İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 10 İş İlanı Bulundu.
Toplam 10 İş İlanı Bulundu.

İstanbul Anadolu İş İlanları


Cantek Elektronik - İstanbul Anadolu

Televizyon montajında çalışmak üzere yetiştirilmek üzere veya tecrübeli elektronik teknisyeni alınacaktır. maaş+sgk+ticket olanaklarımızdır. ..

2 yıl önce

Ayhan Kumaş Terzi - İstanbul Anadolu

İSTANBUL ANADOLU YAKASI ,ÇEKMEKÖY,DE BULUNAN TERZİHANEMİZE TADİLAT İŞİNDE UZMANLAŞMIŞ SÜREKLİ VE İSTİKRARLI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞACAK TECRÜBELİ ..

2 yıl önce

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ - İstanbul Anadolu

53 ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe ..

2 yıl önce

Yakgaz Mutfak Ekipmanları - İstanbul Anadolu

Tuzla Organize Sanayide bulunan, Endüstriyel Soğutma ve Mutfak dolapları üreten firmamıza, tecrübeli, toplama, kaplama bilen soğutma ustası ..

2 yıl önce

Mayso Soğutma Sistemleri - İstanbul Anadolu

Firmamızda çalışabilecek personel özellikleri aşağıda maddeler halinde mevcuttur; 1) Çalışacak personelin soğuk hava depoları ve buz makinel ..

2 yıl önce

CİVİL - İstanbul Anadolu

Yurt içi ve yurt dışında, ortalama 1.500 m²'de 70'i aşan mağaza sayısıyla Tekstil ve Anne-Bebek perakende sektörünün en önemli oyuncularında ..

2 yıl önce

Key Teknik Yapı Malzemeleri - İstanbul Anadolu

Meslek yüksek okulu mezunu, Plastik enjeksiyon konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Enjeksiyon makinalarına kalıp bağlama, sökme işini bilen, Ma ..

2 yıl önce

Statute Otomotiv - İstanbul Anadolu

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞACAK DENEYİMLİ OTO KİRALAMA DANIŞMANI ALINACAKTIR. ..

2 yıl önce

Çakıroğlu Otomotiv - İstanbul Anadolu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI İstanbul Sultanbeyli Çakıroğlu Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ; • Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu v ..

2 yıl önce

Kobra Group - İstanbul Anadolu

Yukarıda konumu belirtilmiş olan Site projemizde görevlendirilmek üzere; 1) Altı ay içerisinde Özel Güvenlik Kimlik Kartı alacak, 2. İletişi ..

2 yıl önce