İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 83 İş İlanı Bulundu.
Toplam 83 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Anadolu İş İlanları


Seyhan Cam - İstanbul Anadolu

Tuzla-Orhanlı da bulunan Cam İşleme ve Isıcam Tesisimize, Gebze-Tuzla-Pendik-Maltepe-Ataşehir-Sultanbeyli-Çekmeköy-Sancaktepe-Sultanbeyli de ..

1 yıl önce

Ateks Pvc Kauçuk - İstanbul Anadolu

Sektöründe güçlü ve bilinen; 16 yıldır “Otomotiv Yan Sanayi ve PVC Kauçuk İmalat” üretim ve satışını yapan firmamıza çalışma arkadaşları arı ..

1 yıl önce

Şahinoğlu Kapı Kolu & Aksesuarları - İstanbul Anadolu

Talaşlı metal imalat yapılan fabrikamızda üretimin çeşitli kademelerinde çalışacak yardımcı personel alınacaktır. ..

1 yıl önce

Enpak Hizmet Sosyal Hizmetler - İstanbul Anadolu

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Pendik'te bulunan projemizde görevlendirmek üzere; - Minimum endüstri meslek lisesi veya teknik lise mezun ..

1 yıl önce

Sarnikon Metal & Elektronik - İstanbul Anadolu

Lise veya tercihen meslek lisesi mezunu erkek adaylar Kumpas, şerit metre vb. ölçü aletlerini sıkıntısız kullanabilen Erkek adaylar için ask ..

1 yıl önce

Delta Baca Sistemleri - İstanbul Anadolu

TUZLA TEPEÖRENDE BULUNAN FABRİKAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE VASIFLI VASIFSIZ BAY PERSONELLER ALINACAKTIR.SERVİS İMKANI MEVCUTTUR. ..

2 yıl önce

Tkıs Blınds Perde Üretim - İstanbul Anadolu

Stor ve Jaluzi Perde üretimi yapan fabrikamızda çalışmak üzere, genel nitelikleri ve iş tanımı aşağıda belirtilmiş olan bay/bayan üretim ele ..

2 yıl önce

Baytell İletişim Elektronik San Ve Tic A. Ş. - İstanbul Anadolu

Infinix Marka Cep Telefonu üretimi yapan Sancaktepe fabrikamızda görev yapmak üzere aşağıdaki özelliklerde elemanlar alınacaktır. • Lise mez ..

2 yıl önce

Firma Bilgileri Gizli - İstanbul Anadolu

Tuzla bölgesinde bulunan firmamızda görevlendirmek üzere; Sağlık - sabıka problemi olmayan, Ölçüm cihazı yapımında görev alacak, 07:00 - 17: ..

2 yıl önce

Şahinler Metal A.Ş. - İstanbul Anadolu

1982 yılından bu yana faaliyet gösteren, sektöründe lider, Türkiye’nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşundan birisi olan şirketimizin; İstanbul- ..

2 yıl önce

Bahar Baskı - İstanbul Anadolu

Tuzla'daki Ambalaj Fabrikamıza laminasyon makinesinde yetiştirilmek üzere 30 yaş altı BAY eleman alıncaktır. Asgari Ücret verielcektir. Çalı ..

2 yıl önce

İNTER METAL - İstanbul Anadolu

Tuzla Serbest Bölgede bulunan, kompansatör ve esnek bağlantı hortumları konusunda Türkiye'de lider konumunda olan şirketimize ÜRETİM PERSONE ..

2 yıl önce

Birlik Reklam - İstanbul Anadolu

Açık Hava Reklamcılığı sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, GENEL NİTELİKLER - En az lise mezunu, - B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç k ..

2 yıl önce

Efor Yönetim - İstanbul Anadolu

Maltepe Küçükyalı da , Gıda üretimi yapan fabrikamızda çeşitli departmanlarda çalışmak üzere vasıfsız olarak çalışacak, 18-40 yaş arası Herh ..

2 yıl önce

Sentor İk - İstanbul Anadolu

Türkiye'nin En Motor Fabrikasının talaşlı imalat bölümünde çalışacak Fabrika Personeli arayışımız bulunmaktadır. - CNC Freze , CNC Torna, CN ..

2 yıl önce

Mkb Oluklu Mukavva Kutu Ve Ambalaj - İstanbul Anadolu

Kimyacılar Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Yabancı Sermayeli Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere Askerliğini yapmış, Vardiyalı çal ..

2 yıl önce

Arma Elektronik - İstanbul Anadolu

Aluminyum Soğutucu ve Led Profilleri imal eden Firmamızın üretim bölümünde çalışmak üzere Talaşlı imalat konusunda öğrenmeye istekli, CNC , ..

2 yıl önce

Set Filtre Sanayi - İstanbul Anadolu

Havalandırma filtreleri üreten firmamızda daha önce imalat alanında çalışmış personel alımı yapılacaktır. İş tanımı; atölye ortamında filtre ..

2 yıl önce

Medicavet Tarım Hayvancılık İlaç Ve Kimya San A. Ş - İstanbul Anadolu

İstanbul Tuzla Organize Sanayi Sitesinde bulunan hayvan sağlığı ürünleri (ilaçlar, dezenfektanlar ve yem katkı ürünleri) üreten GMP kalite s ..

2 yıl önce

Sarnikon Metal & Elektronik - İstanbul Anadolu

Ataşehir Ferhatpaşa'da istihdam edilmek üzere Dizgi bölümü/Tamir bölümünde çalışacak takım arkadaşları arıyoruz, • Tercihen Elektronik tekni ..

2 yıl önce