İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 962 İş İlanı Bulundu.
Toplam 962 İş İlanı Bulundu.

Ankara İş İlanları


Metropol Eğitim Kurumları - Ankara

Ankara Tandoğan - Anıtkabir yakınında bulunan şirketimizin yayın - tasarım - dizgi departmanlarına iyi derecede adobe indesign, illustrator, ..

2 yıl önce

Anadolu Telekomünikasyon - Ankara

Turkcell Superonline Fiber Çözüm Merkezimizde, ürün ve hizmetlerimizin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek “Çağrı Merkezi Satış T ..

2 yıl önce

Altınçekiç Vinç Sanayi - Ankara

Şirketimizde tüm temizlik ve ikram işlerinde görevlendirilmek üzere, En az 2 yıl benzer görevde tecrübeli, Hijyen kurallarına dikkat eden, K ..

2 yıl önce

Ankara Teknik Yapı - Ankara

OSTİM - İvedik Organize Sanayinde bulunan Şirketimize Sekreterya ve Ön Muhasebe bölümlerinde çalışacak BAYAN Eleman Aranmaktadır • Ul ..

2 yıl önce

Siteplus Entegre Tesis Ve Site Yönetimi - Ankara

Sektöründe Lider Firma'mızın site projesinde görevlendirmek üzere; * En az örgün öğretim ön lisans ve ya lisans mezunu; tercihen Muhasebe Ve ..

2 yıl önce

Nhc Sağlık Ve Elektronik A. Ş. - Ankara

İş tanımı: Çağrı merkezine gelen yabancı aramaları yönlendirme ve bilgilendirme Aramayla yönlendirilen kişilerin işlemlerini sistemden takip ..

2 yıl önce

Dönmez Bilişim Telekomünikasyon - Ankara

1998 yılından itibaren faaliyet gösteren firmamız Dönmez Bilişim Telekomünikasyon dijital çağın gerekliliği olan E-ticaret alanında da yeni ..

2 yıl önce

Cumhuriyet Lezzet Dünyası - Ankara

cumhuriyet lezzet dünyası batıkent merkez şubesinde görevlendirilmek üzere; *30-45 yaş arası,bay, *döner imalat konusunda en az 10 yıl tecrü ..

2 yıl önce

Su Kutusu - Ankara

GENEL NİTELİKLER - Düzgün ve akıcı Türkçe konuşabilen, - Açık ofis ortamında takım ahengi ile çalışmaya yatkın, (Pandemi sürecinde Homeoffic ..

2 yıl önce

Er Makina Dişli Sanayi - Ankara

ER MAKİNA DİŞLİ SANAYİ, 40 yılı aşkın üretim tecrübesi ile Savunma, Havacılık ve Endüstriyel sektörlerinde dişli ve dişli kutuları üretimi g ..

2 yıl önce

Ud Doğan İlaçlama - Ankara

Ankaradaki Şubemize , Ev, ofis, inşaat sonrası temizliklere gidebilecek Hergün Farklı Lokasyonlarda görevlendirilecek,(Temizlik adreslerine ..

2 yıl önce

Nil Tiritoğlu İnşaat Ve Malzemeleri - Ankara

*Yapı Malzemelerine tecrübeli, *Ön Muhasebe yapabilen, *Askerliğini tamamlamış, *Yoğun Çalışma Koşullarına Uyum Sağlayacak, *Çabuk öğrenebil ..

2 yıl önce

Ndm Gıda Lojistik Danışmanlık Paz. Ve Tic. Ltd. Şti. - Ankara

Ana Görev ve Sorumlulukların Özeti: - Müşteride sipariş talebi yaratılması, - Pazar payı , bulunabilirlik ve satış hacmi için gerekli çalışm ..

2 yıl önce

Cumhuriyet Lezzet Dünyası - Ankara

BATIKENT ŞUBEMİZDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE DÖNERCİ KALFASI ALINACAKTIR. ..

2 yıl önce

Özel Şentepe Garanti Kurs Merkezi - Ankara

ŞENTEPE YENİMAHALLE'DEKİ KURSUMUZA DENEYİMLİ FİZİK ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR. ..

2 yıl önce

Özel Şentepe Garanti Kurs Merkezi - Ankara

ŞENTEPE YENİMAHALLE 'DEKİ KURSUMUZA DENEYİMLİ TÜRKÇE ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR. ..

2 yıl önce

Ankara Ateks - Ankara

ACELE KIZILAYDAKİ 11 YILLIK TECRÜBELİ GÜVENİLİR FİRMAMIZDA SATIŞTA DENEYİMLİ MASA BAŞINDA ÇALIŞACAK DİKSİYONU DÜZGÜN BAYAN ELEMANLAR ALINACA ..

2 yıl önce

Ritüel Kurumsal Hizmetler - Ankara

Ankara Balgat bölgesinde bulunan Projelerimizde görevlendirilmek üzere "Bay Silahlı/Silahsız Özel Güvenlik Personeli" aranmaktadır. ------- ..

2 yıl önce

Oto Çelik Bosch Car Service-Beşliler Otomotiv - Ankara

BOSCH CAR YETKİLİ SERVİSİMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE DENEYİM SAHİBİ OTO SERVİS MÜDÜRÜ ARANMAKTADIR. ..

2 yıl önce

Bağlıca Eylül Temizlik - Ankara

TEMİZLİK FİRMASINA ANKARANIN ÇEŞİTLİ BÖLGELERİNDE ÇALIŞACAK FULL TİME TEMİZLİK KONUSUNDA DENEYİMLİ KENDİNE GÜVENEN GİYİMİNE VE KONUŞMASINA Ö ..

2 yıl önce