İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 130 İş İlanı Bulundu.
Toplam 130 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Esmer Reklam Tanıtım Hizmetleri - İstanbul Avrupa

SELİMAPAŞA' DAKİ REKLAM FABRİKAMIZA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE AŞAĞIDAKİ BÖLÜMLER İÇİN ALIM YAPILACAKTIR; NOT: Silivri - Beylikdüzü ikametgahı o ..

2 yıl önce

Vamos Collection - İstanbul Avrupa

İŞ YERİMİZE PLANLAMACI ORGANIZATÖR ÜRÜN TAKIBI YAPABILECEK DENEYIMLI EKİP ARKADASI ARAMAKTAYIZ ..

2 yıl önce

Tekmetal Pres Döküm - İstanbul Avrupa

Firmamızda çalışmak üzere; mesleki yeterlilik belgesi olan montaj elemanı alınacaktır. ..

2 yıl önce

Tekmetal Pres Döküm - İstanbul Avrupa

Matkapca çalışabilecek, mesleki yeterlilik belgesi olan eleman İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan işyerimizin Montaj Bölümünde Çalı ..

2 yıl önce

Maysa Yağ Sanayi - İstanbul Avrupa

May Enerji; petrokimya ve enerji sektöründe, İstanbul İkitelli OSB’de, 12.000 metrekare alan üzerinde, 20 departman ve 150 kişilik kadro ile ..

2 yıl önce

Esmer Reklam Tanıtım Hizmetleri - İstanbul Avrupa

İkitelli Bölgesinde Faaliyet Gösteren Şirketimizin Üretim Departmanında Teknik Personel Olarak Yetiştirilmek Üzere, -Marongoz,elektrik, demi ..

2 yıl önce

Renk Plastik Granül - İstanbul Avrupa

Plastik Hammadde Üretimi Yapan Firmamızda Tek vardiya çalışacak Tecrübeli veya Plastik sektöründe çalışmak isteyen deneyimsiz Plastik Üretim ..

3 yıl önce

Eastanbul Plastik - İstanbul Avrupa

Akçaburgaz/Esenyurt bölgesinde faaliyet gösteren ve her gün büyüyen firmamızda çalışmak üzere; Vardiyalı ve mesaili çalışabilecek, Erkek ada ..

3 yıl önce

Makel Group - İstanbul Avrupa

ÜRETİM ELEMANI Şirketimizin üretim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. · Enjeksiyon, Bakım, Otomasyon, Montaj ..

3 yıl önce

Detro Healthcare Kimya Sanayi A. Ş. - İstanbul Avrupa

Kimya sektöründe faaliyet göstermekte olan ve aynı zamanda Kimyevi ve Elektronik Dezenfeksiyon ürünleri üreterek sağlık sektörüne çözüm orta ..

3 yıl önce

Alterna Gıda - İstanbul Avrupa

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Üretim departmanlarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Vasıflı ve/veya Vası ..

3 yıl önce

Ekopack Kağıt Ambalaj A. Ş. - İstanbul Avrupa

KAĞIT ÇANTA İMALATI YAPAN FİRMAMIZA; VARDİYALI SİSTEMDE ÇALIŞABİLECEK, ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ, KAĞIT ÇANTA VE FLEXO BASKI MAKİNELERİN ..

3 yıl önce

Erse Kablo - İstanbul Avrupa

Kablo sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızın üretim bölümünde görev alacak; -Vasıflı veya Vasıfsız -Vardiyalı çalışacak, -40 yaşını aşmam ..

3 yıl önce

Fatih Ökçe - İstanbul Avrupa

Ayakkabı Yan Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamıza üretim birimimizde çalışmak üzere plastik enjeksiyon vasıflı / vasıfsız üretim el ..

3 yıl önce

Ef Kozmetik Kimya - İstanbul Avrupa

EF Kozmetik Kimya 2016 yılından bu yana müşterilerine saç şekillendirme, saç bakım ve kişisel bakım ürünlerinin üretimini ve Avrupa, Latin A ..

3 yıl önce

İpek Züccaciye İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret - İstanbul Avrupa

Porselen üretimi yapan ve Silivri Ortaköy'de bulunan işletmemizde görevlendirilmek üzere; · Tercihen en az lise mezunu · Tercihen üretimde ç ..

3 yıl önce

Termokap Plastik - İstanbul Avrupa

Esenyurt Kıraç Bölgesinde, Ambalaj sektöründe üretim yapan, köklü firmamızın ailesine katılabilecek arkadaşlar aramaktayız. - İstanbul – Ese ..

3 yıl önce

Avs Ambalaj - İstanbul Avrupa

Esenyurt Akçaburgaz Mahallesi Alkop Sanayi Sitesi'ndeki firmamızın yapışkanlı bant üretiminde çalışmak üzere vasıflı veya vasıfsız erkek per ..

3 yıl önce

Tp Tetraplastik Mühendislik - İstanbul Avrupa

Üretim ve Kalite Sorumlusu Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikamızda görevlendirilmek üzer ..

3 yıl önce

Prokal Alüminyum - İstanbul Avrupa

Temel işi Alüminyum Profil mekanik işlem olan ve firmamızda bulunan CNC işleme merkezi, değişik tonajlarda eksantrik presler, değişik amaçlı ..

3 yıl önce