İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 118 İş İlanı Bulundu.
Toplam 118 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Atik Makina - İstanbul Avrupa

PLASTİK AMBALAJ SEKTÖRÜNE YEDEK PARÇA VE TEKNİK SERVİS KONUSUNDA HİZMET VEREN FİRMAMIZA DENEYİMLİ MUHASEBE ELEMANI ARANMAKTADIR TERCİHEN İNG ..

3 yıl önce

Pırlanta Güzellik Merkezi - İstanbul Avrupa

PİRLANTA GÜZELLİK MERKEZİ ÖN MUHASEBE OLARAK YOĞUN TEMPODA RANDEVU VE KASA TAKİBİ YAPACAK BAYAN ARKADAŞLAR ARIYORUZ ..

3 yıl önce

Yamaç Avm - İstanbul Avrupa

BEYAZ EŞYA , MOBİLYA ,EV TEKSTİLİ VE ZÜCCACİYE ÜZERİNE HİZMET VERMEKTE OLAN PERAKENDE MAĞAZALARIMIZDA ÇALIŞACAK BAYAN ÖN MUHASEBE PERSONELİ ..

3 yıl önce

Hrz Plastik Ambalaj - İstanbul Avrupa

Arnavutköy/Deliklikaya Mahallesinde yeni kurulan Organize Sanayi bölgesindeki firmamızda çalışacak; Ön Muhasebe Personeli alınacaktır. Bilgi ..

3 yıl önce

Lamazi Plastik - İstanbul Avrupa

Plastik ambalaj üretim sektöründe çalışacak takım arkadaşı arıyoruz. Ön muhasebe , idari işler ve sipariş takibi yapacak girişimci özgüveni ..

3 yıl önce

Sakura Bilişim Otomasyon - İstanbul Avrupa

İŞİN TANIMI - MİKRO PROGRAMINDAN İRSALİYE VE E-FATURA & E-ARŞİV FATURA KESİLMESİ, FATURA GİRİŞ VE ÇIKIŞLARININ YAPILMASI, - FİRMALARDAN GELE ..

3 yıl önce

Eroğlu Ayakkabı - İstanbul Avrupa

Eroğlular Spor Ayakkabı ve Aym Taban firmamızda çalışacak, Tecrübeli; Ön muhasebe bilgisi olan, E-Fatura ve E-Arşiv konusunda deneyimli Resm ..

3 yıl önce

Stilgo Tekstil - İstanbul Avrupa

Genel nitelikler : MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen ve tercihen NEBİM V3 programına hakim, İletişim becerisi gelişmiş, dik ..

3 yıl önce

Lam Plastik - İstanbul Avrupa

LUCA NET VE LOGO MUHASEBE PROGRAMINA HAKİM.E FATURA UYGULAMASINDA EN AZ 5 YILTECRUBELİ 45 YAŞ'A KADAR BAYAN ÖN MUHASEBE ELEMANI ARANIYOR.BAS ..

3 yıl önce

Yele Ofset - İstanbul Avrupa

ENTEGRE MUHASEBE PROGRAMI BİLEN MATBAA FİRMASINDA ÇALIŞMAK ÜZERE DİNAMİK ÖN MUHASEBE VE SEKRETERLİK GÖREVİNİ YAPABİLECEK BAYAN PERSONEL ALIN ..

3 yıl önce

Erta Reklam Malzemeleri - İstanbul Avrupa

ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE ***24---35 YAŞ ARASI ***TELEFONA BAKABİLECEK VE FATURA KESEBİLEN*** ELEMAN ARAMAKTAYIZ TERCİHİMİZ KAĞIT ..

3 yıl önce

S. S. Sanko Oto Tamircileri Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi - İstanbul Avrupa

Sanko Oto Sanayi Sitesinin yönetiminde iyi derecede bilgisayar kullanabilen, ön muhasebe bilgisi olan ve yönetimin dışarıda yapılacak işleri ..

3 yıl önce

Nural Ticaret - İstanbul Avrupa

Gıda sektöründe hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirmek üzere “ Ön Muhasebe Elemanı” aranmaktadır. Genel Nitelikler: • Tercihen Ticar ..

3 yıl önce

Güven Vida - İstanbul Avrupa

Firmamızın ön muhasebe bölümünde çalışmak üzere bayan eleman alınacaktır ..

3 yıl önce

Ada Plasmak - İstanbul Avrupa

Başakşehir / İstanbul bulunan Adaplasmak Plastik Makine Firmasının Ön Muhasebe Elemanı arayışı bulunmaktadır.. • Denetim çalışmalarının yapı ..

3 yıl önce

Belin Madencilik - İstanbul Avrupa

Luca ve Micro programını aktif kullanabilen, Ms Office programlarını iyi kullanabilen, Ön muhasebe konusunda deneyimli, Planlama,analitik dü ..

3 yıl önce

Us Kimya - İstanbul Avrupa

- Ön muhasebe ve ofis asistanlığı deneyimi olan, - İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’ne ulaşım imkanı olan, Ön Muhasebe Personeli aramaktayız ..

3 yıl önce

Dönmez Taşımacılık - İstanbul Avrupa

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere; Mikro programı ve uyumsoft e fatura programı kullanabilen ön muhasebe elemanı alınacaktır... Sabah 08:30 ..

3 yıl önce

Baykara Kelepçe - İstanbul Avrupa

Firmamızda çalışacak Eta Programı bilen ön muhasebe elemanı aranıyor. ..

3 yıl önce

Kaleli Holding - İstanbul Avrupa

Otomotiv sektöründe faaliyette bulunan Kaleli Holding’de Görevlendirilmek üzere, Ön muhasebe bilgisi bulunan Fatura Kesmeyi bilen Öğrenmeye ..

3 yıl önce