İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 12 İş İlanı Bulundu.
Toplam 12 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Dişhekimi Yaşar Şahin - İstanbul Avrupa

İstanbul Etiler'de bulunan ve yarım gün çalışan diş muayenehanemizde, -Muayenehanede gerek tedavi esnasında gerekse diğer zamanlarda sosyal ..

2 yıl önce

Amor Pırlanta - İstanbul Avrupa

Mücevher Takı ürünlerini fotoğraf stil life çekim yapabilen sosyal medyayı aktif kullanabilen enerjisi yüksek kadın takım arkadaşları aramak ..

2 yıl önce

Duay Dış Ticaret - İstanbul Avrupa

• Sadece bayan adayların müracaatları değerlendirmeye alınacaktır • Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, • Benzer pozisyonda en az 2 yı ..

2 yıl önce

Modüler Lojistik - İstanbul Avrupa

İstanbul MASKO daki mağazamızda çalıştırılmak üzere Mobilya Satışı yapacak personel arayışımız bulunmaktadır; Mobilya sektörünün öncülerinde ..

3 yıl önce

Doktor Mustafa Aydınol Estetik Klinik - İstanbul Avrupa

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere; Fotoğraf çekimi yapabilen, Estetik ve Saç ekimi sektöründe, Sosyal medya hesaplarını yönetebilecek, Terc ..

3 yıl önce

Mozaist Cam Aydınlatma San. İth. İhr. Ltd. Şti. - İstanbul Avrupa

Herkeze Merhaba , Şirketimiz için Sosyal medya ve reklamcılık yapabilecek aşağıdaki taleplerimizi karşılayabilecek çalışma arkadaşı aramakta ..

3 yıl önce

Estetikland - İstanbul Avrupa

Genel Nitelikler: Mecidiyeköy şubemizde: + Firmamızın Facebook, Instagram tarafındaki reklamlarını yönetebilecek, optimize edebilecek + Phot ..

3 yıl önce

Özgür Danışmanlık - İstanbul Avrupa

Firmamızın Sosyal Medya Departmanında çalıştırılmak üzere, Tercihen üniversitelerin Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı, Grafik Tasa ..

3 yıl önce

Numa Gıda / Galata Akın - İstanbul Avrupa

Numa Gıda A.Ş'nin büyümekte olan kadrosunda; - WhatsApp üzerinden talep ve satışı organize edebilecek - Tercihen ingilizce bilen - Sosyal Me ..

3 yıl önce

Rose & Moon Güzellik - İstanbul Avrupa

Google adword, instagram ve diğer alışveriş sitelerinde satış ve pazarlama yapabilen. İyi iletişim becerilerine sahip,Çok iyi Türkçe yazma b ..

3 yıl önce

Ortak Akıl Yönetim Danışmanlık - İstanbul Avrupa

İstanbul Dünya Ticaret Merkezinde çalıştırılmak üzere “Sosyal Medya Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır; 1. Üniversitelerin ilgili bölümlerinde ..

3 yıl önce

Asted Teknoloji Tedarik - İstanbul Avrupa

E-ticaret pazar yerleri üzerinden bilgisayar ve donanımları satışı yapan firmamıza; - N11,HEPSIBURADA gibi pazar yerleri sistemlerini kullan ..

3 yıl önce