İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 9 İş İlanı Bulundu.
Toplam 9 İş İlanı Bulundu.

Kocaeli İş İlanları


Özer Elektrik - Kocaeli

"- Çeşitli markalara ait jeneratörlerin oda içine yada kabin içerİsine montajının yapılması. Yakıt hatların çekilere bağlanması, Egzoz ve su ..

3 yıl önce

Özgü İdari Hizmetler - Kocaeli

zgü Grup olarak ‘Hizmetimiz Size Özgü’ sloganı ile 18 yıl önce yola çıktığımız İstanbul merkezli şirketimiz de, üst düzey müşteri memnuniyet ..

3 yıl önce

Muyimak Makina - Kocaeli

KAYNAK YAPABİLEN MEKANİĞİ İYİ OLAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ ..

3 yıl önce

Lodamaster Teknik - Kocaeli

İş Tanımı -İş emri ve teknik resimlere göre verilen işi kalite standartları içerisinde gerçekleştirmek, -İmalat işlemleri esnasında kullandı ..

3 yıl önce

Gİ GROUP - Kocaeli

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel v ..

3 yıl önce

De-Ka Elektroteknik - Kocaeli

Kablo ve Fişli Kablo üretimi yapan firmamızın Çayırova İşletmesinde görevlendirilmek üzere “Montaj Personelleri” aramaktayız • Meslek Yüksek ..

3 yıl önce

Bm Makina San. Tic. A. Ş. - Kocaeli

İŞ TANIMI Üretmiş olduğumuz makinaların mekanik montaj ve elektrik montaj işlemlerinin yapılması. BEKLENEN NİTELİKLER •Meslek Liselerinin ve ..

3 yıl önce

Horoz Lojistik - Kocaeli

Aranılan Uzmanlıklar; • En az Lise Mezunu, Tercihen teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Ahşap Teknolojisi, Mobilya ve Dekorasyon vb ..

3 yıl önce

PİMTAŞ PLASTİK - Kocaeli

GENEL NİTELİKLER Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi yada Meslek Liselerinin Torna Tesviye ve ya Kalıp bölümlerinden mezun, Plastik Enjeksiy ..

3 yıl önce