İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 17 İş İlanı Bulundu.
Toplam 17 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Former Makine Sanayi Ve Ticaret - İstanbul Avrupa

- Asgari İşletme, İktisat, Maliye vb. ilgili ön lisans bölümlerinden, tercihen ilgili lisans bölümlerinden mezun, - Muhasebe alanında asgari ..

2 yıl önce

Tem Teknik - İstanbul Avrupa

Silivri Selimpaşa’da Elektrik Malzemesi üretimi yapan fabrikamızda Muhasebe Müdürü olarak çalışmak üzere; * İlgili bölümlerden mezun, *Logo ..

2 yıl önce

Kaleli Holding - İstanbul Avrupa

Otomotiv sektöründe faaliyette bulunan bünyesinde 8 şirketin bulunduğu Kaleli Holding’in Genel muhasebe biriminde , BA-BS , cari mutabakatla ..

3 yıl önce

Hayveys Dış Ticaret - İstanbul Avrupa

İkitelli' de Bulunan E-Ticaret Alanında Faaliyet Gösteren Şirket Merkezinde Görevlendirilmek Üzere, - Logo Wings Programına İleri Düzeyde Ha ..

3 yıl önce

Panelkon Konferans Ve Ofis Koltuk Sistem - İstanbul Avrupa

Selimpaşadaki Fabrikamıza, Selimpaşa ve Silivri Civarında oturan, Genel Muhasebe ve Personel Özlük İşleri konusunda en az 5 yıl deneyimli , ..

3 yıl önce

Metadiag Bilişim Teknoloji - İstanbul Avrupa

Bilişim ve yazılım alanında faaliyet gösteren ve kendi alanında büyümeyi hedefleyen firmamıza, aşağıda ki niteliklere sahip "Muhasebe Müdürü ..

3 yıl önce

Uma Altyapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi - İstanbul Avrupa

İnşaat firmamızda çalışmak üzere , geçici süreliğine Bahçeşehir ofisimizde daha sonra da Seyrantepe ofisimizde çalışacak ..

3 yıl önce

Housechill Yönetim Ve Danışmanlık - İstanbul Avrupa

FİRMAMIZDA TAM ÇALIŞMAK ÜZERE MALİ MÜŞAVİR ARANMAKTADIR. -BÜNYEMİZDE BULUNAN SİTE VE APARTMAN PROJELERİMİZİN VERGİSEL İŞLEMLERİNİN YAPILMASI ..

3 yıl önce

Bayram Mali Müşavirlik Bürosu - İstanbul Avrupa

MALİ MÜŞAVİRLİK OFİSİMİZDE ÇALIŞACAK MUHASEBE DENEYİMİ OLAN MUHASEBE SORUMLUSU ALINACAKTIR. * TEKDÜZEN MUHASEBE SİSTEMİNE GÖRE FATURA ,ÇEK S ..

3 yıl önce

Hsm Moda - İstanbul Avrupa

* Muhasebe alan alanında 4-5 yıl deneyimli * Tercihen finans deneyimi olan * Genel muhasebe , Vergi ve SGK mevzuatlarında hakim. * E defter ..

3 yıl önce

Golf Tekstil H & D Queen - İstanbul Avrupa

TEKSTİL İÇ PİYASA VE İHRACAT YAPAN FİRMAMIZDA BARKOD SİSTEMİ VE MUHASEBE PROGRAMINI BİLEN DENEYİMLİ MUHASEBECİ ARANMAKTADIR ... ..

3 yıl önce

Smmm Hayrettin Kuzgun - İstanbul Avrupa

BAYRAMPAŞADA MALİ MÜŞAVİRLİK OFİSİMİZE LUCA BİLEN FATURA İŞLEMESİNİ BİLEN BANKA KAYITLARINI YAPABİLEN BA BS FORMLARINI YAPABİLEN SGK VE MUHT ..

3 yıl önce

Rsa Tesisat Malzemeleri - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER: • Genel muhasebe bilgisi olan (Tek Düzen Hesap Planına hâkim), • Tercihen Uyumsoft - Erp muhasebe programını kullanabilen, ..

3 yıl önce

Akın Saraciye - İstanbul Avrupa

Micro-Luca programlarını bilen, Ödeme süreçleri ve Finansal raporlama konularında yetkin, Maliyet muhasebesine hakim, İhracat evrakları hazı ..

3 yıl önce

Sauna Dekor - İstanbul Avrupa

ARANAN NİTELİKLER KDV-1, KDV-2, Damga, Muhtasar, Kurum Geçici, Kurumlar beyannamelerinin Vergisel mevzuat gereği hazırlanması ve tüm beyanna ..

3 yıl önce

Poylin Medikal - İstanbul Avrupa

Poylin Medikal, sektöründe öncü firma olarak kendi POYLİN markası ile ithalat ve ihracat yapan distribütör firmadır. Sağlık Bakanlığına bağl ..

3 yıl önce

Vizyoner Elektronik - İstanbul Avrupa

E-Tİcaret alanında faaliyet gösteren firmamıza, Muhasebe Uzmanı olarak; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun, Muhasebe konusunda en az ..

3 yıl önce