İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 153 İş İlanı Bulundu.
Toplam 153 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Aydın Plastik - İstanbul Avrupa

E SINIFI EHLIYETLİ, SRC VE PSİKOTEKNİK BELGELERİ OLAN, KAMYON/ KAMYONET ŞOFÖRLÜĞÜ YAPMIS, DEPO İSTİF DÜZENİNE ÖNEM VEREN, FORKLİFT KULLANABI ..

2 yıl önce

sodexo - İstanbul Avrupa

1966 yılında Fransa’nın Marsilya şehrinde Pierre Bellon tarafından kurulan SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ olarak ülkemizde de 1992 yılından ..

2 yıl önce

Altınel Enerji - İstanbul Avrupa

Enerji Sektöründe faaliyet gösteren firmamızda Esenyurt , Beylikdüzü , B.Çekmece çevresinde ikamet eden, Esenyurt ve Beylikdüzü çevre yollar ..

2 yıl önce

Adm Beton - İstanbul Avrupa

Beton sektöründe çalışmak üzere mikser kullanabilecek personel alınacaktır. İrtibat: 05336088648 Halit Bey Kalacak yerimiz vardır. Sabah ve ..

2 yıl önce

Us Kimya - İstanbul Avrupa

Deri Finisaj Kimyasalları alanında faaliyet gösteren firmamızın sevkiyat ve üretim departmanında görevlendirilmek üzere, - SRC4 ve Psikotekn ..

2 yıl önce

Seval Gıda - İstanbul Avrupa

GAZİOSMANPAŞA KÜÇÜKKÖY İŞYERİMİZDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE, - TERCİHEN GIDA FİRMALARINDA SATIŞ DENEYİMİ BULUNAN, - EN AZ B SINIFI OTO EHLİYET ..

2 yıl önce

Hm Farah Tekstil - İstanbul Avrupa

Kullanılmış atık toplayan firmamızda değerlendirilmek üzere E, C veya D sınıfı ehliyet sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, İstanbul'da ika ..

2 yıl önce

Akbaba Hırdavat - İstanbul Avrupa

Silivri de ikamet eden src belgeli istanbul ve trakya bölgesinde malzeme dağıtımında çalışaçak şoför aranıyor ..

2 yıl önce

Ksk Grup - İstanbul Avrupa

SRC2 belgesi olan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait şoför kartı olan, Psikoteknik belgesi olan, İstanbul Avrupa bölgesinde personel taş ..

2 yıl önce

Onur Market - İstanbul Avrupa

Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Eyüp/Finanskent  şubesinde değerlendirilmek üzere "Müşteri Servis Şoförü" pozi ..

2 yıl önce

GÖZEN GÜVENLİK HİZMETLERİ - İstanbul Avrupa

Genel Nitelikler: Gözen HOLDING - Gözen Security Services bünyesinde istihdam edilmek üzere, - E sınıfı ehliyete sahip, - Avcılar, Sefaköy, ..

2 yıl önce

Adm Beton - İstanbul Avrupa

Firmamızda çalışmak üzere; Belgeleri tam olan Tır şoförü alınacaktır. Yemek + yol + kalacak yerimiz vardır. İrtibat: 05336088648 Halit Bey ..

2 yıl önce

Yurtiçi Kargo Servisi - İstanbul Avrupa

Genel Nitelikler: Yurtiçi Kargo Trakya Bölge Müdürlüğün'e bağlı Haramidere Transfer Merkezinde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu, Ak ..

2 yıl önce

Özbaylar Ticaret - İstanbul Avrupa

AVCILAR BÖLGESİNDE ÇALIŞACAK PERSONEL ALIMI OLACAKTIR. DAHA ÖNCE TÜP SU VS KARGO İŞİNDE ÇALIMIŞ DENEYİMLİ PERSONEL ALINACAKTIR HEM ŞOFÖRLÜK ..

2 yıl önce

Gizlibahçe Seracılık Çiçekçilik Peyzaj - İstanbul Avrupa

Alibeyköy'de ki çiçek seramızda çalışmak üzere gerektiğinde Fiat Ducato,Renault Master tarzı araçlar ile çiçek servis ve dağıtımına çıkmak ü ..

2 yıl önce

Kaleli Holding - İstanbul Avrupa

Şirketimiz bünyesinde çalışacak, Malzeme teslim alma, Malzeme teslim etme, Sevkiyat işlemlerini yapabilecek, B Sınıfı ehliyeti olan, SRC Bel ..

2 yıl önce

Excellence Gayrimenkul Yatırım Ve Danışmanlık - İstanbul Avrupa

B Sınıfı ehliyeti olan, Psikoteknik ve SRC belgelerine sahip, Sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Mesai problem ..

2 yıl önce

Emsan Kimya - İstanbul Avrupa

OTOMATİK MECEDES VİTO TECRÜBESİ OLAN GEREKLİ SÜRÜCÜ BELGELERİNE SAHİP TERCİHEN EMEKLİ HADIMKÖY,ESENYURT,BEYLİKDÜZÜ SEMTLERİNDE OTURAN ŞOFÖR ..

2 yıl önce

Fatih Ökçe - İstanbul Avrupa

· Tercihen en az Lise Mezunu, · Şoför pozisyonunda 5 yıl ve üzeri deneyim sahibi, · C veya E sınıfı ehliyeti olan, · Şehir içi ve Şehir dışı ..

2 yıl önce

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ - İstanbul Avrupa

53 ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe ..

2 yıl önce