İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 17 İş İlanı Bulundu.
Toplam 17 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Anadolu İş İlanları


İvory Gelinlik - İstanbul Anadolu

Satış alanında yetiştirilmek üzere karşılama ve telefon trafiğini yönetebilecek bayan personel aranmaktadır. ..

6 ay önce

5s Otomotiv - İstanbul Anadolu

- Satış ve pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, - Araçların satışa hazırlanma aşamasında görev alan, - Hasarı olan satıştaki araç ..

6 ay önce

NETSER KURUMSAL İLETİŞİM HİZMETLERİ - İstanbul Anadolu

30 yıldır köklü hizmet anlayışıyla müşterilerine kesintisiz ve profesyonel hizmet veren NETSER A.Ş. büyüyen satış organizasyonu için Zayıf a ..

7 ay önce

Adecco Group - İstanbul Anadolu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI İsviçre Zürich merkezli Adecco Group, farklı uzmanlık alanlarına yönelik 9 alt markasıyla dünyanın önde gelen ..

7 ay önce

Yenişehir Fırın Cafe - İstanbul Anadolu

Satış konusunda kendisine güvenen Yazar kasa ve pos cihazı konusunda deneyimli Kişisel bakımına önem gösteren Güler yüzlü,dinamik ve takım ç ..

8 ay önce

Civaner Makina Endüstrisi - İstanbul Anadolu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI • 3-5 YIL DENEYİMİ OLAN • EN AZ LİSE MEZUNU • DİSİPLİN VE SORUMLULUK SAHİBİ OLAN • MS OFFİCE PROGRAMLARINI İYİ ..

8 ay önce

Hukuk Bürosu - İstanbul Anadolu

GENEL NİTELİKLER • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • MS office programlarını iyi derecede kullanabilen, • CRM (Müşteri ilişkiler ..

9 ay önce

Bendis Spor Aletleri - İstanbul Anadolu

· Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun olmak · MS Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilmek · İyi derece yazılı ve sözl ..

9 ay önce

Sermed Havuz Sistemleri - İstanbul Anadolu

Prefabrik Havuz üretimi, pazarlaması ve ihracatı alanında 2006'ten günümüze faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul Ferhatpaşa da yeralan me ..

9 ay önce

Sermed Havuz Sistemleri - İstanbul Anadolu

Havuz Sektörün de Faliyet Gösteren Şirketimizin İstanbul Ataşehir Ferhatpaşa da Bulunan Merkezine , Sekreter- Yönetici Asistanı için Takım A ..

9 ay önce

TATBAK GIDA - İstanbul Anadolu

Pastacılık sektöründe hizmet veren firmamızın; Tatbak Fabrika Satış Mağazalarında görevlendirilmek üzere; GENEL NİTELİKLER: • Pastacılık sek ..

9 ay önce

Ortaklar Aydınlatma - İstanbul Anadolu

DİALUX KULLANABİLEN,AUTOCAD,PHOTOSHOP,SOLİD, 3D MAX,RENDER VE TASARIM YAPABİLECEK SATIŞ EKİBİNE DESTEK OLACAK, BAYAN TAKIM ARKADAŞI ARANMAKT ..

9 ay önce

Hitron Bina Teknolojileri - İstanbul Anadolu

Elektronik Güvenlik Ve Zayıf Akım Sistemlerinde - Elektronik güvenlik sistemlerinin (Kamera , Alarm ,Yangın algılama , K ..

10 ay önce

Rem Market - İstanbul Anadolu

• Markanın e-ticaret sitesinin ve anlaşmalı olunan pazaryerlerinin (ürün, fiyat, içerik, görsel )güncelliğinin sağlanması, • Müşteri sipariş ..

10 ay önce

Bsb Asansör - İstanbul Anadolu

İş Açıklaması Asansör sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, Satış ve Pazarlama Departmanımıza, Ürünlerimizin satış ve pazarlamasını yapmak ..

10 ay önce

Bilpa Otomatik Kapı Sistemleri - İstanbul Anadolu

Isodoor Otomatik Kapı Sistemleri markası ile sektörde hizmet veren firmamız, yurt dışı ve yurt içinde toplam 28 yıllık köklü bir geçmişe sah ..

10 ay önce

Erer Pazarlama - İstanbul Anadolu

İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve ç ..

10 ay önce