İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 84 İş İlanı Bulundu.
Toplam 84 İş İlanı Bulundu.

Kocaeli İş İlanları


Aslı Endüstri Met. Tek Mak - Kocaeli

- En az 5 yıl deneyimli - Askerliğini yapmış - Takım çalışması disiplinine sahip - Kocaeli - İzmit te ikamet eden - Manuel Borwerk ustası ar ..

1 gün önce

Korotek Kimya - Kocaeli

KAPLAMA SEKTÖRÜNDE FALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA: *ÜRETİMİ YAPILAN ÜRÜNLERİN SON KALİTE KONTROLLERİNİN YAPILMASI *SATIN ALINAN HAMMADDELERİN G ..

1 gün önce

Sedemak Makine İmalat - Kocaeli

Makine ve yedek parçaları üretimi yapan Gebze'de bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere, * Torna ve Freze tezgahlarında çalışacak, * Tesv ..

2 gün önce

Sentor İk - Kocaeli

45 ülkede satış ofisleri, 22 fabrikası, 280.000 m2 üretim alanı ve 12 AR-GE merkeziyle endüstriyel klima konusunda, Dünyanın önde gelen üret ..

2 gün önce

ARF HAZIR YEMEK PAZARLAMA A.Ş. - Kocaeli

Kocaeli Gebze'de bulunan Catering firmamızın merkez mutfağında görevlendirmek üzere; En az 2 sene merkez mutfak deneyimi olan, Gıda ile ilgi ..

3 gün önce

Filler Otomotiv - Kocaeli

Çayırova-Kocaeli bölgesinde kurulu, otomotiv ve savunma sanayii başta olmak üzere bir çok sektöre hizmet veren firmamızda görevlendirilmek ü ..

4 gün önce

Filler Otomotiv - Kocaeli

Otomotiv ve savunmaya sanayii başta olmak üzere bir çok sektöre hizmet veren firmamızda görevlendirilmek üzere, - En az meslek lisesi veya d ..

4 gün önce

Köşkerler Çelik Halat Ve Mak. San. Tic. A. Ş. - Kocaeli

Firmamızın Kocaeli Dilovası İMES OSB lokasyonunda yer alan 16000 m2’si kapalı, 24000 m2 toplam alanda hizmet veren fabrikamızda aşağıda beli ..

4 gün önce

Zem Raf Sistemleri A. Ş - Kocaeli

Gebze ve Çevresinde Oturan sigara içmeyen, tercihen işe kendi imkanlarıyla gelebilecek Yetiştirilmek üzere genç ,aktif ekip arkadaşı alınaca ..

4 gün önce

Atılım Hidrolik Pnomatik - Kocaeli

Hidrolik pnomatik Sektöründe faaliyet gösteren Firmamıza Satış pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere Bay SATIŞ DANIŞMANI aranmaktad ..

5 gün önce

Worksad Tesis Yönetimi - Kocaeli

GEBZE ORGANİZE SANAYİ Bölgesinde bulunan KURUMSAL firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere PRES OPERATÖRLERİ Alınacaktır. ARANAN NİTELİKLER • ..

1 hafta önce

Üçaslar İş Makinaları Ve Otomotiv Yedek Parça - Kocaeli

CNC FREZE USTASI * EN AZ 8 YIL DENEYİMLİ * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU * FANUC / HEIDENHAIN /SIEMENS ÜNİTE KULLANABİLE ..

1 hafta önce

Bmy İnsan Kaynakları - Kocaeli

Anlaşmalı olduğumuz fabrika bünyesinde kadrolu çalışacak. 20-40 yaş arası Meslek Lisesi Makina bölümü mezunu teknik resim okuyabilen 3 vardi ..

1 hafta önce

Exact Systems Kalite Kontrol - Kocaeli

Exact Systems 2004’ten bu yana otomotiv sektöründe alt parçaların ve final ürünlerin seçilmesi, tamiri, parçaların ayıklanması gibi kalite k ..

1 hafta önce

Gumen Makina - Kocaeli

Makina imalatı yapan firmamızda - Teknik resim bilen - Makina imalatından anlayan - Talaşlı imalat sonrası hazırlanan parçaları mekanik mont ..

2 hafta önce

CİVİL - Kocaeli

Yurt içi ve yurt dışında, ortalama 1.500 m²'de 70'i aşan mağaza sayısıyla Tekstil ve Anne-Bebek perakende sektörünün en önemli oyuncularında ..

2 hafta önce

CİVİL - Kocaeli

Yurt içi ve yurt dışında, ortalama 1.500 m²'de 70'i aşan mağaza sayısıyla Tekstil ve Anne-Bebek perakende sektörünün en önemli oyuncularında ..

2 hafta önce

EFORA İNSAN KAYNAKLARI - Kocaeli

Danışmanlığını yaptığımız lojistik sektöründe dünyanın önde gelen lojistik firmasında çalıştırmak üzere RT Operatörleri ..

2 hafta önce

Enviropet Geri Dönüşüm - Kocaeli

GEBZE PELİTLİDE BULUNAN PET GERİ DÖNÜŞÜM FABRİKAMIZA ; -EN AZ LİSE MEZUNU -VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK -ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM GÖSTEREBİL ..

2 hafta önce

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ - Kocaeli

53 ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe ..

2 hafta önce