İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 34 İş İlanı Bulundu.
Toplam 34 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Anadolu İş İlanları


Filomak - İstanbul Anadolu

Sıvı Dolum - Kapak Kapatma ve Etiketleme Makinaları Üretimi yapan firmamız Pazarlama satış departmanında çalışmak üzere Sürücü Belgesine Sah ..

2 yıl önce

Bilcen Gıda - İstanbul Anadolu

BEYAZ ET SEKTÖRÜNDE ÇALIŞACAK SICAK SATIŞ TECRÜBESİ OLAN MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ KUVVETLİ KENDİ BÖLGESİNDE YAYGIN DAĞITIM YAPACAK BAY ÇALIŞMA ARK ..

2 yıl önce

Usta Prefabrik - İstanbul Anadolu

İSTANBUL ANADOLU YAKASI PENDİK TUZLA / GEBZE ÇAYIROVA BÖLGELERİNDE İKAMET EDEN PREFABRİK KONUSUNDA DENEYİMLİ BAY BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI A ..

3 yıl önce

Haklıkaza Çözüm Ortaklığı - İstanbul Anadolu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Trafik kazaları sonucu oluşan maddi manevi tazminat konularında aracılık eden Hasar danışmanlık Şirketimiz içi ..

3 yıl önce

Utku Elektrik - İstanbul Anadolu

Tuzla veya civarında oturan Elektrik satış mağazasında bilgisayar kullanmayı bilen elektrik malzemelerini tanıyan yada öğrenmeye açık eleman ..

3 yıl önce

Hazel Gıda - İstanbul Anadolu

Pet sektöründe (pet shoplar, dağıtıcılar ve toptancılar) deneyimli en az 3 yıl sektörde bulunmuş, şirketimize yeni müşteriler edindirebilece ..

3 yıl önce

Nice Teknoloji / Süpürge Sepeti - İstanbul Anadolu

E-ticaret sektöründe 6 yıldır (www.supurgesepeti.com), Toplamda 25 kişilik ekibimizle 24 yıldır Nice Teknoloji Ürünleri ..

3 yıl önce

Aykosan Tekstil Medikal - İstanbul Anadolu

Yeşilgrup tekstil marka firmamızda görevlendirilmek üzere satış konusunda deneyimli ekip arkadaşı aranmaktadır. GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIM ..

3 yıl önce

Hakmar Mağazacılık - İstanbul Anadolu

Hakmar Mağazacılık, geçmişten gelen marketçilik deneyimini Discount Mağazacılıkta da kendine özgü farklılıklar katarak, emin adımlarla büyüm ..

3 yıl önce

Mln Metal İnşaat - İstanbul Anadolu

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere; Demir çelik sektöründe sektörünün dinamiklerine hakim, Tecrübeli, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalış ..

3 yıl önce

Perissa Giyim - İstanbul Anadolu

Mağazamızda satış ve düzeniyle görevlendirilmek üzere, Tercihen Beykoz ve civarında ikamet eden, Trend ve modayı yakından takip eden, Diksiy ..

3 yıl önce

Enerji Trafik - İstanbul Anadolu

OFİS İÇİ SATIŞ GÖREVLİSİ ARANIYOR!!! Satış departmanına gelen telefonların cevaplanması, Tekliflerin hazırlanması ve takibi, Raporlama yapıl ..

3 yıl önce

Plane River Gayrimenkul - İstanbul Anadolu

Ümraniye'deki kurumsal gayrimenkul danışmanlık şirketimizi aşağıdaki niteliklerde ve şartlarda Müşteri İlişkileri Yetkili Yardımcısı aranmak ..

3 yıl önce

Fecon Dış Ticaret - İstanbul Anadolu

FECON DIŞ TİCARET A.Ş. demir çelik sektöründe faaliyet gösteren, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine tedarik çözümleri sunan bir ticaret firma ..

3 yıl önce

Er Ar Kuru Temizleme - İstanbul Anadolu

KIZILTOPRAK ŞUBEMİZE BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR ACİL ..

3 yıl önce

Volkan Ticaret - İstanbul Anadolu

Yedek parça sektöründe 40 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamızda görevlendirilmek üzere; Otomotiv Yedek Parça Satış Elemanı aramaktayız. ..

3 yıl önce

Güçbir Jeneratör - İstanbul Anadolu

İşin Tanımı; - Firmalarla iletişime geçerek yedek parça satışı yapacak, - Raporlama ve değerlendirme yapabilecek - ofis içi çalışacak Genel ..

3 yıl önce

Ramtek Telekomünikasyon - İstanbul Anadolu

Genç ve Dinamik Saha satış personelleri aranmaktadır. 35 yaşını almamış ve primle yüksek kazanç elde etmeyi hedefleyen B sınıfı araç kullana ..

3 yıl önce

Kuzey İthalat Makina - İstanbul Anadolu

FİRMA BÜNYEMİZDE YEDEK PARÇA SATIŞ BÖLÜMÜNDE SATIŞ YAPMAYA YARDIMCI OLABİLECEK YÜKSEK OKUL VEYA ÜNİVERSİTELERİN TEKNİK VEYA MÜHENDİSLİK BÖLÜ ..

3 yıl önce

Teknolüks Endüstriyel Metal Ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti. - İstanbul Anadolu

Her türlü telefon, yazışma ve gönderilen koordinasyonunu sağlamak, Gelen misafirlerin karşılanması ilgili birimlere yönlendirilmesi, Yurtiçi ..

3 yıl önce