İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 26 İş İlanı Bulundu.
Toplam 26 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Cevherler Mali Müşavirlik - İstanbul Avrupa

Şişlide Bulunan Mali Müşavirlik Ofisimize, Asgari 3 Yıl Mali Müşavirlik Bürosu tecrübesi olan - Genel Muhasebe Sürecine Hakim - Beyanname, B ..

1 hafta önce

Ege Teknik Cnc Makina - İstanbul Avrupa

EGE TEKNİK CNC MAKİA İTHALAT İHRACAT TİC VE SAN LTD ŞTİ Genel Nitelikleri 1. Ön muhasebe bilgisi olan 2. İletişimi kuvvetli ,gelişime ve ino ..

1 hafta önce

Avrasya Geri Kazanım - İstanbul Avrupa

Geri Dönüşüm Sektöründe Esenyurt Kıraç'taki firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere “Ofis ve Saha Elemanı “alımı yapılacaktır. GENEL NİTE ..

2 hafta önce

İstanbul 34 Gayrimenkul - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER Esenyurt/Beylikdüzü bölgesinde 15 yıldır gayrimenkul/emlak sektöründe faaliyet gösteren kurumsal firmamız da çalışacak OFİS ..

2 hafta önce

Efendioğlu Granit İmalat - İstanbul Avrupa

Firmamız Başakşehir ilçesi Altınşehir konumunda olup 2.200 m2 alanda 55 çalışanı ile mutfak ve banyo tezgahı üretimi yapmaktadır. Firmamıza ..

2 hafta önce

Himpeks Pazarlama - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI HİMPEKS PAZARLAMA DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. Otomotiv sektöründe, oto yedek parça ithalat ve ihracatıyla uğraşan firmala ..

2 hafta önce

Dilge Sigorta Aracılık Hizmetleri - İstanbul Avrupa

İş Tanımı • Mevcut ve potansiyel müşteri portföyünün takibini yapacak, • Firmamızın sigorta satış ve karlılık hedefleri ..

2 hafta önce

Murat Han Özad Mali Müşavir - İstanbul Avrupa

Tünel Beyoğlunda bulunan mali müşavirlik ofisimiz için, -en az 5 yıl ofis deneyimli, -tek düzen hesap planına, beyanname ve bildirimlere vak ..

3 hafta önce

Ekol Lojistik - İstanbul Avrupa

Genel Nitelikler : • Üniversitelerin Lojistik, Dış Ticaret, Gümrük bölümlerinden en az 2 yıllık MYO mezunu, • Antrepo süreçlerine hakim, ter ..

3 hafta önce

Aras Kurye - İstanbul Avrupa

Esenyurt (Kıraç) ikamet eden, Haftada 6 gün sabit çalışabilecek, Ekip çalışmasına uygun, Askerliğini tamamlamış, Takipli ve planlı çalışabil ..

1 ay önce

Işık Personel Belgelendirme - İstanbul Avrupa

İŞ TANIMI Mesleki Yeterlilik Kurumuna bağlı İstanbul/Bahçelievler ilçesindeki Personel Belgelendirme Kuruluşumuzda belgelendirme asistanı ol ..

1 ay önce

Özucar Mutfak Eşyaları - İstanbul Avrupa

Özuçar Mutfak Eşyaları Kaşık Çatal Bıçak üretim firmamızda; Ön muhasebe bilgisi olan, Sevkiyat takibi ve mutabakat yapabilecek Öğrenmeye ist ..

1 ay önce

E-Müşavirlik Ve Denetim - İstanbul Avrupa

CEVİZLİBAĞ - TOPKAPI ‘DA FAALİYET GÖSTEREN MALİ MÜŞAVİRLİK VE DENETİM OFİSİMİZ DE ÇALIŞMAK ÜZERE, * SORUMLULUK ALABİLECEK *LUCA MUHASEBE PRO ..

1 ay önce

Tepe Servis ve Yönetim - İstanbul Avrupa

Şirketimizin hizmet verdiği Kağıthane'de bulunan Otomotiv Ofisi projemiz için aşağıdaki niteliklere uygun Temizlik Görevlisi aranmaktadır; - ..

1 ay önce

DESTEK SERVİS TESİS İŞLETME VE YÖNETİM HİZMETLERİ - İstanbul Avrupa

Hizmet Sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin merkez ofisinde , şirket yöneticilerini ve şirket operasyonlarını asiste edecek , en az mes ..

1 ay önce

Furkan Oyuncak - İstanbul Avrupa

Furkan Group, 1994 yılında kurulmuş olup, bugün faaliyet gösterdiği sektörlerde en büyük ithalat imalat hacmine sahip olmuş bir firmadır. Mu ..

1 ay önce

Sabri Teknik - İstanbul Avrupa

Firmamızın idari departmanında çalışacak ön muhasebeye yardımcı , teklif ve hakediş listeleri hazırlayabilecek, Microsoft ofis uygulamaların ..

1 ay önce

Weingart Hotel - İstanbul Avrupa

İSTANBUL KARAKÖYDE YENİ AÇILACAK OTELİMİZE ÖN BÜRO ELEMANI ALINACAKTIR. ..

1 ay önce

İstanbul 34 Gayrimenkul - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER Esenyurt/Beylikdüzü bölgesinde 15 yıldır gayrimenkul/emlak sektöründe faaliyet gösteren kurumsal firmamız da çalışacak OFİS ..

1 ay önce

Profiks Özel Güvenlik - İstanbul Avrupa

Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere tecrübeli ofis personeli (en az 6 ay iş tecrübesi ) aranmaktadır. Hafta içi 08.30 - 17.30 ve Cumar ..

1 ay önce