İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 34 İş İlanı Bulundu.
Toplam 34 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


SGA Özel Güvenlik - İstanbul Avrupa

Güvenlik Sektöründe İzmir'in en büyük şirketleri arasında gösterilen SGA Güvenlik Ailesi olarak İstanbul'daki projelerimizde görevlendirilme ..

2 yıl önce

Atay Otomat - İstanbul Avrupa

HADIMKÖY FABRİKAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE AŞAĞIDAKİ ÖZELLİKLERE SAHİP ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR. VARDİYALI ÇALIŞMAYA MÜSAİT, FANUC ÜZ ..

2 yıl önce

A&B GRUP ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ - İstanbul Avrupa

A&B GRUP Güvenli Yaşama ve Temiz Bir Geleceğin Paylaşılmasına IŞIK TUTUYOR... - ÇALIŞMA KOŞULLARI VE ŞARTLAR : - Vardiya: 2+2+2 Sistemiz - P ..

2 yıl önce

Tam Plastik - İstanbul Avrupa

Beylikdüzü’nde Askı üretimi yapan firmamızda, çalıştırılmak üzere; • En az İlköğretim mezunu, • 25 / 45 yaşları arasında, • Ekip çalışmasına ..

2 yıl önce

Efor Yönetim - İstanbul Avrupa

İstanbul Hadımköy bulunan fabrikamızda ÜRETİM BÖLÜMLERİNDE 4 hafta gündüz 1 hafta GECE VARDİYASINDA çalışabilecek Askerliğini yapmış, sağlık ..

2 yıl önce

Günşen Plastik - İstanbul Avrupa

-En az 10 yıllık forklift ehliyeti ve kullanma tecrübesi -Çalışma saati 06-18 ; 18-06 vardiyeli -Cumartesi dahil çalışma -Depo giriş ve sevk ..

2 yıl önce

Azizoğlu Metal - İstanbul Avrupa

Paslanmaz çelik Sac firmamızda çalışmak üzere muhasebe elemanı aranmaktadır. ..

2 yıl önce

Asc Asçelik Kelepçe San Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa

Esenyurt da Metal'den boru kelepçeleri imalatı yapan Fabrikamızda ; * Eksantrik Pres ve Progresif kalıp lar da en az 5 y ..

2 yıl önce

Dekorcu Perde - İstanbul Avrupa

Perakende Perde mağazamıza tam zamanlı satış konusunda tecrübeli tercihen ingilizce dili bilen müşteri temsilcisi alınacaktır. ..

2 yıl önce

Onur Market - İstanbul Avrupa

Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Sefaköy mağazamızda değerlendirilmek üzere "Şarküteri Görevlisi" pozisyonunda görev ..

2 yıl önce

Onur Market - İstanbul Avrupa

Emin ve Onurlu adımlarla perakende , tarım , üretim , inşaat alanlarında 5 ilde 4000'i aşkın personeliyle ilerleyen markamızın Sefaköy mağaz ..

2 yıl önce

Tam Plastik - İstanbul Avrupa

Genel Nitelikler : Lise mezunu, Forklift ehliyeti bulunan, Plastik sektöründe depo konusunda en az 2 yıl tecrübeli, ERP programı kullanmayı ..

2 yıl önce

Tepe Servis ve Yönetim - İstanbul Avrupa

Şirketimizin hizmet verdiği Sefaköy'de bulunan Şirket projemiz için aşağıdaki niteliklere uygun Temizlik Görevlisi aranmaktadır; - Temizlik ..

2 yıl önce

Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş. - İstanbul Avrupa

Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş. büyüyen iş yapısında Hadımköy'deki fabrikamızda görev alacak Ahşap Üretim Departmanında çalışacak Ahşap Ustala ..

2 yıl önce

Termokap Plastik - İstanbul Avrupa

Esenyurt - Kıraç bölgesindeki fabrikamızda çalıştırılmak üzere Flekso Baskı makinelerinde tecrübe sahibi Usta adayları için 4-5 yıl Tecrübe ..

2 yıl önce

Atlas Hasar Danışmanlık - İstanbul Avrupa

YENİ KURULMAKTA OLAN FİRMAMIZA TEKNİK MÜDÜR ARANIYOR Üniversitelerin 4 YILLIK bölümlerinden mezun. SEGEM belgesine sahip aynı zamanda en az ..

2 yıl önce

ÖZDOKU TEKSTİL - İstanbul Avrupa

Özdoku Tekstil Avrupa Moda Trendlerinin nabzını tutan, sektörünün önde gelen dokuma kumaş üreticisidir. 1970 yılında İstanbul'da kurulmuş ol ..

2 yıl önce

Shailin Kozmetik - İstanbul Avrupa

ofis genel temiliği çay kahve servisi ofis genel işileri deneyimli istanbulda bizim konuma yakın olanlar ..

2 yıl önce

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş. - İstanbul Avrupa

İstanbul'da bulunan özel bir bankanın Genel Müdürlüğü projesi için Özel Güvenlik Görevlisi alınacaktır. ARANAN NİTELİKLER - SİLAHLI özel güv ..

2 yıl önce

AL-KOR MAKİNA KALIP SANAYİ - İstanbul Avrupa

Otomotiv ana sanayi ve yan sanayi faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde, Hadımköy fabrikamız üretim departmanında görevlendirilmek üzere " ..

2 yıl önce