İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 300 İş İlanı Bulundu.
Toplam 300 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Anadolu İş İlanları


Mayer Kimya - İstanbul Anadolu

Resmi kurum ve üst düzey sanayi firmalarına Endüstriyel su arıtma sistemleri konusunda hizmet veren firmamızın Satış Pazarlama departmanına, ..

1 yıl önce

Kodar Bilişim - İstanbul Anadolu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Tercihen bilişim sektöründe ve satış alanında tecrübeli, MS Ofis programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, ..

2 yıl önce

KOÇTAŞ - İstanbul Anadolu

Genel nitelikler: • En az lise mezunu • Tercihen satış, kasa ya da mal kabul alanında en az 1 yıl deneyimli • MS Office uygulamalarına hakim ..

2 yıl önce

Ares Dijital Elektronik Ve Telekomünikasyon - İstanbul Anadolu

İstanbul Anadolu yakasında oturan b sınıfı ehliyeti ve aktif şehir içinde araç kullanabilen ,digiturk teknik servis elemanları alınacaktır t ..

2 yıl önce

Euroservo Elektrik Elektronik Otomasyon Sistemleri - İstanbul Anadolu

Şerifali bölgesinde bulunan elektrik motorları ve CNC ekipmanları tamir ve bakım işlemleri yapan firmamızda çalışacak tecrübeli CNC Torna Op ..

2 yıl önce

Yeniler Endüstri Mamülleri - İstanbul Anadolu

Dudullu Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikamızın montaj-preshane-roll form- kaplama ve toz boya bölümlerinde çalıştırılmak üzere personel a ..

2 yıl önce

ARIKANLI HOLDİNG - İstanbul Anadolu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Taşımacılık sektöründe lider firmamızın ilgili Bölge Müdürlüğü'nde değerlendirilmek üzere; • Üniversitelerin i ..

2 yıl önce

Key Teknik Yapı Malzemeleri - İstanbul Anadolu

Ez az meslek lisesi(Metal-Kaynak) mezunu, Üretim/Kaynak konusunda en az 2 yıl tecrübeli, CAD/CAM programlama bilgisine sahip, Kalite kontrol ..

2 yıl önce

Kardesan Fırın Ekipmanları - İstanbul Anadolu

Abkant ve pres hane bölümlerinde çalışmış olan, tercihen askerliğini yapmış eleman arıyoruz. ..

2 yıl önce

Polyes Dekorasyon - İstanbul Anadolu

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar; -En az Lise, tercihen MYO mezunu, -Tercihen 2 yıl ve üzeri iş deneyimine sahip, -Saha Satış ve/veya hizmet s ..

2 yıl önce

Fc Reklam - İstanbul Anadolu

İstanbul Tuzla'da bulunan iş yerimiz, Atölye Teknik Reklamcılık; Açıkhava Reklam hizmeti vermekte olup, Bünyesinde Dijital Baskı ve Tabela, ..

2 yıl önce

Evas - İstanbul Anadolu

Pendik Kurtköy’deki fabrikalarımızda görevlendirilmek üzere; Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Makine, Metal veya Kalıpçılı ..

2 yıl önce

Ocean Cam Sistemleri - İstanbul Anadolu

PERGOLE , KIŞ BAHÇESİ İMALAT VE MONTAJ'da ÇALIŞACAK USTALAR ALINACAKTIR. GÜLSUYU MALTEPE İSTANBUL ..

2 yıl önce

Gülem İş Güvenliği Ekipmanları - İstanbul Anadolu

İş Güvenliği Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Şubesi için Bölge Satış Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere ..

2 yıl önce

Seyhan Cam - İstanbul Anadolu

- Meslek Yüksek Okulu, Meslek Lisesi veya Teknik Liselerin Makina, Tesviye, Metal İşleri bölümlerinden mezun, - Çayırova, Gebze, Tuzla, Pend ..

2 yıl önce

Kobra Group - İstanbul Anadolu

İş Tanımı: • İSTANBUL İli Sancaktepe İlçesi ve Veysel Karani Mahallesinde bulunan 1000 Konutluk Elit bir Site için MEKANİK Teknisyeni, Arana ..

2 yıl önce

Kobra Group - İstanbul Anadolu

İş Tanımı: • İSTANBUL İli Sancaktepe İlçesi ve Veysel Karani Mahallesinde bulunan 1000 Konutluk Elit bir Site için ELEKTRİK Teknisyeni, Aran ..

2 yıl önce

Rose Life Estetik - İstanbul Anadolu

* Estetisyenlik diploması veya sertifikası olan, * CİLT BAKIMI ve BÖLGESEL İNCELME cihazlarını daha önce aktif kullanmış olan, * ALEXANDRITE ..

2 yıl önce

Sadettin Medya Bilişim Teknolojileri - İstanbul Anadolu

-SEO, Google Ads, Google Analytics, Facebook, CRM e-mail konularına hakim olan, -Dijital platformlarda ve sosyal medyada trendleri, yenilikl ..

2 yıl önce

Atılım Tek Klima Sistemleri - İstanbul Anadolu

İş Tanımı Isıtma - Soğutma sektöründe gelişmekte olan firmamızın iş potansiyelini karşılamak için personel ihtiyacımız oluşmuştur. Firmamızı ..

2 yıl önce