İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 287 İş İlanı Bulundu.
Toplam 287 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Alternatif Mali Ve Yeminli Mali Müşavirlik - İstanbul Avrupa

Muhasebe alanında eğitim almış ya da 4 yıllık İİBF bölümlerinden mezun, -Eta, Mikro gibi muhasebe programlarına hakim -İlgili alanda minimum ..

2 yıl önce

Moral Hukuk Bürosu - İstanbul Avrupa

Moral & Partners Hukuk Bürosu’nda ön muhasebede çalışmak ve Finans Sorumlusu’na destek olmak üzere; • Ticaret lisesi veya meslek liselerinin ..

2 yıl önce

Ferhatlar Halı Mobilya Beyaz Eşya Ev Tekstili - İstanbul Avrupa

HALI SATIŞI ÜZERİNE HİZMET VERMEKTE OLAN BAĞCILAR MAĞAZAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE BAYAN ÖN MUHASEBE ELEMANI ALINACAKTIR. - NEBİM V3 MUHASEBE PROG ..

2 yıl önce

ALBAYRAKLAR GROUP - İstanbul Avrupa

BEYLİKDÜZÜ METROBÜS DURAĞINA YAKIN GÜVENLİK FİRMAMIZA DENEYİMLİ VE DİKSİYONU DÜZGÜN 20 İLA 35 YAŞ ARASI BAYAN ÖN MUHASEBE PERSONELİ ALINACAK ..

2 yıl önce

Yavuz Yılmaz Smmm Ofisi - İstanbul Avrupa

BAŞAKŞEHİR ADRESİNDE KURULU BULUNAN MALİ MÜŞAVİRLİK OFİSİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE, *LUCA MUHASEBE PROGRAMINI İYİ DERECEDE BİLEN, *EN AZ 3-4 YIL ..

2 yıl önce

Pimak Profesyonel Mutfak - İstanbul Avrupa

Endüstriyel Mutfak sektöründe faaliyet gösteren grup firmamızın İkitelli/Başakşehir'de bulunan fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki ..

2 yıl önce

Ceypa Tekstil - İstanbul Avrupa

Ön muhasebe ve ofis elemanı olarak çalışacak disiplinli, çalışkan, dinamik ve ofis ortamına uyumlu genç arkadaşlar aramaktayız. Başvurusunu ..

2 yıl önce

Inox Bilişim Ve Güvenlik - İstanbul Avrupa

Elektronik Güvenlik Sektöründe faliyet gösteren firmamıza *E fatura, E arşiv fatura sistemine vakıf. *Cari hesap takibi ve Cari Mutabakat ya ..

2 yıl önce

Yüksel Endüstriyel - İstanbul Avrupa

MİKRO MUHASEBE PROGRAMI BİLEN E ARŞIV E FATURA KONUSUNDA DENEYİMLİ BAYAN ELEMAN ARIYORUZ ALIŞ VE SATIŞ FATURALARIN DA TECRÜBESİ OLAN ..

2 yıl önce

Özka Grup Petrol - İstanbul Avrupa

Şirketimizin Muhasebe ekibinde görev alacak; 'MUHASEBE PERSONELİ' aranmaktadır. · Bankacılık Mezunu ,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden me ..

2 yıl önce

Blue Black Konfeksiyon - İstanbul Avrupa

Denim İmalatı ve İhracatı yapan firmamızın bünyesinde, İstanbul Bağcılar'da istihdam edilmek üzere "Muhasebe Uzmanı" olarak çalışacak takım ..

2 yıl önce

Boğaz Bilgisayar - İstanbul Avrupa

Yurt dışı bilgisayar sarf malzemesi ithalatı yapan firmamızın, ön muhasebe departmanında çalışmak üzere, cari hesaplara hakim, çek-senet işl ..

2 yıl önce

Truva Asansör - İstanbul Avrupa

ÖN MUHASEBE'YE -ETA VE E-FATURA BİLGİSİ OLAN, -BANKA,STOK VE CARİLERİ TAKİP EDEBİLECEK, -SATINALMA BİLGİSİ OLAN -ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UY ..

2 yıl önce

Keçoğlu Biraderler Makine - İstanbul Avrupa

35 yıldır tekstil dikiş makineleri ve bu makinelerin yedek parçalarının ithalatını ve ihracatını yapmakta olan bir firmayız. Firmamızda çalı ..

2 yıl önce

Güleryüz İç Ve Dış Ticaret - İstanbul Avrupa

firmamızda ön muhasbe konusunda tecrubesi olan uzun süreli çalışıcak diksiyonu hitabeti kuvvetli not becerisi yuksek düzenli ve disiplinli b ..

2 yıl önce

Eres Dekorasyon - İstanbul Avrupa

HADIMKÖYDE BULUNAN MOBİLYA FABRİKAMIZA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ ÖN MUHASEBE ELAMANI ALINACAKTIR ..

2 yıl önce

Store Display - İstanbul Avrupa

Şirketimizin İstanbul Maslak Oto Sanayi Sitesinde Muhasebe Departmanında aşağıda detayları bulunan nitelikte çalışma arkadaşı aramaktayız. - ..

2 yıl önce

Modaala Tekstil - İstanbul Avrupa

Tesettür bayan giyim sektöründe hizmet veren firmamız Moda Ala Butik Bahçelievler Merkez Şubesinde çalışmak üzere Nebim V3 ERP'ye iyi derece ..

2 yıl önce

Yıldırım Tekstıl - İstanbul Avrupa

İstanbul Esenyurtta bulunan firmamıza çalıştırılmak üzere MUHASEBE ELEMANI - Mikrosoft ofis programlarını kullanabilen, - Luca-Net ve Luca K ..

2 yıl önce

Bs Mali Müşavirlik - İstanbul Avrupa

İstanbul Beylikdüzü' nde bulunan mali müşavirlik büromuzda istihdam edilmek üzere, "MUHASEBE PERSONELİ" alınacaktır. - En az Ticaret lisesi ..

2 yıl önce