,Teknik çizim, röleve konusunda ..

2 yıl önce

Crh Yapı Mimarlık - İstanbul Avrupa

25 yıllık, çok sayıda büyük ve küçük projelere imza atmış firmamızın mimarlık ofisine, - Tecrübeli - İmar Mevzuatları hakkında bilgi sahibi, ..

2 yıl önce

Anıl İnşaat - İstanbul Avrupa

ANIL İNŞAAT bünyesinde birlikte çalışmak üzere deneyimli MİMAR arıyoruz. ARANAN NİTELİKLER - Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, - ..

2 yıl önce

Otimsan - İstanbul Avrupa

Reklam, Yönlendirme ve iç mimari yapan firmamıza yönlendirme ve iç mimari uygulamaları için destek ekip arkadaşı arıyoruz. Tercihen, Endüsri ..

2 yıl önce

Ecemiş Mimarlık - İstanbul Avrupa

Mimarlık firmamızda çalışacak Üniversitelerin yada meslek lisesi ilgili bölümlerinden mezun mesleğinde deneyimli, yönetmelik ve mevzuata uyg ..

2 yıl önce

Kral Branda Tekstil - İstanbul Avrupa

TENTE VE PERGOLA İMALATI YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ŞİRKETİMİZDE LUMION VE AUTOCAD ÜZERİNDEN GÖRSEL ÇİZİM YAPILIP RENDER ALMA POZİSYONUNDA BİLGİLİ ÇAL ..

2 yıl önce

Hayat Group İnşaat - İstanbul Avrupa

inşaat firmamıza en az 3 yıl tecrübeli proje bürosunda çalışmış ilgili kanun ve yönetmelikleri bilen etüt ve mimari proje çizebilen mimar ar ..

2 yıl önce

Görsan Yapı - İstanbul Avrupa

İNŞAAT ŞİRKETİMİZDE; ETÜD YAPABİLECEK, PROJE ÇİZEBİLECEK MALİYET VE TEKLİF HAZIRLAYABİLECEK KENTSEL DÖNÜŞÜM KONUT PROJELERİNDE DENEYİMLİ BEL ..

2 yıl önce

Uma Altyapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi - İstanbul Avrupa

İnşaat firmamızda çalışmak üzere , geçici süreliğine Bahçeşehir ofisimizde daha sonra da Seyrantepe ofisimizde çalışmak üzere; genç, dinamik ..

2 yıl önce

İv Yapı İnş San Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa

ARANAN KRİTERLER ; MİMARİ ÇİZİM PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN LİSANS YADA ÖNLİSANS MEZUNU . SEYAHAT ENGELİ OMAYAN , TAKIM ÇALIŞMAS ..

2 yıl önce