İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 51 İş İlanı Bulundu.
Toplam 51 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Anadolu İş İlanları


İstanbul Plastik - İstanbul Anadolu

Faaliyet halinde olan inşaat firmamızda çalıştırılmak üzere iş planlamasını ve takibini yapabilecek, en az bir yıl deneyimli personel alınac ..

2 yıl önce

Asteknik Mühendislik - İstanbul Anadolu

Yetiştirilmek Üzere; Metal veya Plastik işleriyle ilgili (en az) Meslek Lisesi Mekanik Bölümü Mezunu, Tercihen alüminyum ve plastik bazlı im ..

2 yıl önce

BUYRUK GROUP - İstanbul Anadolu

HİZMET VERMEKTE OLDUĞUMUZ ULUSLARARASI BİR İŞLETMENİN ATAŞEHİR’ DE BULUNAN OFİSİNDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE “PAZARLAMA MARKA ASİSTANI” ARAYIŞIM ..

2 yıl önce

Mrv Mimarlık Dekorasyon Ve Proje Uygulama - İstanbul Anadolu

ATAŞEHİRDE DELUXİA SUİTS TE BULUNAN OFİSİMİZE MUHASEBE BİLGİSİ OLAN VE ASİSTANLIK GÖREVLERİNİ DE YAPABİLECEK DİKSİYONU DÜZGÜN,ÇALIŞMA SAATLE ..

2 yıl önce

Blt Bilişim Teknolojileri Ve Sağlık Hizmetleri - İstanbul Anadolu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Doktor asistanı olarak görev yapacak, Güler yüzlü, insan ilişkileri iyi, İş takibi güçlü, enerji ve motivasyon ..

2 yıl önce

Blt Bilişim Teknolojileri Ve Sağlık Hizmetleri - İstanbul Anadolu

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren kliniğimiz için Tıbbi Sekreter ve doktor asistanı aramaktayız. ·En az lise mezunu, tercihen sağlık bölüm ..

2 yıl önce

Dünya Medya Merkezi - İstanbul Anadolu

Sinema ve televizyon sektöründe çalıştırılmak üzere; en az lise mezunu Kurtköy Yenişehir Pendik civarında hikamet eden diksiyonu düzgün prez ..

3 yıl önce

Okyanus Gemi Acenteliği - İstanbul Anadolu

GEMİ ACENTELİĞİ FİRMAMIZDA; YÖNETİCİ SEKRETERLİĞİNİ YAPABİLECEK, OFİS DÜZENİNİ SAĞLAYACAK, GELEN KARGO TAKİBİ YAPABİLECEK, TELEFON E MAİL TR ..

3 yıl önce

TATBAK GIDA - İstanbul Anadolu

Firmamızın “Bilgi İşlem Biriminde” görevlendirilmek üzere; GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI · Lise ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezu ..

3 yıl önce

Çeçen Unlu Mamulleri - İstanbul Anadolu

GIDA ÜRETİMİ VE SATIŞI YAPMAKTA OLAN FİRMAMIZDA ULAŞIMI YAKIN OLAN GELİŞİME AÇIK HEDEFLERİ OLAN UZUN SÜRELİ ÇALIŞACAK AZİMLİ BAYAN ..

3 yıl önce

Havuzbaşı Gayrimenkul - İstanbul Anadolu

12 YILLIK FİRMAMIZA UZUN SÜRELİ ÇALIŞABİLECEK,ÇALIŞMA PRENSİPLERİ OLAN,PREZENTABL,DİKSİYONU DÜZGÜN,BAYAN SEKRETER-YÖNETİCİ ASİSTANI ARAMAKTA ..

3 yıl önce

Plane River Gayrimenkul - İstanbul Anadolu

1996'dan Günümüze denk sektröründe pazar lideriliğini üstlenen 5 Şubeli Emlak Zincirimizin Ümraniye -Armağanevler, Çamlık, Şerifali ve Suadi ..

3 yıl önce

Portakal Tercüme Ve Medya A. Ş. - İstanbul Anadolu

Firmamız 1999 yılından beri İstanbul’da 5 şubesiyle faaliyet gösteren 52 dilde noter yeminli çeviri hizmetleri veren profesyonel bir çeviri ..

3 yıl önce

Bcworks - İstanbul Anadolu

12 yıldır kreatif ve teknoloji alanında hizmet veren merkezi Kartal'da bulunan reklam ajansımızın görev yapacak ofis içi asistanlık görevini ..

3 yıl önce

Tarhan Bera Otomotiv - İstanbul Anadolu

Şile de bulunan ofisimizde çalışacak part time / stajyer dış ticaret asistanı alınacaktır. Yapılacak işlerin tanımı -Pazar araştırma, -Yeni ..

3 yıl önce

Yakamoz Organizasyon - İstanbul Anadolu

ORGANİZASYON FİRMAMIZ TAM ZAMANLI ÇALIŞACAK; *MÜŞTERİ TELEFON TRAFİĞİNİ YÖNLENDİRME *ORGANİZASYON TANITIM İLE HİZMET REZERVASYONU OLUŞTURMAK ..

3 yıl önce

Artecod.com - İstanbul Anadolu

Yazılım şirketimize Profesyonel Yönetici Asistanı ; • Reklam sektörünü tanıyan ve tercihen internet sektöründe minimum 1 yıl deneyimi olan, ..

3 yıl önce

Renew Estetik - İstanbul Anadolu

Güzellik merkezi sahibi microbladıng işlemi yapan yöneticimizin yanında işlemlerine video ve resim çekecek instagramda aktif sosyal medyaya ..

3 yıl önce

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş. - İstanbul Anadolu

Kastamonu Merkez' de bulunan projemiz için "Muhaberat Elamanı" istihdam edilecektir. Yüksekokul ve ya lise mezunu, Tercihen ilgili pozisyond ..

3 yıl önce

Mrv Mimarlık Dekorasyon Ve Proje Uygulama - İstanbul Anadolu

ATAŞEHİRDE BULUNAN MRV MİMARLIK FİRMAMIZIN OFİSİNE UZUN ÇALIŞMAK İSTEYEN,İŞ PRENSİPLERİ OLAN,DİKSİYONU DÜZGÜN,PREZENTABL ..

3 yıl önce