İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 15 İş İlanı Bulundu.
Toplam 15 İş İlanı Bulundu.

Kocaeli İş İlanları


Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi - Kocaeli

HKTM, merkezi Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, Endüstriyel ve fabrika otomasyonunda kullanılan makineler ve hidrolik s ..

1 hafta önce

Worksad Tesis Yönetimi - Kocaeli

İş Tanımı DİLOVASI Sanayi Bölgesinde bulunan KURUMSAL firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere CNC OPERATÖRÜ alınacaktır. İŞ TANIMI. CNC TEZG ..

2 hafta önce

Efesan Grup - Kocaeli

47 Yıllık deneyim ve bilgi geçmişiyle sağlam ve dinamik bir yapıya sahip olan Efesan Grup, bünyesindeki 7 başarılı şirketle demir-çelik, dök ..

2 hafta önce

Most Otomotiv - Kocaeli

Otomotiv yedek parça imalatı yapan firmamıza CNC tezgahlarında çalışacak; 1- Meslek lisesi ilgili bölümlerinden mezun veya otomotiv talaşlı ..

2 hafta önce

Aslı Endüstri Met. Tek Mak - Kocaeli

Aradığımız usta talaşlı imalat sektöründe deneyimli ve farklı projeleri çalışabilmelidir. Cnc dik işleme merkezi, cnc yatay işleme merkezind ..

4 hafta önce

Cmf Makina - Kocaeli

CNC Freze ve universal tornada çalışacak kişiler aranıyor. 2 ayrı çalışan aranmaktadır. CNC FREZE CNC Freze de basit parçaların program yazı ..

1 ay önce

Gİ GROUP - Kocaeli

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel v ..

1 ay önce

Bm Makina San. Tic. A. Ş. - Kocaeli

İŞ TANIMI • Kocaeli / Gebze Güzeller GOSB’ de faaliyet gösteren BM MAKİNA fabrikamızda görevlendirmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip CNC ..

1 ay önce

BEST MAKİNA - Kocaeli

Makina İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ,Makina İmalatı yapan firmamıza, * FANUC yazılım diline hakim, * CNC İşleme Merkezi ve CNC ..

2 ay önce

Kent Endüstriyel Kalıp - Kocaeli

Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; • Endüstri Meslek Lisesi veya MYO mezunu, • Manuel programlama diline hakim, • Teknik Resim bilg ..

2 ay önce

Gİ GROUP - Kocaeli

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel v ..

2 ay önce

Anadolu Isuzu - Kocaeli

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI • Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Torna Tesviye vb bölümlerinden mezun, • En az 3-4 Yıl C ..

2 ay önce

Gürışık Yağlama Cihazları - Kocaeli

Dilovası Kocaeli Kobi Organize Sanayinde bulunan seri imalat yapan fabrikamıza Cnc Torna Tezgahında yada Cnc İşleme Merk ..

3 ay önce

İdeal Model Döküm Sistemleri - Kocaeli

1981'den bu yana Demir-Çelik sektörüne hizmet veren makine üretimi yapan, Dilovası İMES'teki fabrikamıza aşağıdaki nitel ..

3 ay önce

Yenal Tarım Ve İnşaat Aletleri A. Ş. - Kocaeli

- Meslek lisesi / yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun veya mesleki yeterlilik belgelerine sahip, - Teknik resim okuma ve anlama bilgi ..

3 ay önce