İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 1013 İş İlanı Bulundu.
Toplam 1013 İş İlanı Bulundu.

Kocaeli İş İlanları


Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi - Kocaeli

HKTM, merkezi Gebze’de, bir şubesi Zonguldak’ta ve bir şubesi de İzmit’te bulunan, Endüstriyel ve Fabrika otomasyonunda kullanılan makinalar ..

1 saat önce

Proservice Global - Kocaeli

Proservice Global A.Ş 2019 yılında İzmir’de kurulmuştur. Otomotiv, havacılık ve beyaz eşya sektöründe “Kalite Kontrol, İmalat Destek, Bakım ..

3 saat önce

Ritüel Kurumsal Hizmetler - Kocaeli

Kocaeli / Körfez bölgesinde bulunan Dolum Tesisi projemizde görevlendirilmek üzere “Bay Özel Güvenlik Personeli” aranmaktadır. Aranan Niteli ..

5 saat önce

Ortak Akıl Yönetim Danışmanlık - Kocaeli

Kocaeli Dilovası Bölgesinde Çalıştırılmak Üzere“Üretim Müdürü” Arayışımız Bulunmaktadır; GENEL NİTELİKLER 1. Üniversitelerin Endüstri, Makin ..

1 gün önce

Anahtar Antrepo - Kocaeli

Depo ve Antrepo işletmeciliği yapan şirketimizin, Kocaeli-Çayırova' da bulunan tesislerimizde görevlendirmek üzere, • Mal kabul işlemlerinin ..

1 gün önce

Dulda Merdiven Sistemleri - Kocaeli

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Dilovası Mermerciler San Sitesinde Yapı malzemeleri ve Aksesuarları üreten fabrikamız bünyesinde Yurt İçi ve Y ..

1 gün önce

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş. - Kocaeli

Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarında, 1995 yılından itibaren Güvenlik Sektöründe başarı ile hizmet veren öncü firmamızın KOCAELİ-K ..

2 gün önce

BUYRUK GROUP - Kocaeli

Dilovası bölgesinde hizmet vermekte olduğumuz projemizde değerlendirilmek üzere temizlik personeli istihdam edilecektir. 1. Bay, 2. 23 - 45 ..

2 gün önce

Makfen Makine - Kocaeli

Genel nitelikler: 1. Üniversitelerin Kaynak Mühendisligi bölümünden mezun 2. Teknik resim okuyabilen. 3. Ölçümlerden alayabilen. 4. Kaynak ö ..

2 gün önce

Aslı Endüstri Met. Tek Mak - Kocaeli

- En az 5 yıl deneyimli - Askerliğini yapmış - Takım çalışması disiplinine sahip - Kocaeli - İzmit te ikamet eden - Manuel Borwerk ustası ar ..

2 gün önce

Korotek Kimya - Kocaeli

KAPLAMA SEKTÖRÜNDE FALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA: *ÜRETİMİ YAPILAN ÜRÜNLERİN SON KALİTE KONTROLLERİNİN YAPILMASI *SATIN ALINAN HAMMADDELERİN G ..

2 gün önce

JUMBO KÜNEFE - Kocaeli

* Depolara giren hammadde veya üretimden gelen ürünlerin kontrol edilerek teslim alınması ve ilgili depoya yerleştirilmesi. * Sevkiyata gide ..

2 gün önce

Özer Elektrik - Kocaeli

"- Çeşitli markalara ait jeneratörlerin oda içine yada kabin içerİsine montajının yapılması. Yakıt hatların çekilere bağlanması, Egzoz ve su ..

3 gün önce

Smmm Firdevs Koç - Kocaeli

GEBZE MERKEZDE BULUNAN MALİ MÜŞAVİRLİK OFİSİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE LUCA MUHASEBE PROGRAMINI KULLANABİLEN. FATURA,MAKBUZ ,KDV,MUHTASAR,GEÇİCİ V ..

3 gün önce

Kaytan Özel Güvenlik - Kocaeli

Darıca bölgesindeki butik bir site projemiz için; Özel Güvenlik kimlik kartı sahibi Diksiyonu düzgün En az 1 yıl site tecrübesi olan 12/24 s ..

3 gün önce

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş. - Kocaeli

Tepe Savunma ve Güvenlik, çeyrek asırlık tecrübesiyle 81 ilde can ve mal güvenliğini sağlamaktadır. Bilkent Holding’e bağlı olarak 1993 yılı ..

3 gün önce

Saydaş Plastik - Kocaeli

ŞİFA MAH. -ŞEKERPINAR-GEBZE-ÇAYIROVA civarında oturan, GERİ DÖNÜŞÜM FİRMASINDA ÇALIŞABİLECEK, SGK + YEMEK + SERVİS SRC 4 YA DA SRC5 SAHİBİ C ..

3 gün önce

Yurtiçi Kargo Servisi - Kocaeli

ŞİFA şubemizde değerlendirilmek üzere; En az ortaokul mezunu, Askerlikle ilişiği bulunmayan, Ekip çalışmasında başarılı, 20-35 yaş arasında ..

3 gün önce

Sedemak Makine İmalat - Kocaeli

Makine ve yedek parçaları üretimi yapan Gebze'de bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere, * Torna ve Freze tezgahlarında çalışacak, * Tesv ..

3 gün önce

Sentor İk - Kocaeli

45 ülkede satış ofisleri, 22 fabrikası, 280.000 m2 üretim alanı ve 12 AR-GE merkeziyle endüstriyel klima konusunda, Dünyanın önde gelen üret ..

3 gün önce