İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 36 İş İlanı Bulundu.
Toplam 36 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Dilge Sigorta Aracılık Hizmetleri - İstanbul Avrupa

İş Tanımı • Mevcut ve potansiyel müşteri portföyünün takibini yapacak, • Firmamızın sigorta satış ve karlılık hedefleri doğrultusunda ofis i ..

2 yıl önce

Hop On Hop Off Istanbul - İstanbul Avrupa

Bizimle çalışmak istermisiniz? Ofislerimize ingilizce bilen elemanlara ihtiyaç vardır. ..

2 yıl önce

Dcom Telekom Hizmetleri - İstanbul Avrupa

2016' yılından beri telekomünikasyon sektöründe hizmet vermekte olan firmamızın mecidiyeköy ofisimizde görevlendirmek üzere ofis asistanı (o ..

2 yıl önce

Karşıyaka Bayrak - İstanbul Avrupa

Büroda çalışacak iş deneyimi olan bilgisayar bilgisi olması gerekiyor. ..

2 yıl önce

Mavi Isık Gyo - İstanbul Avrupa

MERHABALAR.. ÖNCELİKLE UZUN YILLAR ÇALIŞABİLECEĞİMİZ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ.. LİSE VEYA ÜNİVERSİTE MEZUNU OLMASI ŞARTIMIZ.. ESENYURT VEYA ..

2 yıl önce

Kale Yapı Gayrimenkul - İstanbul Avrupa

-Genel Nitelikler: Kale34 Yapı Gayrimenkul Ltd. Şti. (Esenyurt) Genel Müdürlük Ofisimizde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte y ..

2 yıl önce

Yaşar Kızılkum - Yeminli Mali Müşavir - İstanbul Avrupa

YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK ofisimizin KDV İADESİ departmanın da istihdam edilmek üzere; KARŞIT İNCELEME TUTANAKLARINA YARDIMCI OLACAK, Ticaret ..

2 yıl önce

Akyol Sanayi Malzemeleri - İstanbul Avrupa

Şirketimizin Karaköy Merkez ofisin de , görev alacak yetiştirilmek üzere Ofis Boy pozisyonu için takım arkadaşları aramaktayız. Aranan Nitel ..

2 yıl önce

Smmm Orhun Oğuzkan - İstanbul Avrupa

*Şişli Mecidiyeköy de Bulunan *Mali Müşavirlik Ofisi için Meslekte yetişmek isteyen *Ön lisans veya Ticaret Meslek lisesi mezunu *Tek Düzen ..

2 yıl önce

Özel Bilge Çınar Eğitim Kurumları - İstanbul Avrupa

Büyükçekmece MİMAROBA'daki eğitim kurumumuzda görevlendirilmek üzere; -Diksiyonu düzgün, -Tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, -Prezentab ..

2 yıl önce

Cevherler Mali Müşavirlik - İstanbul Avrupa

Şişlide Bulunan Mali Müşavirlik Ofisimize, Asgari 3 Yıl Mali Müşavirlik Bürosu tecrübesi olan - Genel Muhasebe Sürecine Hakim - Beyanname, B ..

2 yıl önce

Ege Teknik Cnc Makina - İstanbul Avrupa

EGE TEKNİK CNC MAKİA İTHALAT İHRACAT TİC VE SAN LTD ŞTİ Genel Nitelikleri 1. Ön muhasebe bilgisi olan 2. İletişimi kuvvetli ,gelişime ve ino ..

2 yıl önce

Avrasya Geri Kazanım - İstanbul Avrupa

Geri Dönüşüm Sektöründe Esenyurt Kıraç'taki firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere “Ofis ve Saha Elemanı “alımı yapılacaktır. GENEL NİTE ..

2 yıl önce

İstanbul 34 Gayrimenkul - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER Esenyurt/Beylikdüzü bölgesinde 15 yıldır gayrimenkul/emlak sektöründe faaliyet gösteren kurumsal firmamız da çalışacak OFİS ..

2 yıl önce

Efendioğlu Granit İmalat - İstanbul Avrupa

Firmamız Başakşehir ilçesi Altınşehir konumunda olup 2.200 m2 alanda 55 çalışanı ile mutfak ve banyo tezgahı üretimi yapmaktadır. Firmamıza ..

2 yıl önce

Himpeks Pazarlama - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI HİMPEKS PAZARLAMA DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. Otomotiv sektöründe, oto yedek parça ithalat ve ihracatıyla uğraşan firmala ..

2 yıl önce

Dilge Sigorta Aracılık Hizmetleri - İstanbul Avrupa

İş Tanımı • Mevcut ve potansiyel müşteri portföyünün takibini yapacak, • Firmamızın sigorta satış ve karlılık hedefleri ..

2 yıl önce

Murat Han Özad Mali Müşavir - İstanbul Avrupa

Tünel Beyoğlunda bulunan mali müşavirlik ofisimiz için, -en az 5 yıl ofis deneyimli, -tek düzen hesap planına, beyanname ve bildirimlere vak ..

2 yıl önce

Ekol Lojistik - İstanbul Avrupa

Genel Nitelikler : • Üniversitelerin Lojistik, Dış Ticaret, Gümrük bölümlerinden en az 2 yıllık MYO mezunu, • Antrepo süreçlerine hakim, ter ..

2 yıl önce

Aras Kurye - İstanbul Avrupa

Esenyurt (Kıraç) ikamet eden, Haftada 6 gün sabit çalışabilecek, Ekip çalışmasına uygun, Askerliğini tamamlamış, Takipli ve planlı çalışabil ..

2 yıl önce