İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 39 İş İlanı Bulundu.
Toplam 39 İş İlanı Bulundu.

Kocaeli İş İlanları


Bizim Servis ve Personel Danışmanlık Hizmetleri - Kocaeli

Gebze de bulunan fabrika da görevlendirilmek üzere " Ürün Kontrol Elemanı" arayışımız bulunmaktadır. İş Tanımı ve Genel Nitelikler *25 – 40 ..

16 saat önce

Rizline Otomotiv - Kocaeli

ARAÇ PASPAS ÜRETİMNDE FAALIYET GÖSTEREN FIRMAMIZIN ÜRETİM BÖLÜMÜNDE GÖREVLENDIRİLMEK ÜZERE; EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU VE GELİŞİME AÇIK DINAMIK ..

5 gün önce

Kbs Kartal Bombe Sanayi - Kocaeli

Kartal Grup 1945 yılından beri faaliyet gösteren , sürekli gelişmeyi ve yeniliği hedefleyen kurumsallaşmış bir şirketler grubudur. Çerkeşli ..

6 gün önce

Nanotech Kesici Takım Makina San Ve Tic Ltd Şti - Kocaeli

Şirketimiz basta savunma, enerji ve sağlık sektörleri olmak üzere, sıra soğutma sistemleri, klima, motor, makine, valf, termik cihazlar, alü ..

1 hafta önce

Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi - Kocaeli

HKTM, merkezi Gebze’de, bir şubesi Zonguldak’ta ve bir şubesi de İzmit’te bulunan, Endüstriyel ve Fabrika otomasyonunda kullanılan makinalar ..

1 hafta önce

Korotek Kimya - Kocaeli

Çayıroca / Kocaeli’de kurulu fabrikamızda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Üretim Elemanı aramaktayız; · Lise Mezunu (tercih ..

1 hafta önce

Müpa Tarım Ve Gıda Sanayi - Kocaeli

GENEL NİTELİKLER MÜPA Tarım ve Gıda San A.Ş. , 1983 Yılından beri Kültür Mantarı üretimi faaliyetlerini Kartepe / Kocaeli’de sürdürmektedir. ..

1 hafta önce

Endel Endüstri Elektrik - Kocaeli

GENEL NİTELİKLER * En az ilköğretim mezunu * Üç vardiyalı sistemde çalışabilecek * Dilovası, Diliskelesi, Tavşanlı, Muallimköy, Gebze, Çayır ..

1 hafta önce

Gİ GROUP - Kocaeli

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel v ..

2 hafta önce

BEST MAKİNA - Kocaeli

Gebze Makina Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ısı cam makinaları yapan firmamıza , Ilköğretim Ve Dengi Okul Mezunu Deneyimli deneyimsiz Ya ..

2 hafta önce

Gri Trapez - Kocaeli

Gri Trapez San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak çatı ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; * Meslek Lisesi veya Yüksekokul Mezunu olan ..

3 hafta önce

Sentor İk - Kocaeli

Darıcada bulunan ahşap üretim fabrikasında çalışmak üzere ; - Daha önce üretim bandında çalışmış - Vardiyalı çalışabilen - Askerliğini tamam ..

3 hafta önce

Erce Group - Kocaeli

Genel Üretim İşçisi (dönemsel) Genel Nitelikler • Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun • Ekip çalışm ..

1 ay önce

Endel Endüstri Elektrik - Kocaeli

GENEL NİTELİKLER * En az ilköğretim mezunu * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış * Üç vardiyalı sistemde çalışabilecek * Dilova ..

1 ay önce

Lider Kozmetik - Kocaeli

Kocaeli Dilovası Organize Sanayi 'de yer alan Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Likit bölümüne Likit Üretim Elemanı arayış ..

1 ay önce

Turkuaz Polyester - Kocaeli

Dilovası GEBKİM Org. San.Bölgesinde üretim yapan Kimya Fabrikamızda çalışabilecek ÜRETİM DOLUM PERSONELİ Bay adaylar aramaktayız. * Tercihen ..

1 ay önce

Korotek Kimya - Kocaeli

Çayıroca / Kocaeli’de kurulu fabrikamızda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Üretim Elemanı aramaktayız; · Lise Mezunu (tercih ..

1 ay önce

Adecco Gebze - Kocaeli

Adecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye ..

1 ay önce

San Metal A. Ş - Kocaeli

Kocaeli Gebze de Metal sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda ; - Tercihen metal sektöründe deneyimli - Kocaeli (Gebze ,Darıca , Beylikba ..

1 ay önce

Pino Karavan - Kocaeli

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI • Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, • Üretim sürecinde sorumluluk alabilecek, • İlgili K ..

1 ay önce