İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 66 İş İlanı Bulundu.
Toplam 66 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Dora Kozmetik - İstanbul Avrupa

İkitelli OSB faaliyet gösteren kozmetik üretimi yapan firmamıza grafiker aramaktayız. Aranan Nitelikler; Üniversitelerin ilgili bölümünden m ..

1 gün önce

Tekno Kalıp Mühendislik - İstanbul Avrupa

• Teknik Lise veya MYO Mezunu (Makine, Makine Teknik Resim ve Endüstriyel Kalıpçılık) • Plastik enjeksiyon kalıp tasarımı konusunda tecrübel ..

1 gün önce

Tam Plastik - İstanbul Avrupa

Beylikdüzü’n de askı üretimi yapan firmamızda çalıştırılmak üzere; • Endüstri meslek lisesi mezunu yada iyi seviyede mesleki eğitim almış, • ..

2 gün önce

Utku Oyuncak - İstanbul Avrupa

OYUNCAK SEKTÖRÜNDE HAYAL GÜCÜ KUVVETLİ ÜRÜN TASARLAYABİLEN GRAFİK TASARIMCI ALINACAKTIR. ..

4 gün önce

Elber Deri - İstanbul Avrupa

Çanta Cüzdan Kemer üretimi alanında faaliyet gösteren firmamızın Tasarım Bölümünde değerlendirilmek ve yetiştirilmek üzere, CorelDraw, Photo ..

1 hafta önce

Yenilmeztek Dijital Baskı - İstanbul Avrupa

çok denemeli dijital baskıda çalışmış olup renk ve kalıp yerleş yapa bilen photoshop corel çok iyiderecede bilen birini arıyoruz. ..

1 hafta önce

Emre Ofset - İstanbul Avrupa

İşyerimiz İstanbul Avrupa Yakası Taksim/Beyoğlundadır. Yakın semtlerden de başvurualar değerlendirilecektir. Matbaa se ..

1 hafta önce

Adsa Tekstil - İstanbul Avrupa

EŞOFMAN üretimi yapan firmamızda , renk, kumaş, nakış, baskı ve dikiş bilgisine sahip, koleksiyon hazırlayabilen belli başlı programları kul ..

2 hafta önce

Boyut Promosyon - İstanbul Avrupa

Promosyon İmalatı Yapan Firmamız için, Photoshop, AI programlarına hakim, Tasarım konusunda işi bilen, internet sitemiz için banner ve ürün ..

2 hafta önce

Medyanet Grup - İstanbul Avrupa

* CorelDraw programını iyi derecede bilen * Tasarım yeteneğine sahip * Kariyer hedefleri olan * Firmanın grafikle ilgili ..

3 hafta önce

Avantage Shop - İstanbul Avrupa

Haftada 2 Gün SADECE 17.00 ile 18.00 SAATLERİNDE BAŞLAYAN ve 23.00 e KADAR DEVAM EDEN EKİP ÇALIŞMASI Dekorasyon Ürünleriyle Elektronik ve El ..

3 hafta önce

Öz Eda Plastik Kauçuk - İstanbul Avrupa

Markamız Babytime Çocuk ve bebekler için emzik, biberon vs. ürünler üretip pazarlamaktayız. -Tam zamanlı çalışacak. -Üretimi yapılacak ürünl ..

3 hafta önce

Nucos Kozmetik - İstanbul Avrupa

Grafik Tasarım bilgisi olan Sosyal medya bilgisi olan aynı zamanda internet üzerinden Instagram ve facebook hesaplarını takibini yapabilen M ..

3 hafta önce

Lineart Medya Ve Reklam Hizmetleri - İstanbul Avrupa

Digital baskı merkezimizde tam zamanlı çalışacak bay bayan grafik tasarım uzmanı arkadaşlar aranmaktadır. Photoshop ve Illustrator programla ..

3 hafta önce

Efen Matbaa - İstanbul Avrupa

Kullandığımız Programlar Ai Yoğun Ps Nadir KUTU TASARIMINDA DENEYİMLİ GRAFİKER ARIYORUZ MAAŞ DOLGUNDUR. Adres: Topkapı ZEYTİNBURNU Prestij i ..

3 hafta önce

Aktekin Reklam - İstanbul Avrupa

İstanbul avcılarda bulunan açık hava reklamcılık firmamızda çalışacak grafiker arıyoruz. En az 2 yıl deneyimli corel, photoshop programların ..

4 hafta önce

River Teknoloji Dis Ticaret - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI · Corel Draw, İllustartor, Photoshop,programlarına hakim, · Görsel gücü kuvvetli ve özgün tasarım yeteneğine s ..

4 hafta önce

Bta Tekstil - İstanbul Avrupa

Üniversitelerin Tasarım bölümünden mezun · Tasarım programlarını (Adobe Illustrator, Photoshop, Coreldraw vs.) çok iyi kullanabilen Sezon ko ..

4 hafta önce

Kahramanlar Madeni - İstanbul Avrupa

BAŞAHŞEHİRDEKİ FİRMAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE SOSYAL MEDYA TAKİBİ WEB KONTROL PANELİ YÖNETİMİ GRAFİK TARIMI İŞLERİ YAPABİLECEK BAY-BAYAN ÇALIŞMA ..

4 hafta önce

Golf Tekstil H & D Queen - İstanbul Avrupa

FASHION BAYAN SPOR GİYİMİ ÜRETEN FİRMAMIZDA Kalıp, renk, kumaş, nakış, baskı ve dikiş bilgisine sahip, koleksiyon hazırlayabilen STİLİST ARA ..

1 ay önce