İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 17 İş İlanı Bulundu.
Toplam 17 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Anadolu İş İlanları


SOFRA GRUP - İstanbul Anadolu

İstanbul - Tuzla lokasyonundaki projelerimizde görevlendirilmek üzere "Depo Taşıyıcı Personeli" arayışımız bulunmaktadır. • Tercihen ünivers ..

2 yıl önce

Kök Ahşap Profil San Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu

İstanbul Modoko Natoyolu Caddesi üzerinde bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki yetkinliklere sahip Depo Elemanı erkek çalışma ..

2 yıl önce

Stm Grup Marketing İnşaat - İstanbul Anadolu

Pendik Ahmet Yesevi Mahallesinde bulunan e-ticaret şirketimiz için Depo ve Sevkiyat Elemanı İŞ TANIMI Depoda yer alan ürünlerin Düzenlenmesi ..

2 yıl önce

Arkas Lojistik - İstanbul Anadolu

Tuzla - Orhanlı'da bulunan Kapalı Depomuz için tüm depo süreçlerinde yer alacak; En az lise mezunu, 35 yaşını aşmamış, , Sevk edilecek ürünl ..

2 yıl önce

Drn Mekanik Tesisat Mühendislik - İstanbul Anadolu

Aranan Nitelikler, - Benzer görevde en az 2 yıl çalışmış, - En az lise mezunu, - Tercihen Mekanik tesisat sektöründe daha önce çalışmış - İn ..

2 yıl önce

Snoc Home & Garden - İstanbul Anadolu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Snoc Mobilya, 2004 yılından itibaren Doğal Rattan, Teak, Polyrattan ve iç mekan için Masif Mobilya guruplarını ..

3 yıl önce

Medica Vet - İstanbul Anadolu

ARANILAN NİTELİKLER Tercihen lise veya teknik lise mezunu, El forklifti ve transpalet kullanabilecek, Tercihen forklift ..

3 yıl önce

Güçbir Jeneratör - İstanbul Anadolu

İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli depomuzda çalışmak üzere çalışma arkadaşı aramaktayız. Genel Nitelikler; - En az lise mezunu - Prezentab ..

3 yıl önce

Birlik Reklam - İstanbul Anadolu

Açık Hava Reklamcılığı sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, GENEL NİTELİKLER - En az lise mezunu, - B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç k ..

3 yıl önce

Ekol Lojistik - İstanbul Anadolu

Genel Nitelikler En az Yüksekokul mezunu, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip Koordinasyon becerisine sahip, enerjik ve çözüm odaklı İyi der ..

3 yıl önce

Erva Ticaret - İstanbul Anadolu

E-Ticaret Firmamızda Çalışmak Üzere Depo da Düzeni Sağlıyacak Ürünlerin stoklarınının takibini yapabilecek ve paketlemeye de yardımcı olacak ..

3 yıl önce

Yondemir Metal Sanayi - İstanbul Anadolu

Civata somun vida ve diğer bağlantı elemanları hakkında bilgi sahibi olan, deneyimli, 'Depo Sorumlusu' aranıyor. 1. Malzeme hazırlanması ve ..

3 yıl önce

Gurmeköy Gıda - İstanbul Anadolu

Acıbademde bulunan Gurmeköy şarküterimize, daha önce benzer pozisyonlarda görev almış tecrübeli, diksiyonu düzgün, ürün çeşitliliğine hakim, ..

3 yıl önce

Efe Pc Bilişim Ve Yazılım Hizmetleri - İstanbul Anadolu

Depo ve kargo işlerine yardımcı olacak personel arıyoruz, Klavye ve bilgisayara hakim olan, Tercihen erkek ve pendik lokasyonuna yakın, Depo ..

3 yıl önce

Yatay Reklam - İstanbul Anadolu

TUZLA-AYDINLI DERİ YAN SANAYİ 3 NOLU GİRİŞTE BULUNAN AÇIK HAVA REKLAM FABRİKAMIZIN "MALZEME DEPO" BÖLÜMÜNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; * Açık H ..

3 yıl önce

ASLI BÖREK - İstanbul Anadolu

- 20-40 yaş aralığında, - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, - Ekip çalışmasına yatkın, -Araç yukleme,Soğuk ve donuk depoda mal hazırlam ..

3 yıl önce

EFORA İNSAN KAYNAKLARI - İstanbul Anadolu

İstanbul Samandıra bölgesinde bulunan Depomuz için Yevmiyeci çalıştırmak üzere depo personeli aramaktayız. 13 Ocak itiba ..

3 yıl önce