İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 13 İş İlanı Bulundu.
Toplam 13 İş İlanı Bulundu.

Ankara İş İlanları


Kayatürkler Tekstil - Ankara

GENEL ŞARTLAR: MERKEZ DEPOMUZ İÇİN DEPODAKİ ÜRÜNLERİN KONTROLÜNÜ VE DÜZENİNİ TAKİP EDEBİLECEK DEPO ÇALIŞANLARINI YÖNETEBİLECEK.DEPO GÜVENLİĞ ..

1 yıl önce

CARREFOURSA - Ankara

CarrefourSA olarak 10.000 den fazla çalışanımızla 600'den fazla mağazamıza, Hipermarket, Süpermarket, Gurme ve Mini formatlarında faaliyet g ..

2 yıl önce

Günfar İnşaat - Ankara

İnşaat sektöründe deneyimli Asgari işçilik konusunda bilgi sahibi Raporlama becerisi gelişmiş İş kanunu ve arabuluculuk mevzuatına hakim Sgk ..

2 yıl önce

Anadolu Telekomünikasyon - Ankara

Turkcell , bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve k ..

2 yıl önce

On Hekim Sınav Ve Belgelendirme Merkezi - Ankara

On Hekim Sınav ve Belgelendirme Merkezi, faaliyet gösterdiği ‘Mesleki Yeterlilik Belgesi’ belgelendirme hizmetleri alanında sektörün önde ge ..

2 yıl önce

Özel Başkent Ağız Ve Diş Sağlığı Poliklinigi - Ankara

Başkent Diş Polikliniği Eryaman VIP şubemize bayan işletme müdürü aranmaktadır. Aranan Nitelikler • MS Office programlarına hakim • İletişim ..

2 yıl önce

Hancı Grup - Ankara

ANKARA OFİSİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE PERSONEL ÖZLÜK DOYASI OLUŞTURMA, GİRİŞ - ÇIKIŞ İŞLEMLERİNİN TAKİBİ VE GERÇEKLEŞTİRİLMESİ, İŞ KANUNU YASAL M ..

2 yıl önce

Işın Maden - Ankara

Firmamızda Sekreter Görevi yapacak Diksiyonu Düzgün Sorumluluk Sahibi Pratik Düşünceye Sahip Bakımlı Güler Yüzlü ..

2 yıl önce

Anadol Sigorta Hasar Danışmanlık - Ankara

Tüm Türkiye de hizmet veren Firmamıza alacağımız Yönetici arkadaşlarında aradığımız özellikler, * Seyehat engeli olmayan. * B ehliyeti olan. ..

2 yıl önce

Bizim Servis ve Danışmanlık Hizmetleri - Ankara

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI 2005 yılında kurulan, 3000'i aşan çalışan sayısı, 4 bölge müdürlüğü ile tesis yönetimi, temizlik, ofis destek, ..

2 yıl önce

KFC - Ankara

Faaliyetlerini “Dünyayı besleyen lider şirket” vizyonu ışığında yürüten ve 135 ülkede, 44.000’e yakın restoranla dünyanın en büyük restoran ..

2 yıl önce

Balçık Isı Elemanları - Ankara

bakımdan ve üretim içinden yetişerek gelmiş . araştırmayı sahası içinde bilen. mekanik hidrolik ve hava üzerinde çalışan cihazların sistemle ..

2 yıl önce

Doruk Çevre İş Sağlığı Ve Güvenliği - Ankara

İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre Danışmanlığı sektöründe hizmet veren firmamızın Ankara, bölgesinde “Satış Pazarlama“ pozisyonunda görev ala ..

2 yıl önce