İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 10 İş İlanı Bulundu.
Toplam 10 İş İlanı Bulundu.

Kocaeli İş İlanları


Bortaş Grup - Kocaeli

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI • Üniversite, MYO veya Lise mezunuysanız, • Perakende sektöründe mal kabul, sevkiyat, sipariş hazırlama, stok ..

2 yıl önce

EFORA İNSAN KAYNAKLARI - Kocaeli

İŞ TANIMI - Şubelerimizde ring (hat) aracı ile görev yaptığı şubeye gelen gönderilerin zimmet alınması ve taşıyıcıların bölgesi bazında ayrı ..

3 yıl önce

EFORA İNSAN KAYNAKLARI - Kocaeli

Danışmanlığını yaptığımız Türkiyenin En büyük E-Ticaret firması bünyesinde şubelerimizde çalıştırılmak üzere takım lideri aramaktayız. Aradı ..

3 yıl önce

Müpa Tarım Ve Gıda Sanayi - Kocaeli

GENEL NİTELİKLER 1983 Yılından beri Kartepe / Kocaeli’nde faaliyet gösteren firmamızda görev yapmak üzere Vardiya Amiri işe alınacaktır. En ..

3 yıl önce

Özgü İdari Hizmetler - Kocaeli

Özgü Grup olarak ‘Hizmetimiz Size Özgü’ sloganı ile 18 yıl önce yola çıktığımız İstanbul merkezli şirketimiz de, üst düzey müşteri memnuniye ..

3 yıl önce

Netlog Lojistik Grubu - Kocaeli

Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2004 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 18 şirket ve m ..

3 yıl önce

ALIŞAN LOJİSTİK - Kocaeli

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan şirketimiz için, Gebze de bulunan Depomuzda görevlendirilmek üzere; M ..

3 yıl önce

KOTON - Kocaeli

Genel Nitelikler • En az önlisans mezunu, • Mavi yaka ekip yönetiminde en az 2 yıl tecrübeli, • Depo Operasyonları konusunda bilgi ve deneyi ..

3 yıl önce

KOTON - Kocaeli

Aday Profili: - Minumum Önlisans- Lisans Mezunu, - Depo Yönetim Sistemleri (WMS) kullanmış - Lojistik ya da Üretim sektöründe en az 5 yıl de ..

3 yıl önce

Ahotech Bilişim Teknolojileri - Kocaeli

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Kurumsal Çözüm Merkezimiz(CELLNET KÇM) çatısı altında, Turkcell ürün ve servislerinin hedef bazlı saha satışı, ..

3 yıl önce