İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 87 İş İlanı Bulundu.
Toplam 87 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Cem Gıda - İstanbul Avrupa

KEMERBURGAZ DAKİ FİRMAMIZA İÇECEK SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ KAMYON ŞOFÖRLERİ ALINACAKTIR. ÜRÜN TAŞIMADA SAĞLIK ENGELİ BULUNMAYAN,YOĞUN ÇALIŞMA TE ..

15 saat önce

Adnan Bey - İstanbul Avrupa

ŞOFÖR olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan donanımlı ve enerjik takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır; Avrupa y ..

1 gün önce

RULOPAK HİJYEN SİSTEMLERİ - İstanbul Avrupa

- Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt civarında ikamet eden şoför aranmaktadır. - Tercihen Lise mezunu, - E Sınıfı Sürücü Belgesine sahip, - ..

2 gün önce

ALBAYRAKLAR GROUP - İstanbul Avrupa

KIRAÇ BÖLGESİNDE BULUNAN KIRTASİYE ÜRETİM VE İDARİ PERSONEL'İN TAŞIMACILIĞINI YAPMAK ÜZERE 16+1 SERVİS ARACINI PROFESYONEL KULLANABİLECEK DE ..

3 gün önce

Kadir Ökçe Kundura - İstanbul Avrupa

ESENYURT BEYLİKDÜZÜ CİVARINDA İKAMET EDEN ; E YADA B SINIFI EHLİYET SAHİBİ SRC-2 VE SRC-4 BELGELERİNE SAHİP ŞİRKETİN KENDİ ARACI İLE GÜN İÇE ..

3 gün önce

Loomis Güvenlik Hizmetleri - İstanbul Avrupa

1852’den bu yana Türkiye dahil 23 ülkede hizmet vermekte olan Loomis; Türkiye’de İstanbul Genel Müdürlük başta olmak üzere 30'dan fazla ilde ..

4 gün önce

Avrupa Mobilya - İstanbul Avrupa

Firmamızda Çalışmak Üzere Src belgeli Tecrübeli Şoför Alınacaktır. Not: Müracaatların Telefon ile Yapılması Uygun Olacaktır. ..

1 hafta önce

Ata Filo Kiralama - İstanbul Avrupa

Şirketimiz yönetim kurulu başkanına makam şoförlüğü yapmak ve ayrıca şirket personel araçlarının ihtiyaçlarıyla ilgilenmek ve gerekli evrak ..

1 hafta önce

By Kaçan Tekstil İmalat - İstanbul Avrupa

MERTERDE BULANAN TEKSTİL FİRMAMIZA, KARGO ŞİRKETLERİNE MAZLEME GÖTÜREN TAKIM ÇALIŞMASINA VE YOĞUN İŞ TEMPOSUNA YATKIN DENEYİMLİ E SINIFI EHL ..

1 hafta önce

Aras Kargo - İstanbul Avrupa

Türkiye’nin dört bir yanına ve dünyanın 227 ülkesine ‘önem’ taşıyan Aras Kargo, 42 yıldır müşterilerine, paydaşlarına ve ülke ekonomisine ka ..

1 hafta önce

Kaya Koç Vib Makina Mühendislik - İstanbul Avrupa

Makina imalatı yapan firmamız bünyesinde çalışacak, hafif kamyonet kullanmak üzere SRC belgeli şoför personel arayışımız bulunmaktadır. Gene ..

1 hafta önce

Dülgarsan Aydınlatma - İstanbul Avrupa

AYDINLATMA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA; * SRC BELGESİ VE PSİKOTEKNİK BELGESİ OLAN * AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN SEVKİYATTA GÖREV ..

1 hafta önce

Beyhan Vinc - İstanbul Avrupa

Liftli araçlarla Türkiye icinde makina sevkiyati yaptigimiz firmamiza ekip calismasina uygun seyahat engeli olmayan evraklari tam calisma ar ..

1 hafta önce

Al Yusuf Holding - İstanbul Avrupa

AL YUSUF HOLDİNG BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZRE, ORGANİZASYON YETENEĞİ KUVVETLİ, NAVİGASYON KULLANABİLEN, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SA ..

1 hafta önce

Özdem Gıda Pazarlama - İstanbul Avrupa

Su ve meşrubat Sektöründe lider markaların Distribütörlüğünü yapan firmamıza Dağıtım işinde çalışacak Alibeyköy civarında oturan E sınıfı eh ..

2 hafta önce

Krk Mühendislik Yangın Ve Güvenlik Sistemleri - İstanbul Avrupa

GÖRÜŞMELER YÜZYÜZE YAPILACAKTIR. Karakaş Yangın Söndürme San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak yangın söndürme cihazlarının dolumu, mevcut yangın sö ..

2 hafta önce

Yazıcı İnşaat Endüstri Malzemeleri - İstanbul Avrupa

ZEYTİNBURNU,GÜNGÖREN,MERTER LOKASYONUNDA OTURAN SEVKİYAT ŞOFÖRÜ ALINACAKTIR. Tercihen lise mezunu, E sınıfı Sürücü Belgesine sahip, Aktif ar ..

2 hafta önce

Efasan Tıbbi İmplant Ve Teknik Cihaz Üretim - İstanbul Avrupa

MEDİKAL SEKTÖRDE ÇALIŞAN FİRMAMIZDA, GEREKTİĞİ DURUMLARDA TÜRKİYE'YE DAĞITIM YAPABİLECEK, SRC BELGESİ, PSİKOTEKNİK BELGESİ VEDE E SINIFI EHL ..

2 hafta önce

Anr Mühendislik A. Ş. - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Hidrolik Silindir ve Savunma Sanayi sektöründe 2008 yılından günümüze faaliyet gösteren Hadımköy'de bulunan fa ..

2 hafta önce

Adecco Group - İstanbul Avrupa

Adecco Group, merkezi İsviçre'de ve 60' tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000'in üzerinde ki ..

2 hafta önce