İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 16 İş İlanı Bulundu.
Toplam 16 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Anadolu İş İlanları


Prs Per Retail Solutions - İstanbul Anadolu

İstanbul Ataşehir' de bulunan firmamızda görevlendirmek üzere takım arkadaşı aramaktayız : * Bilgisayar Mühendisliği ve benzer üniversite me ..

2 yıl önce

Arne Yazılım - İstanbul Anadolu

Arne Yazılım İstanbul Anadolu Yakasındaki Kartal Ofis lokasyonunda çalışmak üzere aşağıdaki kriterlere uygun ;ASP.Net Web Yazılım Uzmanıaray ..

2 yıl önce

Ttr Bilişim Hizmetleri - İstanbul Anadolu

20 yıllık deneyimi ve hizmet kalitesi ile bilişim sektöründe hizmet veren firmamız için; Öncelikle güncel aktif yayında olan kodlamış olduğu ..

2 yıl önce

Tera Yazılım - İstanbul Anadolu

Firmamızın var olan ve yeni geliştirilecek mobil uygulama projelerinde görevlendirilmek üzere - İleri düzeyde Android SDK, Java tecrübesine ..

2 yıl önce

Gamaya Soft - İstanbul Anadolu

PHP (Laravel) ve MySQL konularında min. 2 yıl tecrübesi olan, proje geliştirmiş ve referans gösterebilen. MVC Frameworkleri konularında dene ..

2 yıl önce

Tema Havuz - İstanbul Anadolu

wordpres bilgisi olacak web tasarım yapabilecek sosyal media yönetebilecek ofis ortamına uyumlu çalışacak bay bayan takım arkadaşları aranma ..

2 yıl önce

Mavi Nokta Bilgi Teknolojileri - İstanbul Anadolu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI 2014 yılında Sağlık Sektörü için program geliştirerek faaliyete başlamış, yenilikçi kimliği, çözüm odaklı ve k ..

2 yıl önce

Sirius Interactive - İstanbul Anadolu

İş Tanımı Sektörlerindeki lider şirketler için web tabanlı ürünler geliştiren takımımıza, müşteri gereksinimlerinden yola çıkılarak hazırlan ..

2 yıl önce

Ocean Kozmetik.net - İstanbul Anadolu

E ticaret firmasında Akınsoft ve Entegra programlarına Profesyonel olarak hakim olan Entegra programında ürün eşleştirme Kategori eşleştirme ..

2 yıl önce

Prs Per Retail Solutions - İstanbul Anadolu

• Websitesi ve ilgili pazaryeri mağazalarındaki (hepsiburada, n11, amazon, e-PTT, trendyol vb.) müşteri kazanımı, kampanya tasarımı, satış v ..

2 yıl önce

TATBAK GIDA - İstanbul Anadolu

Merkezi Pendik Velibaba’da bulunan, pasta ve tatlı sektöründe üretim yapan firmamızın, Yazılım Departmanında görevlendirmek üzere; İş Tanımı ..

2 yıl önce

Elit Mühendislik - İstanbul Anadolu

Sektörün öncü firmalarından olan Grup Elit firmamıza gelecekteki projelerimizi hayata geçirmek, mevcut projelerimiz ile hem kendini hem de ş ..

2 yıl önce

Cmd Teknoloji Danışmanlık - İstanbul Anadolu

Şirketimiz, çözüm ortaklığını yaptığımız paket yazılımlar ile, orta ve büyük ölçekli firmalara; depo süreçlerini takip etmek üzere danışmanl ..

2 yıl önce

Altun İlaçlama - İstanbul Anadolu

Wordpress Geliştiricisi ● PHP, mySQL konusunda yetkinliği olan, ● HTML ve CSS ile component oluşturabilen, ● İhtiyaç dahilinde ACF, Polylang ..

2 yıl önce

Prs Per Retail Solutions - İstanbul Anadolu

- İstanbul Ataşehir' de bulunan firmamıza ; - HTML5, CSS3, Javascript konularında tecrübe sahibi - Zaman planlamasına sadık kalabilen - .NET ..

2 yıl önce

Ttr Bilişim Hizmetleri - İstanbul Anadolu

17 yıllık deneyimi ve hizmet kalitesi ile bilişim sektöründe hizmet veren firmamız için; Öncelikle güncel aktif yayında olan kodlamış olduğu ..

2 yıl önce