İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 52 İş İlanı Bulundu.
Toplam 52 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Paboreklam Ve İnşaat - İstanbul Avrupa

ARGON KAYNAĞINDA TECRUBELİ PASLANMAZ MALZEME KAYNAĞINDA TECRUBRLİ GEREKLİ DURUMLARD FAZLA MESAİ ENGELİ BULUNMAYAN EKİPLE UYUMLU ÇALIŞABİLECE ..

20 saat önce

Öz-Demirsan Makina Sanayi - İstanbul Avrupa

İKİTELLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE PASLANMAZ ÇELİK MAKİNE VE YEDEK PARÇA İMALATI YAPAN FİRMAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE ARGON KAYNAKÇILARI ALINACA ..

20 saat önce

Pro Lazer Kesim - İstanbul Avrupa

İKİTELLİ MERKEZİ KONUMDA ULAŞIM AĞLARININ MERKEZİNDE BULUNAN FABRİKAMIZA KAYNAK USTALARI ARAMAKTAYIZ. ..

5 gün önce

Çelikhan - İstanbul Avrupa

Firmamıza argon ve gaz altı kaynakçısı aranmaktadır. Tekstil makinelerinde tecrübeli argon ve gaz altı kaynakçısı arıyoruz. Biz tekstil kot ..

5 gün önce

N Tepe Züccaciye - İstanbul Avrupa

Sektöründe öncü firma olmayı hedefleyen ve hızla büyüyen firmamızda çalışacak tercihen endüstriyel mutfak sektöründe deneyimli argon ve gaza ..

5 gün önce

Aksu Banyo Aksesuarları - İstanbul Avrupa

GÜMÜŞ KAYNAKTA ELİ HIZLI VE TEMİZ İŞÇİLİK YAPABİLEN DENEYİMLİ USTA İMALATHANEDE GEREKTİĞİ TAKDİRDE İŞ YAPABİLECEK UZUN SÜRELİ ÇALIŞABİLECEK ..

1 hafta önce

Anka Depolama Sistemleri - İstanbul Avrupa

Metal ve ahşap mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmamızın imalat ve montaj aşamalarında görevlendirilmek üzere; * 40 yaşını aşmamış, * ..

1 hafta önce

Şengün Makina - İstanbul Avrupa

Firmamızın Kaynak Bölümünde değerlendirilmek üzere; · Ürün kalitesinin sorumluluğunu üstlenebilen, · Ekip çalışmasına yatkın, · Kaynaklı ima ..

2 hafta önce

Birlikflex Makine - İstanbul Avrupa

Makine imalatı yapan firmamızda çalışma üzere; Makine imalatında çalışmış, Teknik resim okumayı iyi bilen Kaynak yapmayı iyi bilen, Boş zama ..

2 hafta önce

Avrupa Mobilya - İstanbul Avrupa

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere; daha önce Sandalye işlerinde çalışmış ustalar alınacaktır. Not:Müracaatların Telefon İle Yapılması Uygun ..

2 hafta önce

Csm Metalurji İmalat San. Ve Mühendislik - İstanbul Avrupa

PE/ PP Plaka Kaynak Ustaları Aranan Nitelikler • Pe/ PP Kimyasal ve Asit Tankı imalatında çalışmış • Pe/PP el kaynak ve eksruder kaynak maki ..

2 hafta önce

Jenesıs Buhar Jeneratörleri - İstanbul Avrupa

1984 yılından bugüne basınçlı kaplar üretimi yapan firmamıza büyüyen iş hacmi nedeniyle yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. İmalatımızda tüm ..

2 hafta önce

Ersöz Endüstriyel Mutfak Ekipmanları - İstanbul Avrupa

ENDÜSTRİYEL MUTFAK İMALATINDA ÇALIŞABİLECEK ARGON KAYNAKÇISI ARANIYOR. Sultangazi ve Esenyurt bölgesinde servisimiz mevcuttur ..

2 hafta önce

Isı Elektrik - İstanbul Avrupa

Endüstriyel ısıtıcılar ve fırınları imalatı yapan firmamızda, paslanmaz argon kaynağı, oksijen, gaz altı ve elektrik kaynağında tecrübesi bu ..

3 hafta önce

Petes Makina - İstanbul Avrupa

Kaldırma - İletme / Yükleme Ekipmanları İmalatı Yapan Şirketimizin KEMERBURGAZ - EYÜP'te Bulunan Fabrikamızda Görevlendirilmek üzere Kaynakç ..

3 hafta önce

Harman Grup - İstanbul Avrupa

Genel Nitelikler * Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, * Personel özlük işleri, bordro, puantaj, ve Sgk ..

3 hafta önce

Anr Mühendislik A. Ş. - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Hidrolik Silindir ve Savunma Sanayi Sektöründe 2008 yılından itibaren faaliyette olan merkezi Hadımköy 'de bul ..

3 hafta önce

Arkas Lojistik - İstanbul Avrupa

Genel Nitelikler Tercihen teknik bilgi ve uygulama tecrübeli, Açık sahada çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, İstanbul Avrupa yakasında ..

1 ay önce

Kaya Koç Vib Makina Mühendislik - İstanbul Avrupa

Makina imalatı yapan firmamız için KAYNAK bölümünde çalışacak gaz altı kaynağında tecrübeli kaynak ustası arayışımız bulunmaktadır. Aranan ö ..

1 ay önce

Hazorfim Dış Ticaret - İstanbul Avrupa

ÖNCELİKLE ŞALOMA İLE KAYNAK YAPMAYAN DİĞER KAYNAK İŞLERİYLE UĞRAŞAN (ARGON, GAZALTI VS.) KAYNKÇILARIN ARAMAMASINI RİCA EDERİZ. GAZİOSMANPAŞA ..

1 ay önce