İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 23 İş İlanı Bulundu.
Toplam 23 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Tam Plastik - İstanbul Avrupa

Genel Nitelikler : Lise mezunu, Forklift ehliyeti bulunan, Plastik sektöründe depo konusunda en az 2 yıl tecrübeli, ERP programı kullanmayı ..

20 saat önce

Tepe Servis ve Yönetim - İstanbul Avrupa

Şirketimizin hizmet verdiği Sefaköy'de bulunan Şirket projemiz için aşağıdaki niteliklere uygun Temizlik Görevlisi aranmaktadır; - Temizlik ..

2 hafta önce

Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş. - İstanbul Avrupa

Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş. büyüyen iş yapısında Hadımköy'deki fabrikamızda görev alacak Ahşap Üretim Departmanında çalışacak Ahşap Ustala ..

2 hafta önce

Termokap Plastik - İstanbul Avrupa

Esenyurt - Kıraç bölgesindeki fabrikamızda çalıştırılmak üzere Flekso Baskı makinelerinde tecrübe sahibi Usta adayları için 4-5 yıl Tecrübe ..

2 hafta önce

Atlas Hasar Danışmanlık - İstanbul Avrupa

YENİ KURULMAKTA OLAN FİRMAMIZA TEKNİK MÜDÜR ARANIYOR Üniversitelerin 4 YILLIK bölümlerinden mezun. SEGEM belgesine sahip aynı zamanda en az ..

3 hafta önce

ÖZDOKU TEKSTİL - İstanbul Avrupa

Özdoku Tekstil Avrupa Moda Trendlerinin nabzını tutan, sektörünün önde gelen dokuma kumaş üreticisidir. 1970 yılında İstanbul'da kurulmuş ol ..

4 hafta önce

Shailin Kozmetik - İstanbul Avrupa

ofis genel temiliği çay kahve servisi ofis genel işileri deneyimli istanbulda bizim konuma yakın olanlar ..

4 hafta önce

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş. - İstanbul Avrupa

İstanbul'da bulunan özel bir bankanın Genel Müdürlüğü projesi için Özel Güvenlik Görevlisi alınacaktır. ARANAN NİTELİKLER - SİLAHLI özel güv ..

4 hafta önce

AL-KOR MAKİNA KALIP SANAYİ - İstanbul Avrupa

Otomotiv ana sanayi ve yan sanayi faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde, Hadımköy fabrikamız üretim departmanında görevlendirilmek üzere " ..

1 ay önce

AL-KOR MAKİNA KALIP SANAYİ - İstanbul Avrupa

Otomotiv ana sanayi ve yan sanayi faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde, Hadımköy fabrikamız üretim departmanında görevlendirilmek üzere " ..

1 ay önce

Vefa Kurumsal İletişim Hiz. - İstanbul Avrupa

Kurumsal Çözüm Merkezimiz çatısı altında, Turkcell ürün ve servislerinin hedef bazlı tele satışı, yeni müşteri kazanımı, kurumsal yetkinlikl ..

1 ay önce

Onur Market - İstanbul Avrupa

Emin ve Onur'lu adımlarla perakende, tarım, üretim, inşaat alanlarına 5 ilde 4000’i aşkın personeliyle ilerleyen markamızın Şişli Feriköy'de ..

1 ay önce

Yml Tekstil - İstanbul Avrupa

Şirketimizin Veri giriş departmanında görevlendirmek üzere ''Veri Giriş Sorumlusu'' aramaktayız Önemli Uyarı: Lütfen Aramayın Cv'inizi site ..

2 ay önce

Onur Market - İstanbul Avrupa

Emin ve Onurlu adımlarla ilerleyen markamızın Beylikdüzü' de bulunan mağazası için fırın bölümünde; simit, ekmek ve çeşitleri üretimini stan ..

2 ay önce

Dim Orman Ve Ahşap Endüstri Mamülleri - İstanbul Avrupa

İkitelli'de; mobilya aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren firmamıza İmalatta çalışacak; Bağcılar - Esenler - İkitelli - Başakşehir - Ba ..

2 ay önce

Marka Konut Emlak Yatırım Bankası - İstanbul Avrupa

FİRMAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE SEKTÖRDE MUTLAKA TECRÜBELİ OLAN EMLAK DANIŞMANI ALINACAKTIR. ..

2 ay önce

Mikropak - İstanbul Avrupa

ESENYURT VE ÇEVRESİNDE İKAMET EDEN, ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ, YAPIŞTIRMA USTA VE KALFASI ALINACAKTIR, ..

2 ay önce

Teknik Tesisat - İstanbul Avrupa

SU KAÇAĞI BULMA TIKALI BORU AÇMA SERVİSİ SU KAÇAĞI TESPİTİ FİRMAMIZDA ONARIM VE TAMİRAT YAPACAK TERCİHEN ŞOFÖRLÜĞÜ OLAN SU TESİSAT USTALARI ..

2 ay önce

Asnar Çiçekçilik - İstanbul Avrupa

iş yerimiz istinyededir 15 yıldır buradayız internet üzerinden ve perakende satışlarımız mevcuttur çiçek ustası veya yeteneği olan bu işi ya ..

2 ay önce

Ruzgar Yapı Gayrımenkul - İstanbul Avrupa

GAYRİMENKUL FİRMAMIZDA DOLGUN ÜCRETLE ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ ARANAN NİTELİKLER -Arapça bilen -İletişim yönü kuvvetli, -Dış görünü ..

3 ay önce