İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 8 İş İlanı Bulundu.
Toplam 8 İş İlanı Bulundu.

Kocaeli İş İlanları


Nanotech Kesici Takım Makina San Ve Tic Ltd Şti - Kocaeli

Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda yetiştirilmek üzere Makine, İmalat, Endüstri mühendisliği bölümlerinden m ..

2 yıl önce

Afk Otomotiv - Kocaeli

GENEL NİTELİKLER • Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümü mezunu • IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001, Yönetim sistemleri hakkında tecrübel ..

2 yıl önce

Erce Group - Kocaeli

• Firmamızın danışmanlığını yaptığı Gebze Plastikçiler OSB de faaliyetlerini sürdüren projemiz için MAKİNE BAKIM SORUMLUSU aranmaktadır. 3 v ..

2 yıl önce

Beck & Pollitzer Endüstriyel Makine - Kocaeli

Makine ve tesis kurulumu alanında Endüstriyel Mühendislik hizmetleri veren firmamıza; ‘Proje Mühendisi’ alımı yapılacakt ..

2 yıl önce

Atılım Hidrolik Pnomatik - Kocaeli

Hidrolik pnomatik Sektöründe faaliyet gösteren Firmamıza Satış pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere Bay Bayan SAHA SATIŞ TEMSİLCİS ..

2 yıl önce

Gmc İklimlendirme Sistemleri - Kocaeli

GMCAIR 2006 yılında İstanbul’da kurulmuştur.İklimlendirme sektöründe üretim ve proje faaliyetleri ile gelişimini sürdürmüştür. Süreç içinde ..

2 yıl önce

Bm Makina San. Tic. A. Ş. - Kocaeli

Vagon Krikoları, Kaynak Pozisyonerleri, Demiryolu Bakım Ekipmanları, Kablo Tamburları , Hafif Vinç Sistemleri ve Liman e ..

2 yıl önce

Bm Makina San. Tic. A. Ş. - Kocaeli

Vagon Krikoları, Kaynak Pozisyonerleri, Demiryolu Bakım Ekipmanları, Kablo Tamburları , Hafif Vinç Sistemleri ve Liman ekipmanları üretimini ..

2 yıl önce