İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 92 İş İlanı Bulundu.
Toplam 92 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Avrupa İş İlanları


Flora Uçan Yağlar - İstanbul Avrupa

Tercihen Meslek Liselerinden Mezun * Üretim Tecrübesi Bulunan * Erkek 30-40 Yaş Arası * Askerlik Hizmeti Tamamlanmış * İşçi Sağlığı ve Güven ..

17 saat önce

Fatih Ökçe - İstanbul Avrupa

Ayakkabı Yan Sanayi sektöründe faaliyet gösteren İkitelli'de bulunan fabrikamızda üretim birimlerimizde vardiyalı olarak çalışmak üzere vası ..

17 saat önce

Fatih Ökçe - İstanbul Avrupa

(Hadımköy) Ayakkabı Yan Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamıza üretim birimimizde çalışmak üzere plastik enjeksiyon vasıflı / vasıfsı ..

17 saat önce

Emek Perçin Ve Endüstriyel Bağlantı Elemanları - İstanbul Avrupa

Silivri, Ortaköy'de vida ve perçin üretimi yapan firmamıza İmalat bölümünde YETİŞTİRİLMEK üzere vasıflı vasıfsız 'GENÇ ELEMANLAR' alınacaktı ..

1 gün önce

Şeref Ambalaj - İstanbul Avrupa

Merkezi Esenyurt’ta bulunan ve yaklaşık yarım asırlık geçmişe sahip olan ŞEREF Ambalaj, 2011 yılında ikinci kuşak ile birlikte üretim teknol ..

4 gün önce

Vekta Aydınlatma Ve Teknoloji A. Ş. - İstanbul Avrupa

İstanbul-Hadımköy/Arnavutköy'de LED aydınlatma armatürü üretimi alanında faaliyet gösteren fabrikamızın imalat bölümünde istihdam edilmek üz ..

5 gün önce

Atp Dış Ticaret - İstanbul Avrupa

Zeytinburnunda bulunan kumaş imalat ve ihracat yapan firmamızda üretim planlama yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Aranan Nitelikler *Anal ..

5 gün önce

Csm Metalurji İmalat San. Ve Mühendislik - İstanbul Avrupa

Tel Çekme Makineleri, Sıcak Daldırma Galvanizleme Hatları ve Endüstriyel Fırın imalatı yapan firmamıza , yetiştirilmek üzere İMALAT ELEMANI ..

1 hafta önce

Csm Metalurji İmalat San. Ve Mühendislik - İstanbul Avrupa

Tel Çekme Makineleri, Sıcak Daldırma Galvanizleme Hatları ve Endüstriyel Fırın imalatı yapan firmamıza , KAYNAKLI İMALAT PERSONELİ alınacakt ..

1 hafta önce

Star Oyun Aletleri - İstanbul Avrupa

Esenyurt bölgesindeki fabrikamızın okey imalat bölümünde taş dizimi ile ilgili bay-bayan elemanlar alınacaktır. Müracaat için Gündüz Bey ile ..

1 hafta önce

Harman Ambalaj - İstanbul Avrupa

Beylikdüzü , mermerciler sanayi sitesindeki ambalaj fabrikamıza , Yetiştirilmek üzere Bay üretim elemanları alınacaktır. Başlangıç , Asgari ..

1 hafta önce

Bursa Pazarı - İstanbul Avrupa

Bunzl Plc iştiraki olan Bursa Pazarı streç film, alüminyum folyo, yağlı pişirme kağıdı ve yanmaz fırın torbası ürünlerinin imalatını gerçekl ..

1 hafta önce

Shieldnets - İstanbul Avrupa

Dokuma tezgahlarında çalışacak, sefaköyde oturan, vardiyalı çalışabilen elamanlar aranmaktadır, müracat için personel müdürümüz Mustafa Uygu ..

1 hafta önce

TURAŞ GAZ - İstanbul Avrupa

Beyaz eşya sektörüne yan sanayi olarak çalışan firmamız, konusunda lider dünyanın sayılı firmalarından birisidir. Silivri'de bulunan firmamı ..

1 hafta önce

Okyanus Mutfak Eşyaları - İstanbul Avrupa

ÜRETİM ELEMANI - İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki Fabrikamızda çalıştırılmak üzere, - Fabrikamıza ulaşım problemi olmayan, - Metalden M ..

1 hafta önce

Selkoç Isıtma Soğutma - İstanbul Avrupa

Merkezi Bayrampaşa'da bulunan , brülör imalatı sektöründe hizmet veren firmamız için montaj elemanı arıyoruz. - En az teknik lise mezunu ; - ..

2 hafta önce

Özkalıp Amortisör - İstanbul Avrupa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Amortisör yedek parça imalatı sektörüne plastik enjeksiyon ile parça imalat ve montaj faaliyetini gösteren 20 ..

2 hafta önce

Metaksan Elektrik - İstanbul Avrupa

KABLO KANAL ÜRETİMİNDE ÇALIŞACAK SÜRÜCÜLÜ PRES,CAKA,ROLFORM USTALARI VE ELEMANLARI ARANMAKTADIR. ..

2 hafta önce

Detro Healthcare Kimya Sanayi A. Ş. - İstanbul Avrupa

Kimya sektöründe faaliyet göstermekte olan ve aynı zamanda Kimyevi ve Elektronik Dezenfeksiyon ürünleri üreterek sağlık sektörüne çözüm orta ..

2 hafta önce

Elber Deri - İstanbul Avrupa

ÇANTA - CÜZDAN - KEMER FABRİKAMIZ İÇİN PERSONEL ALINACAKTIR. TELEFON İLE BAŞVURU YAPACAK OLANLARIN ÜMİT BEY ( 0212 637 74 14 ) İLE İLETİŞİME ..

3 hafta önce