İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 84 İş İlanı Bulundu.
Toplam 84 İş İlanı Bulundu.

Kocaeli İş İlanları


Buton Yapı - Kocaeli

* demir dograma atölyemizde imalat,montaj süreçlerinde görev alacak *usta ve kalfalık derecesinde mesleki bilgiye sahip *esnek çalışmaya uyu ..

2 yıl önce

Öztürkteknik Mobilya - Kocaeli

GEBZEDE BULUNAN MOBİLYA ATÖLYEMİZE TECRÜBELİ SANATKAR MOBİLYA USTASI ALINACAKTIR. ..

2 yıl önce

Üner Plastik - Kocaeli

ÜNER PLASTİK A.Ş. olarak 46 yıllık tecrübe ile kapak üretimi yapmaktayız. BRC IOP , ISO22000, ISO9001, ISO14001, OHSAS18001 kalite standartl ..

2 yıl önce

CİVİL - Kocaeli

Yurt içi ve yurt dışında, ortalama 1.500 m²'de 70'i aşan mağaza sayısıyla Tekstil ve Anne-Bebek perakende sektörünün en önemli oyuncularında ..

2 yıl önce

Özel Modern Kişisel Gelişim Kursu - Kocaeli

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Üniversitelerin Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun ya da PDR sertifikası bulunan, Pedagojik ..

2 yıl önce

Buton Yapı - Kocaeli

* firmamız 12 senedir marmara bölgesinde ticari faaliyetini göstermektedir. * firmamız sektörde lider,uluslararası firma ..

2 yıl önce

Üner Plastik - Kocaeli

CNC torna ve dik işlem merkezi operatörleri alınacaktır. Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesindeki firmamızın Kalıphane Bölümünde çalı ..

2 yıl önce

Arkas Lojistik - Kocaeli

Genel Nitelikler Tercihen Meslek Lisesi Metal İşleri bölümü mezunu veya MYK belgesi bulunan, Gazaltı kaynak tecrübesi olan, Açık sahada çalı ..

2 yıl önce

Kent Endüstriyel Kalıp - Kocaeli

Çayırova’ da bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere • Meslek Liselerinin veya M.Y.O.'larının ilgili bölümlerinden mezun • Sac kalıp konus ..

2 yıl önce

Bortaş Grup - Kocaeli

- Lojistik depolarda ürün toplama, Araç yükleme araç Boşaltma ve aktarma ve palet oluşturma işlerinde çalışmış, - Herhangi bir sağlık sorunu ..

2 yıl önce

Ulus Metal - Kocaeli

Türkiye’nin lider vasıflı pres baskı sac parça üreticilerinden olan Ulus Metal bünyesinde çalışacak TECRÜBELİ PRES OPERATÖRLERİ aramaktayız. ..

2 yıl önce

Ulus Metal - Kocaeli

1- Tercihen Endüstri meslek lisesi veya teknik lise ( Kaynak bölümü) mezunu veya kaynak ile ilgili ustalık/kalfalık veya MYK belgesi olan 2- ..

2 yıl önce

Köşkerler Çelik Halat Ve Mak. San. Tic. A. Ş. - Kocaeli

Firmamızın Kocaeli Dilovası İMES OSB lokasyonunda yer alan 16000 m2’si kapalı, 24000 m2 toplam alanda hizmet veren fabrikamızda aşağıda beli ..

2 yıl önce

İstanbul Piston Ve Bağlantı Elemanları - Kocaeli

İş Tanımı ve Genel Nitelikler Gerekli Teknik lise, MYÖ veya Üniversite bölümlerinden mezun Titiz ve disiplinli çalışabilmesi Araştırmacı ve ..

2 yıl önce

Aslı Endüstri Met. Tek Mak - Kocaeli

Aradığımız usta talaşlı imalat sektöründe deneyimli ve farklı projeleri çalışabilmelidir. Cnc dik işleme merkezi, cnc yatay işleme merkezind ..

2 yıl önce

Harput Dibek Kahvesi - Kocaeli

41 BURDA AVM, NCİTY AVM VE KARTEPE SHELL DİNLENME TESİSİNDE BULUNAN HARPUT DİBEK KAHVE STANDLARIMIZDA ÇALIŞACAK DENEYİMLİ, DİKSİYONU GÜÇLÜ V ..

2 yıl önce

Meyge Lojistik - Kocaeli

GENEL NİTELİKLER: • Tercihen lise mezunu, • RT kullanabilen (en az 2 yıl deneyim), • Forklift ehliyetine sahip • Gebze merkez çevresi veya P ..

2 yıl önce

Bmy İnsan Kaynakları - Kocaeli

GOSB' da bulunan projemiz için Bay TEMİZLİK PERSONELİ arayışımız bulunmaktadır. Üç vardiya sisteminde, haftada altı gün çalışabilecek, İdari ..

2 yıl önce

Bmy İnsan Kaynakları - Kocaeli

Anlaşmalı olduğumuz fabrika projemizde marangozhanede çalışacak vasıfsız bay 25-40 yaş arası personeller aranmaktadır. Depodan malzeme getir ..

2 yıl önce

İstanbul Piston Ve Bağlantı Elemanları - Kocaeli

Cari takibi ve mutabakatların yapılması, Gelir-Gider evraklarının muhasebeleştirilmesi, Banka, Çek, Senet takibinin yapılması, Fatura, İrsal ..

2 yıl önce