İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 22 İş İlanı Bulundu.
Toplam 22 İş İlanı Bulundu.

Kocaeli İş İlanları


Sumak Pompa A. Ş. - Kocaeli

Sektörün öncü firmalarından, su pompası ve elektrik motoru imalatı yapan ve hızla büyüyen Kocaeli / Dilovası Çerkeşli İmes OSB’ deki fabrika ..

4 ay önce

Tm Yangın Sistemleri - Kocaeli

Yangın Sistemleri üzerine uzmanlaşmış şirketimize, Aşağıda belirtilen niteliklerde Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır. Genel Nitelikler; *Ön M ..

4 ay önce

GEFCO Taşımacılık ve Lojistik - Kocaeli

Çayırova ofisimizde, Muhasebe departmanında Ön Muhasebe Elemanı pozisyonunda çalışacak çalışma arkadaşı arıyoruz. İş Tanımı; -Satış faturala ..

4 ay önce

Eşsiz Metal - Kocaeli

Firmamıza ön muhasebe bölümünde çalışmak üzere Logo go 3 kullanmış Çayırova ve Kurtköy çevresinden Erkek çalışma arkadaşına ihtiyacımız vard ..

4 ay önce

Apel Ahşap Palet - Kocaeli

Firmamızda çalışmak üzere; ön muhasebe sekreter büro işleri yapacak kadın eleman alınacaktır. Firmamız ahşap ürünleri palet sandık kereste o ..

5 ay önce

Yıldızpan Orman Ürünleri - Kocaeli

Firmamızın Gebze’ de bulunan üretim tesisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Ön Muhasebe Elemanı/Uzmanı" olarak görev a ..

5 ay önce

Altun Ambalaj Geri Kazanım - Kocaeli

Gebze’de ikamet eden; Tercihen Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden Mezun. MS Office programlarını(Word/Excel,Outlook,İnternet)etki ..

5 ay önce

JUMBO KÜNEFE - Kocaeli

Netsis Programı kullanabilen, Fatura kesebilen, fatura giriş ve çıkış kayıtlarını yapabilen ve diğer muhasebe hareketlerini işleyebilecek Gö ..

5 ay önce

Çevsan Geri Dönüşüm Nakliyat Sanayi Ticaret - Kocaeli

Ön muhasebe konusunda yeterli tecrübeye sahip MS Office programlarına hakim E-Fatura sistemini bilen Müşteri ve tedarikçi cari mutabakatları ..

5 ay önce

Aysim Tekstil - Kocaeli

Derince’ deki Merkez Fabrikamızda çalıştırılmak üzere, Derince, Körfez ve İzmit Merkezde oturan, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ..

6 ay önce

Ortak Akıl Yönetim Danışmanlık - Kocaeli

Kocaeli Gebze Lokasyonunda Çalışırılmak Üzere “Muhasebe Sorumlusu” Arayışımız Bulunmaktadır; Genel Nitelikler 1. Genel Muhasebe Alanında En ..

6 ay önce

Plastiksan Endüstriyel Ambalaj Sanayi - Kocaeli

En azl isans mezunu, •Tercihen 4 yıl iş tecrübesi olan, •26-40 yaş arası, •MS Office(Word ve Excel) uygulamalarına hakim, •Klavyesi hızlı, • ..

6 ay önce

Arbil Yazılım - Kocaeli

Gebze'de bulunan yazılım ofisimizde çalışmak üzere: Muhasebe evrak ve terimlerine hakim, Mutlaka bir Muhasebe Programı kullanmış, Diksiyonu ..

6 ay önce

Günyap Elektrik - Kocaeli

Elektrik taahhüt sektöründe hizmet veren firmamızda çalıştırılmak üzere; Tecrübeli, luca ön muhasebe ve ofis proğramlarını çok iyi kullanabi ..

7 ay önce

Özel Afrodit Polikliniği - Kocaeli

MEDİKAL GÜZELLİK KURUMUMUZUN DANIŞMA BÖLÜMÜNDE GÖREV ALMAK ÜZERE, ARANAN NİTELİKLER: Analitik Düşünebilen, Diksiyonu Çok iyi, Görünümüne Öne ..

7 ay önce

Günce Makine - Kocaeli

Firmamızda çalışmak üzere; saygılı, dürüst ön muhasebe elemanı alınacaktır. ..

7 ay önce

Altun Ambalaj Geri Kazanım - Kocaeli

Gebze’de ikamet eden; Tercihen Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden Mezun. MS Office programlarını(Word/Excel,Outlook,İnternet)etki ..

8 ay önce

Ertekin Turizm - Kocaeli

Tercihen alanında tecrubeli iyi derecede mikro kullanıbilen ilgili programlar veya sistemlere aşina tek düzen hesabı bilen 3000-5000 tl aral ..

8 ay önce

Tekdem Construction - Kocaeli

Kocaeli Dilovasında Makine İmalatı Yapan Fabrikamızda İstihdam Edilmek Üzere Aşağıdaki Şartlara Sahip Ön Muhasebe Memuru Alınacaktır. * Sekt ..

8 ay önce

Point Makina Elektronik - Kocaeli

KOCAELİ DİLOVASINDA BULUNAN ŞİRKETİMİZE, çalışmak üzere; - Ön muhasebe/ Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli, - MS Office programlarını e ..

8 ay önce