İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 34 İş İlanı Bulundu.
Toplam 34 İş İlanı Bulundu.

Ankara İş İlanları


Siteplus Entegre Tesis Ve Site Yönetimi - Ankara

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Merkez ofisimizde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında en az 2 ..

1 saat önce

Cumhuriyet Lezzet Dünyası - Ankara

CUMHURİYET LEZZET DÜNYASI BATIKENT MERKEZ İMALATHANESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; *Alanında en az 5 yıl deneyime sahip, *Şeker hamuru ile de ..

1 gün önce

Delta Çocuk Anaokulu - Ankara

Delta Çocuk Anaokulu Ankara/ Çayyolu için PSİKOLOJİK DANIŞMAN adayların başvurularını bekliyoruz. Adaylarda aranan nitelikler; - Üniversitel ..

1 hafta önce

Öz By Elektirik İnşaat - Ankara

Firmamıza deneyimli elektrik usta kalfa aranıyor. yol + yemek + sgk ..

1 hafta önce

Ultron Bilişim - Ankara

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmalarda ve projelerimizde görevlendirilmek üzere Ağ Uzmanı, Sistem Uzmanı ve Bilgi İşlem Sorumlusu ekip ..

1 hafta önce

Vip Sağlık - Ankara

HASTANEMİZİN ÇAĞRI MERKEZİNDE GÖREV YAPACAK ; SATIŞ TECRÜBESİ OLAN, UZUN SÜRE ÇALIŞMAYI TAAHHÜT EDEBİLECEK, SORUMLULUKLA ..

2 hafta önce

Dönmez Bilişim Telekomünikasyon - Ankara

Vodafone çatısı altında bulunan Dönmez Bilişim Telekomünikasyon, Ankara'nın dört bir yanında Evde İnternet ve Mobil hizmeti sunan Saha Satış ..

3 hafta önce

Tulpar Medıcal Solutıons - Ankara

Sağlık sektöründe üretim yapan firmamız bünyesinde : 1-İyi derecede İngilizce bilen , 2-Makale ve yayın okuyup raporlama ..

3 hafta önce

Misbaşak Francala - Ankara

İnsan İlişkilerinde Başarılı ve Ekip Çalışmasına Yatkın • Deneyimli ve ekip içerisindeki başarısı ile ön plana çıkmayı hedefleyen, • İletişi ..

3 hafta önce

Anadolu Telekomünikasyon - Ankara

Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatı ..

1 ay önce

Ztf İnşaat - Ankara

Yeni kurulan medikal firmamıza Tıbbi Cihaz Satışında deneyimli İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, aktif, dinamik, Takım ..

1 ay önce

GRATİS - Ankara

İş Açıklaması • Mağaza satış ve operasyon hedeflerinin gerçekleştirilmesinde etkin rol almak, • Mağazanın günlük operasyonel süreçlerinde gö ..

1 ay önce

Arçelik Servis - Ankara

ARÇELİK BEKO YETKİLİ SERVİSLERMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BEYAZ EŞYA ARIZA MONTAJ VE ELEKTRONİK ARIZA MONTAJ TEKNİSYENLERİ ARANMAKTADIR. KEÇİÖ ..

1 ay önce

Arçelik Servis - Ankara

Daha önce mobilya sektöründe çalışmış. Satış tecrübesi olan ve sosyal medya kullanımlarına hakim olan tecrübeli satış temsilcisi aranmaktadı ..

1 ay önce

Baransu Halı - Ankara

Halı satışı sektöründe faaliyet gösteren, Ankara'nın çeşitli semtlerinde ve AVM lerinde mağazası bulunan firmamızın FORU ..

1 ay önce

Jeotest Uluslararası Dış Tic. Bilimsel Test Cih. Ltd. Şti. - Ankara

BETON,ZEMİN,ASFALT, MADEN LABORATUVAR TEST EKİPMANLARI İMALAT VE SATIŞ SEKTÖRÜNDE HİZMET VEREN FİRMAMIZ BÜNYESİNDE, İYİ DERECEDE İNGİLİZCE B ..

1 ay önce

Ankara Reklam - Ankara

Reklam Sektöründe faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere; - Tercihen reklam ve tabela sektöründe çalışmış, - E sınıfı veya B sınıfı Ehl ..

1 ay önce

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ - Ankara

53 ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe ..

1 ay önce

Pirsan Havalandırma Sistemleri - Ankara

ANKARA OSTİM DE BULUNAN VE HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ SEKTÖRÜNDE HİZMET VEREN FİRMAMIZA; ASPİRATÖR- VANTİLATÖR, KLİMA SANTRALİ, HAVA KANALI İMA ..

1 ay önce

FMS SERVİS GRUP - Ankara

POLATLI DA ÇİMENTO FABRİKA PROJEMİZDE ÇALIŞACAK TEMİZLİKTEN VE İKRAM DAN(YEMEK DAĞITIM MUTFAK TEMİZLİĞİ DAHİL ) ANLAYAN 30-45 YAŞ ARASI.. SA ..

2 ay önce