İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 84 İş İlanı Bulundu.
Toplam 84 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Mateks İpekçi Makine Tekstil - İstanbul Avrupa

Firmamızın sosyal medyada (Facebook, Instagram vb.) reklam tanıtımlarını hazırlayıp paylaşımlarını yapacak. Fotoğrafçılık tekniklerine hakim ..

3 yıl önce

Aleynanın Ayakkabıları - İstanbul Avrupa

MERHABALAR DEĞERLİ TAKIM ARKADAŞIM 9 Yıldır sürdürdüğümüz E ticaret işimiz için yeni takım arkadaşları arıyoruz aradığımız nitelikler Grafik ..

3 yıl önce

Almira Süs Ve Matbaa - İstanbul Avrupa

Üniversitelerin Güzel Sanatlar, Görsel İletişim yada Grafik Tasarım bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Adobe Illu ..

3 yıl önce

Allymobile - İstanbul Avrupa

E-Ticaret Sektöründe 10 Yıldır Yer Alan Şirketimiz İçin Grafiker Aranmaktadır. Genel nitelikler: • En az 2 yıllık deneyime sahip, • Adobe pr ..

3 yıl önce

Afiyet Et - İstanbul Avrupa

E ticaret sitemizin takibini ve müşteri ilişkilerini yapabilecek. Sosyal medya çalışmaları üretip yürütebilecek Grafik tasarımları yapabilec ..

3 yıl önce

Yenel Etiket - İstanbul Avrupa

ETİKET MATBAA GRAFİKTE ÇALIŞACAK BAY ELEMAN ADOBE PROGRAMLARI,BAR TENDER VE OFFICE PROGRAMLARINI BİLEN DİGİTAL BASKI VE CTP'DE YETİŞTİRİLECE ..

3 yıl önce

Alpsat Elektronik - İstanbul Avrupa

İş Açıklaması Elektronik ve yazılım alanında hizmet veren firmamızın, yürüttüğü projelerin tasarımlarını kendi bünyesinde gerçekleştirecekti ..

3 yıl önce

Gökçek Şifa Lab. San. Tic. Ltd. Şti. - İstanbul Avrupa

Bitkisel Gıda Takviyesi Sektöründe 15 Yıldır Yer Alan Şirketimiz İçin Grafiker Aranmaktadır. Genel nitelikler: • En az 2 yıllık deneyime sah ..

3 yıl önce

Tabel Kağıt - İstanbul Avrupa

Tabel kağıt maltepe mah. Çifte havuzlar cad.şahin sitesi no 3 kapı 9-10 davutpaşa/zeytinburnu Not: 1. Matbaacılar sitesine yakını. Freehand, ..

3 yıl önce

Arzum Kemer - İstanbul Avrupa

Kemer sektöründe modelistlik yapmış tecrübeli, yaratıcı özellikleri olan ufku açık tasarım yapacak personel aramaktayız ..

3 yıl önce

Kırmızı Beyaz Yayıncılık - İstanbul Avrupa

Yenibosna'da bulunan yayınevimize; - Daha önce ilkokul - ortaokul kitapları ve kapakları hazırlamış, - Indesign, İllustrator ve Photoshop pr ..

3 yıl önce

Huzzak Yapı - İstanbul Avrupa

İŞ TANIMI Huzzak bünyesinde, şirketlerimizin tüm dijital ihtiyaçlarını ustaca hazırlayabileceğine inanan, kendine özgü tasarımları olan web ..

3 yıl önce

Eroğlu Ayakkabı - İstanbul Avrupa

EROĞLULAR SPOR AYK.SAN.VE TİC.LTD.ŞİRKETİMİZİN ONLİNE SATIŞ BÖLÜMÜNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE SOSYAL MEDYA HESAPLARINI YÖNETECEK AYAKKABI FOT ..

3 yıl önce

Mas Matbaacılık A. Ş. - İstanbul Avrupa

Adobe Photoshop ve InDesign pogramlarına hakim. Tercihen, montaj ve renkayrım bilgisine sahip, matbaa bilgisi ve tecrübesi olan iş arkadaşla ..

3 yıl önce

Tuna Digital Baskı Merkezi - İstanbul Avrupa

AÇIK HAVA REKLAM SEKTÖRÜNDE KURUMSAL MÜŞTERİLERE HİZMET VEREN FİRMAMIZDA "GRAFİKER" POZİSYONUNDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; * Açık hava reklam ..

3 yıl önce

Work Medya - İstanbul Avrupa

Online ve offline hizmet veren Gayrettepe’deki reklam ajansımıza En az 2-3 yıl ajans deneyimine sahip, Adobe Illustrator, Photoshop, Freehan ..

3 yıl önce

Duay Dış Ticaret - İstanbul Avrupa

• Sadece bayan adayların müracaatları değerlendirmeye alınacaktır • Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, • Benzer pozisyonda en az 2 yı ..

3 yıl önce

Hisar Etiket - İstanbul Avrupa

Etiket sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere tecrübeli Grafiker aranıyor. Müşterilerden gelen siparişlerin ..

3 yıl önce

Dora Kozmetik - İstanbul Avrupa

İkitelli OSB faaliyet gösteren kozmetik üretimi yapan firmamıza grafiker aramaktayız. Aranan Nitelikler; Üniversitelerin ilgili bölümünden m ..

3 yıl önce

Tekno Kalıp Mühendislik - İstanbul Avrupa

• Teknik Lise veya MYO Mezunu (Makine, Makine Teknik Resim ve Endüstriyel Kalıpçılık) • Plastik enjeksiyon kalıp tasarımı konusunda tecrübel ..

3 yıl önce